Laryngolog Inowrocław

Świętego Ducha 3
88-100 Inowrocław

Wspaniały lekarz, znający się na rzeczy, bardzo uprzejmy. Dzięki trafnej diagnozie problem, z którym się zgłosiłem został w 100% rozwiązany.

dr n. med. Zyta Szumlańska

Alergolog, Audiolog

Przychodnia "Narutowicza"
Narutowicza 24
88-100 Inowrocław

Jako dziecko leczyłem się u Pani Szumlańskiej z problemów z zatokami, natomiast jako nastolatek z alergii. Zawsze miła, życzliwa i pomocna. Polecam

Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Danuta Żabicka

Audiolog, Foniatra

al. Niepodległości 59
Inowrocław

W mojej opinii dobry lekarz. Zaangażowana i poświęca wiele czasu nad chorym. Nastawiona pozytywnie.

Specjalistycz Praktyka Lekarska
Andrzeja 34/3
88-100 Inowrocław

Jak najdalej od tej kobiety!!!!!! Nie wiem jakim cudem ona jest lekarzem. Nie widziała u mnie zapalenia ucha, które chyba każdy laryngolog powinien umieć rozpoznać. Przez to miałam "przechodzone" zapalenie,po czasie dowiedziałam się od innej, kompetentnej pani doktor co mi było. Ale konsekwencje są do dziś (po kilku latach) i być może do końca życia będę mieć problemy ze słuchem przez tę wstrętną kobietę. Bardzo bardzo nie polecam!! Można mieć jeszcze większe kłopoty po wizycie u niej niż przez. Dziwne, że ona jeszcze "leczy" ludzi...

Opinia dodana przez: Aga

lekarz Stanisław Skoczylas

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Irydologia, ziołolecznictwo - Sklep Zielarsko - Medyczny
Królowej Jadwigi 18
88-100 Inowrocław

Do doktora trafiłam kilka razy z problemem z uchem, za każdym razem ze skierowaniem. Każda wizyta odbyła się tego samego dnia. Pierwszy raz stwierdził, że sobie wymyśliłam, że gorzej słyszę i przepisał mi krople do nosa. Ok. może się zdarzyć wiadomo nos i ucho współpracuje ze sobą. Kolejny raz - zapalenie ucha zewnętrznego - antybiotyk i kontrola. Po dwóch miesiącach kolejna wizyta z wydzieliną z ucha, bólami zatok, lekką gorączką. Po badaniu lekarz stwierdził, że zatoki są ok. przepisał krople do uszu z antybiotykiem, a pani pielęgniarka stwierdziła, że podwyższona temperatura wywołana jest prawdopodobnie ,,cyklem kobiecym". Po trzech dniach ze spuchniętym, pulsującym i wydzieliną z ucha trafiam do własnego lekarza internisty. Nie wspomnę, że wizyty w gabinecie trwały może 3 minuty. Podsumowując nie polecam.

Inowrocław

brak kompetentnego podejścia do pacjenta,który traktowany jest jak mięso armatnie.od kilku tygodni leczyłmoją żonę na elergię,tymczasem po prywatnej wizycie u innego lekarza okazało się że jest to silne zapalenie ucha i powiększone węzły chłonne