lekarz Krzysztof Zydlewski

Ginekolog

Najlepszy dr jakiego spotkałam na swojej drodze. Prowadził moje dwie ciąże ze szczęśliwym finałem.jesli 3 ciąża to tylko u niego. Od 11 lat jestem jego pacjentka co roku jestem na kontroli i nie wyobrażam sobie innego lekarza. Jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem. Przed nim nie mam wstydu ani innych skrępowan poprostu ludzki dr.

trafiłam do doktora po wcześniejszej wizycie w poliklinice(tego samego dnia) gdy dowiedziałam się że u mojej dzidzi jest brak akcji serca dr. Zydlewski zrobił jeszcze raz usg i postawił przeciwna diagnozę:) żyje i serducho wali jak szalone:)niezmiernie się ucieszyłam za dobrą nowinę dostał buziaka a ja jestem szczęśliwa i na pewno będę dalej prywatnie do Niego chodzić i prowadzić ciążę:)polecam serdecznie:)

Dr Zydlewski jest sympatycznym lekarzem, dokładnie tłumaczy wszystko tak, aby było to zrozumiałe dla pacjentki. Wizyta bardzo przyjemna, sprawił, że bez stresu będę chodzić na kolejne. Polecam wszystkim.

Sympatyczny i jednocześnie empatyczny lekarz. Godny zaufania i polecenia, pochyla się nad każdym problemem i rozwiązuje go z pacjentem. Sam mnie umówił na zabieg w innym szpitalu, ja tylko zadzwoniłam, kiedy mam przyjechać.

Pierwsze wrażenie bardzo dobre, przed przepisaniem mi tabletek anty dał mi całą listę badań do zrobienia. W publicznej służbie zdrowia się z czymś takim nie spotykałam. Bardzo uprzejmy. Nie mnie oceniać jego kompetencje, ale zdawał się podchodzić z zaangażowaniem do wszystkiego o czym mu mówiłam. Niestety wizyta prywatna umawiana na godzinę poprzedzona jest zazwyczaj 2-3 godzinnym czekaniem.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Siedlce"?

Andrzej Korniluk

Czerwonego Krzyża 41