Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Filtruj specjalizacje

Lekarze Laryngolog Lębork

- 3

lekarz Alicja Lipkowska-Zagrajek

Laryngolog, Pediatra

liczba opinii: 15

Armii Krajowej 24b lok. 12
84-300 Lębork

Średnia ocen: 4,5/5
MEGA POZYTYWNY LEKARZ!!!!!!!! Wogóle nie rozumiem negatywnych wypowiedzi pacjentów!Powinni sie wstydzić, gdy byli w potrzebie to wiedzieli gdzie się udać?! W pewną sobotę wybrałam się do mojego rejonowego pediatry ponieważ moje miesięczne dziecko dostało bardzo dużego kaszlu. Lekarz stwierdził, że małe dzicie-i tu uwaga:TAK MAJĄ!!!No i w nocy zaczęło się!Stan dziecka pogarszał się z godziny na godzinę, zatkany nosek, "charczenie" i nocka z głowy. W niedzielę z samego rana zadzwoniłam ...
Opinia dodana przez: Mazia2405

lekarz Elżbieta Kryczka-Skoczkowska

Laryngolog

liczba opinii: 14

al. Wolności 40 (Stary Browar)
Lębork

Średnia ocen: 4,4/5
Znakomity lekarz. Dawno nie spotkałem się z lekarzem tak uprzejmym, empatycznym, przy tym imponującym specjalistyczną wiedzą i umiejętnością przekazania i wytłumaczenia diagnozy laikowi, jakim przeważnie bywa pacjent. Warto zaznaczyć, że wizyta odbyła się bez pośpiechu, który zwykle towarzyszy nawet płatnym, prywatnym wizytom. Jeśli czyta Pani opinie na swój temat - serdecznie pozdrawiam. Grzegorz - emerytowany policjant, polonista, ostatnio kierowca z wydm ruchomych w Łebie. Wizyta z dnia 1.08.2022.
Opinia dodana przez: Grzegorz
Średnia ocen: 2,7/5
Bardzo miła i przyjemna Pani doktor. Moje dziecko przestawało słyszeć i nie był to problem laryngologiczny tylko alerologiczny co właśnie odkryła Pani doktor, mimo że wcześniej byłam u kilku innych lekarzy to nikt nie umiał powiedzieć dlaczego moje dziecko głuchnie. Dziś moje dziecko ma się dobrze i co najważniejsze słyszy :-). Z czystym sumieniem polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Ona


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat