dr n. med. Krzysztof Suszyński

Fizjoterapeuta, Neurochirurg

Polecam na 100% - bardzo duża wiedza i zaangażowanie. Prowadzi mnie po zabiegu (endoskop i diam) L5/S1

Specjalista najwyższej klasy. Z bólami kręgosłupa borykam się od dawna.Jestem po kilku zabiegach, łącznie z wstawianiem implantów w okolicy odcinka lędźwiowego. Zabiegi przeprowadzane przez zespół dr. Kwieka. Pan Krzysztof Suszyński po każdej operacji stawiał mnie na nogi. Niewinne ćwiczenia rehabilitacyjne przyniosły oczekiwany rezultat. Odbudowa układu mięśniowego w okolicy lędźwi, poprawa ruchomości i ograniczenie bólu, to zasługa tego fizjoterapeuty. Pan Krzysztof Suszyński to lekarz z prawdziwego zdarzenia, cierpliwy, pomocny, i ten doskonały kontakt z pacjentem oraz zrozumiałe porady, to wg mnie najważniejsze cechy tego człowieka. Panie Krzysiu - dzięki serdeczne za ...

Zabiegi przeprowadzane przez zespół dr. Kwieka.
Pan Krzysztof Suszyński to lekarz z prawdziwego zdarzenia, cierpliwy, pomocny, i ten doskonały kontakt z pacjentem oraz zrozumiałe porady, to wg mnie najważniejsze cechy tego człowieka. Panie Krzysiu - dzięki serdeczne za wszelką pomoc.
Szczerze polecam tego specjalistę.

Bardzo rzetelnie podchodzący do swojej pracy lekarz, chętnie udziela pacjentowi pomocy i wyjaśnień co do ćwiczeń w trakcie rehabilitacji po zabiegach.

Bardzo, ale to BARDZO polecam Pana Doktora Suszyńskiego. Nigdy nie spotkałem tak bezproblemowego i kontaktowego lekarza jak Pan Krzystof. Byłem przez niego prowadzony po zabiegu endoskopii L5/S1 z bardzo pozytywnym skutkiem - wróciłem do czynnego uprawiania sportu.

Dr Suszyński to świetny specjalista, na 100% Polecam. Myślałem że już po mnie. A tu kilka prostych precyzyjnych ćwiczeń i ból po 2 tygodniach zniknął, symetria w obrębie miednicy i stawu krzyżowo-lędźwiowego została przywrócona.Super, wrócę jeszcze do Pana, na pewno. Dzięki,dr Krzysztofie.

Pan dr Suszyński to bardzo profesjonalny lekarz, wie co robi. Można na niego liczyć. Do tego bardzo miły człowiek.

Polecam Pana dr Suszyńskiego jako wspaniałego specjalistę w swojej dziedzinie, wzór do naśladowania dla lekarzy oraz człowieka bezinteresownego, który potrafi słuchać i rozmawiać z pacjentem stawiając jego dobro na pierwszym miejscu. Pomoc jaką otrzymałem od Pana dr Suszyńskiego świadczy o tym dobitnie, co pozwala mi z pełnym przekonaniem polecić Go osobom mającym rozmaite dolegliwości z kręgosłupem.

mającym rozmaite dolegliwości z kręgosłupem.

Bardzo polecam dr Suszyńskiego wszystkim cierpiącym na kręgosłup. Doktora wyróżnia duża wiedza, interdyscyplinarne podejście, pasja do własnej pracy, indywidualne podejście i poświęcenie dla pacjenta. Dobiera ćwiczenia dostosowane do konkretnego problemu pacjenta i modyfikuje je w miare postępów, potrafi również poświęcić pacjentowi dużo czasu i uwagi. Poza tym doktor jest bardzo sympatycznym i inteligentnym człowiekiem. Szczerze polecam.

Szczerze polecam.

Słowo honoru dr Suszyński ocalił mi kręgosłup, posadę i zdrowie psychiczne, bo już nie wytrzymywałam życia z ciągłym bólem. Jest wspaniałym specjalistą i świetnym człowiekiem.

Jestem po endoskopie l4/l5 dr. kwiek polecił lekarza dr. Suszyńskiego, miły, wspaniały lekarz, pełen profesjonalizm w zakresie rechabilitacji POLECAM