Lekarze Laryngolog dziecięcy

dr n. med. Karol Piątkowski

Przychodnia Specjalistyczna "Komed"
Piaskowa 1
62-028

Pan doktor Karol Piatkowski to bardzo dobry specjlista i przemily czlowiek.Cierpliwy,spokojny,wyrozumialy,EMPATYCZNY :-)!!.Lekarz z powolania z dobrym sercem.Ma szcunek do swoich małych pacjentow i ich rodzicow,moge mowic o nim tylko w samych superlatywach.Juz kilka lat temu moj najstarszy syn byl pacjentem pana doktora i mial wycinany trzeci migdalek,a 29 sierpnia kolejny syn przechodzil ten zabieg oczywiscie u doktora Piatkowskiego.Wszystko jak po masle,dzieciaki po zabiegu czuja sie naprawdę bardzo dobrze mysle,ze miedzy ...
Opinia dodana przez: Ania
Pan dr Wrzesiński wspaniały lekarz,świetny specjalista,najlepszy laryngolog z dużym doświadczeniem.Zdecydowania polecam !!!
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Paweł Rygiel

gabinet prywatny
Staszica 13/20
38-400 Krosno

Gdy trafiłam pierwszy raz na wizytę z dzieckiem do pana doktora byłam bardzo mile zaskoczona, że lekarz potrafił tak łatwo złapać kontakt z dzieckiem( dziecko miało 5 lat). Bardzo delikatnie zbadał dziecko, nie było żadnych płaczów, wyrywania się małego ani ja nie musiałam go trzymać.Lekarz wszystko konkretnie tłumaczy i wyjaśnia jak będzie wyglądało leczenie. Poświęca pacjentowi 100% uwagi,widać że interesuje go to z czy dana osoba do niego przychodzi .Ponadto ...

lekarz Iwona Krzemińska

Laryngolog dziecięcy

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Cierpliwa, bardzo dokładna, kompetentna osoba. Pani doktor wyjaśniła nam wszelkie wątpliwości, zgłosiliśmy się z synkiem na podcięcie wędzidełka (zasugerowała nam to neurologopeda), okazało się, że jest to niepotrzebny zabieg a wręcz konsekwencje byłyby jeszcze gorsze (blizna, zrosty... ). Dziękujemy i polecamy wszystkim rodzicom małych dzieci
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Alfred Biliński

NZOZ Przychodnia Rodzinna Kajderowicz i Biliński
Wrocławska 24
55-050 Sobótka

przebadał mnie bardzo kompleksowo. zdecydowanie polecam także dla dzieci (leczył też mojego synka)

dr n. med. Aleksandra Sztuka-Banel

ulica Kard. Wyszyńskiego Stefan 64/13
50-331 Wrocław

Pani Doktor niesamowicie fachowa, konkretna i zaangażowana. Usunięcie trzeciego migdałka i każda wizyta w super atmosferze. Wielka wdzięczność i uznanie.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Anna Gembicka

Centrum Medyczne SALOMED
Wolności 4a
62-200 Gniezno

Bardzo kompetentna osoba, stara się pomóc - lekarz z powołania. Uważnie słucha pacjenta. Zleca wszelkie niezbędne badania. Poświęca swój czas, wizyta odbywa się bez pośpiechu. Jest przy tym bardzo miła.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Iwona Stępień

PGL Zdrowie S.C.
Sobieskiego 12
43-417 Kaczyce

Pomogła i dzieciom i mężowi. Nie chrapią i juz nie choruja tak często. Tylko trudno sie dostać,ma duzo ludzi. Ale warto. Polecam.

lekarz Maria Pagacz

al. Głogowa 3 lok. 2
33-101 Tarnów

Świetny lekarz, dokładnie długo i starannie badał ciężko chorą osobę. Wyjaśnił opiekunom chorej, na czym dokładnie polega choroba i jak można w najlepszy sposób pomóc chorej w jej dolegliwościach i cierpieniu. Pomimo swoich licznych zajęć znalazł czas by odwiedzić chorą w domu i udzielić jej pomocy. Kilku lekarzy niestety odmówiło mi zbadania chorej w domu. Na koniec wizyty Pani pocieszyła opiekunów, dodała otuchy i sił do dalszej pielęgnacji chorego. To ...

dr Małgorzata Iwanowska

''AS-MED''
ul. Sulimów 26
08-110 Siedlce

Doskonały specjalista, zdecydowanie polecam! Dokładnie bada i stawia odpowiednią diagnozę, dzięki czemu leczenie przebiega szybko i sprawnie, a przy tym Pani doktor jest bardzo miła i pomocna! W danych chyba wkradł się jakiś błąd bo Pani Doktor przyjmuje w As Medzie ale na Sulimów chyba 26, albo coś koło tego, tu ich strona http://as-med.com.pl/
Opinia dodana przez: Dominika

dr n. med. Artur Niedzielski

Laryngolog

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin

Wspaniały lekarz!!!! Przyjmował nas na oddział z 1,5 rocznym synkiem, u którego zdiagnozował ostre zapalenie zatok. Mimo że był środek nocy, pan doktor był bardzo miły, sympatyczny i konkretny. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie nasze pytania, sam dodatkowo tłumaczył na czym polega leczenie, jak to wszystko będzie wyglądało itp. Pocieszał nas i zapewniał, że mimo poważnego stanu, synek szybko wróci do zdrowia. I tak też się stało. Mimo że później lekarzem ...

lekarz Maria Cienciała

Wojska Polskiego 4
43-525 Zebrzydowice

po kilku konsultacjach lekarskich dopiero pani doktor postawiła trafna w stu procentach diagnozę.Szkoda że takich lekarz już nie ma.

lekarz Andrzej Ziemiański

Wzgórze Magdaleny 1
55-120 Oborniki Śląskie

Szczerze polecam!!! możecie bez żadnych obaw leczyć się u P.Andrzeja. Nie jeden raz uratował mi głos:)

lekarz Renata Kopta

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1
30-548 Kraków

Około 10 lat temu dr Kopta usunęła mi operacyjnie cystę z jamy ustnej. Od pewnego czasu mam problemy z uchem, więc postanowiłam zwrócić się o pomoc do Pani Doktor. Niestety, wolne terminy przyjęć są bardzo odległe. Zadzwoniłam do Pani Doktor z prośbą o wcześniejszy termin. Okazało się, że świetnie mnie pamięta, mnie, i zabieg, który mi robiła!!!. Pamiętała też mój kiepski stan zdrowia (30 lat dializ plus choroby towarzyszące) i ...
Opinia dodana przez: Monika Moszczyńska

lekarz Emilia Jaśkiewicz-Burnejko

4 WSK Wrocław
ul.Weigla
Wrocław

w czerwcu moja 16-letnia córka w szpitalu wojskowym miała wycinane migdałki.cały zabieg został wykonany fachowo. córka bardzo szybko wróciła do zdrowia,

dr n. med. Andrzej Pawłowski

Techniczna 33
81-528 Gdynia

Niestety nie mogę podziękowac Panu doktorowi osobiscie, bo ma teraz bardzo duze problemy zdrowotne, ale muszę wszystkim opowiedziec, jakim fantastycznym był lekarzem i człowiekiem. Nigdy nie odmówił pomocy, nawet, gdy nie był to jego dzień roboczy. Zawsze usmiechnięty, z ogromnym poczuciem humoru.Osoba empatyczna, kochana, lubiana. Jeżeli czyta ktoś, kto był pacjentem doktora, to mnie zrozumie. Wracaj do zdrowia, Panie doktorze, osoba o wielkim sercu. Twoi pacjenci.

lekarz Dorota Piórkowska

Alergolog, Laryngolog dziecięcy

Gabinet Lekarski (wizyty domowe)
Warecka 4/6 m.81
00-040 Warszawa

Do Pani doktor poszłam z moim synem. Uważam że dr Piórkowska jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem, bardzo nam pomogła. Polecam
Opinia dodana przez: koniki
Powiem tak nie byłam przekonana do doktora Osmólskiego ale przekonał mnie do siebie. Usuną mi migdałki przez które non stop chorowałam. Teraz jest super i bardzo się ciesze , że trafiłam do doktora. A jak ktoś się wybiera do doktora to niech się uzbroi w cierpliwość bo są duże kolejki , a doktor nie poświęca piętowi 15 min tylko dużo więcej. Lekarz godny polecenia

lekarz Grzegorz Borowiec

Szpital Specjalistyczny w Nowym Sączu im. Jędrzeja Śniadeckiego
ul. Młyńska
33-300 Wojnicz

Byłem u doktora prywatnie, miałem złamany nos, po 2 wizytach u lekarzy w Tarnowie(jeden stwierdził, że nos może być krzywy od urodzenia, drugi w zasadzie nic nie powiedział) dr Borowiec popatrzył tylko chwile na nos i od razu stwierdził, że przegroda jest krzywa i póki to jest "świeże" z operować, pokazał za pomocą kamery jaka jest różnica między obiema dziurkami i wszystko wyjaśnił profesjonalnie, centrum nowoczesne, na wizyte czekałem może ...

lek. med. Anna Wakarow

Laryngolog, Foniatra

Gabinet lekarski
01-943 Warszawa

Dusza nie człowiek bardzo pomocna, miła i bardzo sympatyczna. Pani Doktor wyleczyła moja córkę z nawracających zapaleń uszu dzięki Pani doktor uniknęliśmy drenażu mimo że wcześniej trzech lekarzy nam mówiło że to nieuniknione, a jednak daliśmy radę Polecam
Opinia dodana przez: AGATA