lekarz Krzysztof Wurm

Lekarz Wurm proproszony o wystawienie skierowania na USG piersi na NFZ najpierw kręci, mówi, ze to wystawia lekarz pierwszego kontaktu a nie on (nieprawda!) a potem zadaje serie dziwnych pytań po co mi to badanie, czego ja bym się w nim chciała dowiedziec i czemu nie skorzystałam ze skierowania prywatnego, ktore miałam wystawione na początku roku (nie jest jego sprawa). Wszystko tonem protekcjonalnym i lekceważącym, bez kontaktu wzrokowego. W końcu łaskawie twierdzi, ze jak mi tak bardzo zalezy to wystawi, ale po wizycie nie dostałam ani papierowej wersji skierowania, ani SMS, nic nie było widoczne w panelu pacjenta. Kilka dni pózniej trafiam na recepcje przychodni z prośba o wydrukowanie tego skierowania, bo potrzebuje iść do innej poradni na badanie, sa tam szybsze terminy. Okazuje sie, ze nie jest to możliwe bez zgody lekarza. Rejestratorka dzwoni do niego, bo akurat był w poradni. Lekarz najpierw każe mi wrócić w kolejny dzień, zapisać sie na kolejna wizytę, w końcu zgadza sie żebym poczekała pod gabinetem, gdzie następnie w nieuprzejmy sposób oznajmia mi, ze on mi jednak tego dokumentu nie wyda. Ostatecznie pod naciskiem pani rejestratorki z wielka łaska drukuje skierowanie i jeszcze mi robi kazanie. Byc moze jest dobrym specjalista, ale takie zachowanie go dyskwalifikuje. Stanowczo odradzam.

Najlepszy lekarz na NFZ i w całym luxmedzie. Wszystko wyjaśnia dokładnie i jest bardzo sympatyczny.

Najlepszy lekarz na NFZ i w całym luxmedzie.
Wszystko wyjaśnia dokładnie i jest bardzo sympatyczny.

Doskonały lekarz! Już drugą ciążę jestem pod jego fachową opieką. Chodzę do niego na NFZ, ale i tak zawsze mogę zadzwonić, gdy pojawia się problem, wytłumaczy, co mam robić, a podczas USG, które wykonuje długo i bardzo dokładnie zawsze powie czy jest wszystko w porządku, a jak coś się dzieje, mówi wprost, "nie owijając w bawełnę". Dla mnie najlepszy lekarz, spośród wszystkich, u których byłam!

Witam Przeszłam już przez wielu lekarzy,gdy zaszłam w pierwszą ciąże nie wiedziałam na którego się zdecydować,koleżanka mi poleciła swojego ginekologa i naprawdę strzał w dziesiątkę! Starszy Pan,miły,uprzejmy,dokładnie tłumaczy leczenie,poświęca pacjentowi maksymalny czas który jest potrzebny każdemu indywidualnie.Idealny dla młodych dziewczyn pierwszy raz wybierających się do lekarza ginekologa.Godny polecenia:)

Witam

swietny lekarz,przez cztery lata nie moglam zajsc w ciaze,leczyli mnie na pcos,a wrzeczywistosci nie mam tego zespolu,dostalam leki na wywolanie jajeczkowania,i po 2 miesiacach zaszlam w ciaze:}

Świetny lekarz..;) wszystko wytłumaczy, pokaże..;) A przy tym jest bardzo miły...;) Polecam ;)

Bardzo kompetentny lekarz. Pani dr z pl. Grunwaldzkiego moją ciążę pozamaciczną leczyła rutinoscorbinem! Pan dr momentalnie połapał się o co chodzi i dał skierowanie do szpitala. Potem po zabiegu na wizycie kontrolnej dokładnie zbadał a i pocieszył, stwierdzając, że następna na pewno się uda. Teraz jestem w kolejnej ciąży i w pełni ufam Panu dr. USG robi porządnie, wszystko pokazuje i wyjaśnia, jak trzeba powtarza dwa razy. A co najważniejsze mówi o wszystkim wprost.

Doktor trafnie zdiagnozowal u mnie zapalenie przydatkow, wczesniej inny lekarz twierdzil ze to endometrioza i przez ok. rok czasu faszerowałam sie niepotrzebnie hormonami. Dr Wurm wyleczyl rzekomą "endometrioze" w tydzien i za to brawo dla niego. Niestety rozczarowalam sie po kilku wizytach kiedy zauwazylam ze wraz z ulotkami na jego biurku, plakatami na scianach oraz naszywkami na fartuchu zmieniaja sie tabletki ktore mi przepisuje.

Pan doktor mimo bardzo dobrego sprzętu w gabinecie nie rozpoznał u mnie mięśniaka. Przez ponad rok twierdził, że zmiana jest endometriala, mimo że nie miałam żadnych objawów. Nie bardzo wiedział co z nią zrobić. Sama musiałam prosić go o odpowiednie badania i skierowania. Po którejś z kolei wizycie zaproponował mi leczenie za ok. 300zł miesięcznie, które i tak nie dałoby żadnego rezultatu, bo diagnoza była nieprawidłowa. Nie potrafił mi konkretnie odpowiedzieć co należy zrobić z nadżerką, którą mam już od ponad 3 lat. Stwierdził, że sama mam to wymyślić...

Zarówno na NFZ jak i w Promedisie kompetentny i rzeczowy

Zarówno na NFZ jak i w Promedisie kompetentny i rzeczowy