lekarz Krzysztof Tarnawski

Lekarz rodzinny

Świetny lekarz. Zawsze pomocny, miły uśmiechnięty. Normalna rozmowa z pacjentem. Wie o co pytać i potrafi pomóc. Ocena na WIELKI PLUS!

Bardzo dobry człowiek i lekarz. Polecam jestem jego pacjentką już pięć lat i nie zawiodłam się. Dziękuję panie Doktorze.

Wspaniały lekarz. Jak na swój wiek ma ogromną wiedzę. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Poświęca tyle czasu ile jest potrzebne. Słucha i odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Jego diagnoza jest zawsze trafna. Zależy mu na pacjentach i na tym żeby ich wyleczyć,a w razie konieczności skierować do odpowiedniego specjalisty. Polecam z całego serca. Takiego lekarza ze świeczka szukać.

Witam Ten lekarz to prawdziwy skarb. Jedyne jakiemu ufam:) Podobno nie przyjmuje już na katowickiej w Mikołowie tylko na Gostyni, więc będę go poszukiwać tak długo, aż znajdę tę przychodnie. Mam nadzieję, że zawsze taki będzie i się nie zmieni.

Witam

Bardzo dobry lekarz, zaangażowany, niezwykle uprzejmy i przyjazny, wyjaśnia wszelkie wątpliwości, kieruje do specjalistów w razie potrzeby. Polecam.

Bardzo dobry lekarz.Uprzejmy,życzliwy.uśmiechnięty.Oby tak dalej:)

Bardzo dobry lekarz.Uprzejmy,życzliwy.uśmiechnięty.Oby tak dalej:)

Najlepszy lekarz jakiego miałam .Szkoda że zniknął z przychodni z Ośrodka dla Niepełnosprawnych w Borowej Wsi. Może ktoś wie gdzie przyjmuje.

Niby doskonały, a nagle zniknął i panie nie wiedzą w jakiej przychodni przyjmuje. Jak można zostawić tak pacjentów bez informacji?

BYŁAM PIERWSZY RAZ I JESTEM B. ZADOWOLONA

BYŁAM PIERWSZY RAZ I JESTEM B. ZADOWOLONA