Lekarze Laryngolog

dr n. med. Jerzy Oleszkiewicz

Izabelin ul.Oleńki 2
05-080

Wybitny specjalista. W sytuacjach gdy inni lekarze rozkładają ręce, dr Oleszkiewicz potrafi postawić właściwą diagnozę i wdrożyć skuteczne leczenie. Chodzę do Niego od 10 lat, od momentu gdy uratował życie mojemu 6-cio miesięcznemu synkowi. Dodatkowym wielkim plusem jest niewygórowana cena za wizytę a także dostępność praktycznie cały czas.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Andrzej Kobus

Szpital
ul.Komenskiego
82-300 Elbląg

Pan doktor przyjął mnie 20.11.2019 o okolo godzinie 11. 30 w Braniewie z powodu kaszlu, który mam już bardzo długo. Zbadał mnie używając kilku metod. Jednocześnie w dzień wizyty byłam chora i przeziębiona oraz spędziłam 2,5 godziny czekając na korytarzu w kurtce z bólem głowy, uszu i gardła. Poprosiłam na aby dzień wizyty doktor wystawił mi 1 dzień zwolnienia...doktor powiedział, że "chodzi się do pracy"...Powidzialam ze zanim bym dojechala do ...
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Tomasz Gotlib

Alergolog, Laryngolog

Alergo-Med
Lewicka 4
Warszawa

Wysokiej klasy specjalista, świetny operator, jak również autor publikacji nt. operacji endoskopowych, a przy tym uprzejmy, cierpliwy, skromny, troskliwy dla swoich pacjentów. Już w pierwszej rozmowie budzi ogromne zaufanie, tak że pacjent podchodzi do operacji wyluzowany i z ufnością. Nie bagatelizuje zagrożeń, ale też ich nie demonizuje. Miałam operację endoskopową dużej torbieli na kości klinowej (i kilku śluzowiaków w zatoce klinowej), czego wcześniej nikt nie chciał się podjąć) ze względu ...

lekarz Izabela Wajda

Spejalistyczna Praktyka Lekarska
Wodzisław Śląski, Os.XXX lecia 60
Rybnik

Trafna postawiona diagnoza dziecko szybko wraca do zdrowia . Najlepsza pani doktor zna się na rzeczy i wie jak skutecznie wyleczyć dziecko co u innych laryngologów było problemem .
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Roman Stablewski

Centrum Medyczne "SFERA" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
aleja Jerozolimskie 113/115
02-017 Warszawa

Dzięki Panu Doktorowi Stablewskiemu skończyły się moje problemy będące konsekwencją skrzywienia nosa oraz przegrody. Jego profesjonalizm i życzliwe podejście do pacjenta są niewymierne i niemożliwym jest aby podziękować za nie w kilku słowach. Pracę Pana Doktora kompetentnie wspierał personel medyczny Kliniki Otolaryngologicznej w WIML-u. Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim wyżej wymienionym za leczenie i pomoc w szybkim powrocie do zdrowia.
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr Jerzy Tynkiewicz

Ośrodek Alergologiczno-Laryngologiczny O.A.L.
ul. Piłsudskiego 4A lok. 2,3,7,9
Białystok

W skali 5-o stopniowej 10!!! Fantastyczny lekarz-człowiek, niewielu takich jest, miałam zapalenie ucha z bardzo silnym bólem, przychodził wcześniej do pracy, żeby "czyścić/skrobać" mi to ucho. Gdzieś mi znikną ale już go znalazłam! Pracuje w MSWiA 😃.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Anna Orkisz-Popczyk

Zamenhofa 26 lok. 6
Sosnowiec

Najlepszy lekarz jakiegokolwiek spotkałam na swojej drodze. Kompetentny, rzetelny, przejmuje się stanem zdrowia pacjenta, nie pozostawia samemu sobie. Zawsze można liczyć na pomoc Pani Doktor. Kilka lat temu pod opieką Pani Doktor była moja córka, obecnie jest syn. Nigdy nie pozwolę powiedzieć złego słowa na Panią Doktor. Lekarz z powołania. W gabinecie ma wszystkie sprzęty do diagnostyki, co pozwała zrobić wszystkie badania w jednym miejscu.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Jarosław Szydłowski

Laryngolog dziecięcy

ul. Spokojna 10 Swarzędz
Swarzędz

Profesjonalne podejście, niesamowita cierpliwość w stosunku do dzieci. Diagnoza zawsze trafna i oparta na faktach a nie na domysłach. Polecam wszystkim !!
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Urszula Andree

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Wspaniała Lekarka.Godna zaufania.Pomogła mojemu synowi i wyleczyła nagłą utratę słuchu.Bardzo starannie i bez pośpiechu bada pacjenta,Na pewno będę korzystać z pomocy Pani Doktor w razie potrzeby.
Opinia dodana przez: lipnik32

dr n. med. Izabela Sworowska

Praktyka lekarska
Wolsztyn
64-200 Wolsztyn

Pani doktor posiada rozległą wiedzę medyczną, jest bardzo kompetentna, ze świetnym podejściem do dzieci. Po sprawdzeniu kilku laryngologów w okolicy, jeżdżę z dziećmi do niej z innego województwa. Szczerze polecam.

lekarz Maria Pasturczak

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Laryngologiczny
Chocimska 27
87-800 Włocławek

To nie tylko wspaniały lekarz, ale i bardzo dobry człowiek. Żałuję, że trafiłam do Pani doktor, kiedy syn był już po wielu kuracjach antybiotykowych. Z kolejnej anginy został wyleczony przy pomocy metod naturalnych. Obecnie to lekarz całej mojej rodziny i wielu znajomych. Polecam z całą odpowiedzialnością.
Opinia dodana przez: mbielicka4

Małgorzata Mikulska

NSZOZ "Olsztyńska"
Olsztyńska 33 A
26-600 Radom

Pani Doktor miła i kompetentna. Doświadczony lekarz, którego warto polecić. Leczę się u niej od kilku lat!

lekarz Elżbieta Zgorzelska

Laryngolog, Audiolog

Wiosenna 61
09-410 Płock

Przyznam się szczerze, że korzystałem z usług wybitnych naszych laryngologów z miasta. Większość wizyt prywatnych. Brali tylko pieniądze i na tym się kończyło. Z wizyt u Pani Zgorzelskiej korzystam w PZU Medica. Jestem bardzo zadowolony. Lekarz wnikliwie podchodzi do leczenia. Polecam

dr n. med. Krzysztof Preś

NZOZ MEDICUS Dolnośląskie Centrum Laryngologii we Wrocławiu
Kardynała Wyszyńskiego 110
50-307 Wrocław

To prawda, przede wszystkim CZŁOWIEK. Bardzo rzeczowy lekarz. Zdecydowanie polecam, zwłaszcza dla tych, którzy tracą nadzieją
Opinia dodana przez: Grażyna
Wizyta przebiegła szybko i sprawnie. Pan doktor zlecił badania, które zostały wykonane od razu na wizycie. Diagnoza III migdałek. Polecam, lekarz dokładny, delikatny, z dobrym podejściem do małych dzieci.

lekarz Ewa Szwarczewska

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Pani doktor wyjatkowo mnie zachwycila swym profesjonalizmem, rzetelnoscia i takim wewnetrznym spokojem. Nie bylo madrzenia sie, wywyzszania, przerywania zdania czy tez haotycznych wypowiedzi. Wszystko na spokojnie i milej atmosferze. Goraco polecam.
Opinia dodana przez: Gabriel

lekarz Ewa Codogni

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Klonowa 15e (II p.) lok. 5
41-800 Zabrze

Byłam z dzieckiem już u wielu laryngologów i wśród nich byli lepsi i gorsi natomiast podczas wizyty u doktor Codogni podobało mi się że otrzymałam wyczerpującą odpowiedź na temat przyczyny i zaawansowania choroby (w pewnym momencie nawet narysowała przekrój ucha środkowego z zaznaczeniem problemu). Podejście do dzieci też ma odpowiednie, tak zagadała moją córkę że nawet się nie zorientowała jak ją pani doktor zbadała. Można by pomyśleć że drogo ale ...

lekarz Joanna Górna-Daniec

Krokusów 30
43-190 Mikołów

Starsza, miła i sympatyczna Pani doktor. Mimo iż nie przyjmuje w piątki, po rozmowie telefonicznej, bez problemu kazała przyjechać i przyjęła mojego 4letniego syna z bólem ucha. Pierwszy lekarz tak kompleksowo wytłumaczył mi co się dzieje, w nosku dziecka kiedy jest katar, i jak prawidłowo powinno się czyścić nosek żeby nie dochodziło do zapaleń ucha. Jestem jak najbardziej zadowolona z wizyty!

dr Wojciech Lejkowski

ulica Piłsudskiego 12A
48-303 Nysa

Byłam leczona w innych poradniach laryngolicznych, ale tak skutecznie jak u Pana dr Lejkowskiego to jeszcze nie. Leczenie pomogło na długo, Pan Doktor cierpliwie wysłuchał moich pytań i w bardzo jasny sposób wytłumaczył mi wszelkie niejasności. Co najważniejsze leczenie było niedrogie! Polecam Pana Doktora!

lekarz Marcin Konior

ontolaryngologia
Kraków

Polecam z czystym sumieniem Pana Dr Marcina Konior miałam usuniętego guza oczodołu,wspaniały człowiek zna się na swojej pracy.
Opinia dodana przez: Aneta