lekarz Krzysztof Ziemlewskilekarz Krzysztof Ziemlewski - zdjęcie profilowe

lekarz Krzysztof Ziemlewski

Dermatolog, Medycyna estetyczna

lekarz kompetentny i uczciwy, chciałam powiększyć sobie kości policzkowe ale odradził mi ten zabieg bo przy mojej okrągłej twarzy nie byłoby efektu. zrobiłam sobie u niego bruzdy - efekt bardzo dobry, po 2 tyg miałam bezpłatną kontrolę i dostrzykniecie preparatu. a jesli chodzi o preparat którym miałam robione usta to był to stylage - lekarz otwierał opakowanie przy mnie.

zabieg powiekszenia ust nieudany. wielokrotnie poprawiany. lekarz robi uniki. jest niekompetentny.stanowczo odradzwm.

Ma wątpliwość co do uczciwości.Za plecami przygotowuje preparat do zabiegu(botox,wypełniacze)

Bardzo dobry lekarz, wart polecenia. Jestem w trakcie brania Izoteksu, z powodu duzego lojotok skory. Jak narazie jestem bardzo zdowolona z rezultatow. Wiekszosc porow pozamykala sie, skora sie wygladzila a lojotok w duzym stopniu zmniejszyl sie.

Bardzo dobry lekarz. Robiłam u niego botoks w Aesthetic w Łodzi. Zapewnił mi fachową opiekę, trafną diagnozę, konsultację i oczywiście - co najważniejsze - wspaniałe efekty zabiegu.

Dr niepozorny, jego wygląd mylący (przy jego doświadczeniu oczekiwało się bardziej starszego Pana :-), ale po przejściu do meritum sprawy - naprawdę fachowiec. Miałam robiony botoks i wypełniacze. Buzia odmłodzona i wygładzona. Do każdego podchodzi indywidualnie

robiłam zabieg drmamelan na przebarwienia - efekt super, lekarz super :-)

robiłam zabieg drmamelan na przebarwienia - efekt super, lekarz super :-)

Kompetentny, stanowczo godny polecenia. Zabieg powiększenia ust przeprowadzony bardzo profesjonalnie, efekt idealny (bez siniaków, grudek, asymetrii, wielkość ust zgodna z oczekiwaniami).

Profesjonalny ,kompetentny ,wiarygodny , sympatyczna ciepła postać ,polecam wszystkim :)

Bardzo dobry specjalista z zakresu medycyny estetycznej. Kompetentny, rzeczowy , dokładnie informował o zabiegu.