lekarz Krzysztof Szachta

OPERACJE U DR SZACHTY MIALAM 12 WRZESNIA, BARDZO DOBRY, MILY, DOKLADNY LEKARZ. PRZED OPERACJA 2 DNI PRZED ROZMOWA WYJASNIAJACA JAKIE SA ZAGROZENIA I SKUTKI OPERACJI. W DNIU OPERACJI 2 GODZ PRZED KOLEJNA ROZMOWA JAK BEDZIE TO WYGLADALO I PRZYGOTOWANIE PSYCHICZNE DO ZABIEGU. PO OPERACJI PERFEKCYJNA OPIEKA DR, POLECAM SERDECZENIE, DR KRZYSZTOF SZACHTA TO DOSKONAŁY LEKARZ, I DODATKOWO DOSTAŁAM ZWOLNIENIE L4 PO OPERACJI. CZLOWIEK GODNY POLECENIA, PERFEKCJONALISTA!!!!

Dr Szachta to wspaniały, kompetenty specjalista z anielską cierpliwością do pacjenta. Do Pana Doktora trafiłam w lipcu i po ustabilizowaniu hormonów mogłam poddać się operacji. Zabieg laparoskopowy- 13.10.2011 w Szpitalu Matopat, przeprowadzony wspaniale - zero bólu a opieka, którą tam zastałam zasługuje na prawdziwe pochwały. Zarówno podczas wizyty, jak i pobytu w szpitalu spokojnie omówił cały przebieg operacji, wyjaśniając wszelkie moje wątpliwości. Z czystym sumieniem mogę więc polecić konsultacje u Pana Doktora.

Wizyta, leczenie, zabieg laparoskopowy usunięcia woreczka żółciowego - w pełni profesjonalne. Bardzo polecam wszystkim zainteresowanym wizytę u Pana Doktora.

Dr Szachta sprawia wrażenie lekarza spokojnego, opanowanegon budzącego zaufanie . taki poprostu jest. Osobiście miałem wykonywaną operację przez doktora i jestem wpełni usatysfakcjonowany z wyniku operacji. Mija kilka lat po zabiegu i wszystko jest OK. Zdecydowanie polecam wszystkim tego chirurga.