lekarz Krzysztof Tarnawski

Lekarz rodzinny

Najlepszy lekarz jakiego miałam .Szkoda że zniknął z przychodni z Ośrodka dla Niepełnosprawnych w Borowej Wsi. Może ktoś wie gdzie przyjmuje.

Witam Ten lekarz to prawdziwy skarb. Jedyne jakiemu ufam:) Podobno nie przyjmuje już na katowickiej w Mikołowie tylko na Gostyni, więc będę go poszukiwać tak długo, aż znajdę tę przychodnie. Mam nadzieję, że zawsze taki będzie i się nie zmieni.

Witam

BYŁAM PIERWSZY RAZ I JESTEM B. ZADOWOLONA

BYŁAM PIERWSZY RAZ I JESTEM B. ZADOWOLONA

Niby doskonały, a nagle zniknął i panie nie wiedzą w jakiej przychodni przyjmuje. Jak można zostawić tak pacjentów bez informacji?

Wspaniały lekarz. Jak na swój wiek ma ogromną wiedzę. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Poświęca tyle czasu ile jest potrzebne. Słucha i odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Jego diagnoza jest zawsze trafna. Zależy mu na pacjentach i na tym żeby ich wyleczyć,a w razie konieczności skierować do odpowiedniego specjalisty. Polecam z całego serca. Takiego lekarza ze świeczka szukać.