Krzysztof Sworczak

Endokrynolog

Doktor bardzo miły, potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć, odpowie chętnie na każde pytanie. Bardzo miła wizyta i z pewnością będę korzystać z jego usług. Polecam każdemu, kto szuka na prawdę dobrego endokrynologa.

Polecam każdemu, kto szuka na prawdę dobrego endokrynologa.

Z pomocy Profesora Sworczaka korzystam już 6 lat i zawsze jestem niezmiernie zadowolony z wizyt. Jest to po prostu profesjonalista, potrafi zadbać o pacjenta i najnormalniej w świecie go leczyć/wyleczyć. Zawsze jest miły i cierpliwy, wysłucha pacjenta i sam zapyta o wszystkie dolegliwości lub sprawy, nie tylko te z dziedziny endokrynologii. Jest to przesympatyczny i wielce pomocny człowiek, życzyłbym sobie i innym, aby wszyscy lekarze tacy byli, wówczas może społeczeństwo byłoby zdrowsze i spokojniejsze. Pan Sworczak to z pewnością najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłem i o jakim słyszałem. Jeżeli ktoś ma potrzebę i możliwość konsultacji z doktorem Sworczakiem to bez wahania polecam.

lecząc się u prof.Sworczaka jestem w "dobrych rękach", spokojna i bezpieczna, a nastawienie psychiczne to 50% do uzdrowienia, lub przynajmniej do zastopowania choroby

Wspanialy lekarz. Polecam goraco. Leczylam chorobe tarczycy u wielu specjalistow ale dopiero dr Sworczyk postawil prawidlowa diagnoze i dzieki czemu moge normalnie funkcjonowac.

Witam,leczę się już 18 lat na niedoczynność tarczycy u Profesora Sworczaka.I z całą odpowiedzialnośćią polecam tego lekarza.Z resztą poleciłam kilku moim znajomym,którzy szukali dobrego endokrynologa lub osobom którzy skarżyli się na swojego wcześniejszego lekarza.I wszyscy mi póżniej dziękowali.Polecam.Tylko terminy na wizytę są dość długie.Ewa

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Gdańsk"?

CLINICA MEDICA
KKatedra Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii
Jednorożca 46
80-299 Gdańsk

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk
LUX MED