lek. dent. Krzysztof Wojciechowicz

Nie polecam. Czułam się potraktowana protekcjonalnie, z wyższością. A pytanie o przybliżone koszty leczenia wywołało irytację. Może 5, może 10 tysięcy.. Dla mnie to jednak różnica.

Podejscie tego lekarza do pacjenta pozostawia duzo do zyczenia. W jego gabinecie czulam sie atakowana przez niego werbalnie, niemalze jak bym byla tam intruzem. Nie raczyl sie wglebic w zdjecia Rentgena, ktore przynioslam ze soba. Byl bardzo konfrontacyjny i nie odczulam, ze chce mi pomoc. Nie zachowywal sie profesjonalnie z wyrozumieniem i empatia. Sluchajac jego monologu, stracilam wiare w jego kompetencje.

Bardzo sympatyczny pan doktor. Wyczerpująco udziela odpowiedzi na zadawane pytania .Ceny bardzo dobre w porównaniu z cennikiem jakim miałam okazję już się spotkać u innych stomatologów ( nawet 2 razy większe).Polecam z czystym sumieniem jestem bardzo zadowolona :)

Bardzo kompetentny i doświadczony stomatolog. Dodatkowym atutem są koszty (leczenie jednego zęba ok. 80 zł, darmowy przegląd).Polecam z czystym sumieniem.

Miły ,kompetentny,fachowy.Jestem zadowolony.

Miły ,kompetentny,fachowy.Jestem zadowolony.

sam przegląd, który miał być bezpłatny kosztował mnie 30zł. stomatolog beznadziejny, naskakiwał na mnie jak tylko zadawałam pytanie. w efekcie nie dowiedziałam się niczego prócz tego,że jedynym rozwiązaniem wszystkich problemów jest usunięcie zęba... żenada.

duża fachowość,kompetencja,umiarkowane ceny,polecam wszystkim znajomym

duża fachowość,kompetencja,umiarkowane ceny,polecam wszystkim znajomym