Lekarz o najwyższej klasie odpowiedzialności , empatii do pacjenta , profesjonalny , wzór do naśladowania nie tylko dla młodszych kolegów.Szpital Matopat wzorowy w zakresie pobytu pacjenta . dwie operacje udane w rewelacyjny sposób. pozdrawiamy , polecamy , dziękujemy. Adam P wraz żoną Małgorzatą P

dwie operacje udane w rewelacyjny sposób.
pozdrawiamy , polecamy , dziękujemy. Adam P wraz żoną Małgorzatą P

Pan Doktor Szachta to lekarz z prawdziwego powołania, powinien być wzorem do naśladowania dla innych lekarzy, najwyższy profesjonalizm, po prostu wspaniały lekarz i człowiek. Cały zespół Pana Doktora na sali operacyjnej również wspaniały. Pacjent jest najważniejszy. Opieka całego personelu w szpitalu MATOPAT wzorowa, pełna kultury i troski o pacjenta, z uśmiechem na twarzy. Nie sądziłam że tak może wyglądać pobyt w szpitalu. Jestem po operacji 6 dni i czuję się super. Gorąco polecam. Pacjentka z Włocławka.

Pan Doktor Szachta to lekarz z prawdziwego powołania, powinien być wzorem do naśladowania dla innych lekarzy, najwyższy profesjonalizm, po prostu wspaniały lekarz i człowiek. Cały zespół Pana Doktora na sali operacyjnej również wspaniały. Pacjent jest najważniejszy. Opieka całego personelu w szpitalu MATOPAT wzorowa, pełna kultury i troski o pacjenta, z uśmiechem na twarzy. Nie sądziłam że tak może wyglądać pobyt w szpitalu. Byłam w celu wykonania cholecystektomii laparoskopowej kamica pęcherzyka żółciowego dnia 19.09.2013r. Dziękuję serdecznie.Wiesława.W.

Dr Szachta to wspaniały, kompetenty specjalista z anielską cierpliwością do pacjenta. Do Pana Doktora trafiłam w lipcu i po ustabilizowaniu hormonów mogłam poddać się operacji. Zabieg laparoskopowy- 13.10.2011 w Szpitalu Matopat, przeprowadzony wspaniale - zero bólu a opieka, którą tam zastałam zasługuje na prawdziwe pochwały. Zarówno podczas wizyty, jak i pobytu w szpitalu spokojnie omówił cały przebieg operacji, wyjaśniając wszelkie moje wątpliwości. Z czystym sumieniem mogę więc polecić konsultacje u Pana Doktora.

Byłam pacjentką dr Szachty. Kultura, profesjonalizm to opinia, która mówi sama za siebie. Mimo faktu, że moja wizyta i zabieg refundowane były z NFZ byłam traktowana jak człowiek. Teresa z Grudziądza

Byłam pacjentką dr Szachty.
Kultura, profesjonalizm to opinia, która mówi sama za siebie.

OPERACJE U DR SZACHTY MIALAM 12 WRZESNIA, BARDZO DOBRY, MILY, DOKLADNY LEKARZ. PRZED OPERACJA 2 DNI PRZED ROZMOWA WYJASNIAJACA JAKIE SA ZAGROZENIA I SKUTKI OPERACJI. W DNIU OPERACJI 2 GODZ PRZED KOLEJNA ROZMOWA JAK BEDZIE TO WYGLADALO I PRZYGOTOWANIE PSYCHICZNE DO ZABIEGU. PO OPERACJI PERFEKCYJNA OPIEKA DR, POLECAM SERDECZENIE, DR KRZYSZTOF SZACHTA TO DOSKONAŁY LEKARZ, I DODATKOWO DOSTAŁAM ZWOLNIENIE L4 PO OPERACJI. CZLOWIEK GODNY POLECENIA, PERFEKCJONALISTA!!!!

Lekarz z powołania, najwyższy profesjonalizm! Opieka w szpitalu MATOPAT wzorowa!

Doktor Szachta jest wybitnym fachowcem, człowiekiem wielkiego serca, dla niego liczy się tylko dobro pacjenta.Szczerze polecam tego lekarza. Jerzy Wojtasik.

Bardzo profesjonalny lekarz. Polecam. Cztery dni temu p. doktor usunął mi woreczek żółciowy, czuję się bardzo dobrze.

Dr Szachta sprawia wrażenie lekarza spokojnego, opanowanegon budzącego zaufanie . taki poprostu jest. Osobiście miałem wykonywaną operację przez doktora i jestem wpełni usatysfakcjonowany z wyniku operacji. Mija kilka lat po zabiegu i wszystko jest OK. Zdecydowanie polecam wszystkim tego chirurga.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Toruń"?

Prywatny Gabinet Chirurgiczny

Gałczyńskiego 45