Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Filtruj specjalizacje

Lekarze Laryngolog Radomsko

- 3

lek. med. Edyta Cygankiewicz

Laryngolog

liczba opinii: 40

mjr. Sucharskiego 16
97-500 Radomsko

Średnia ocen: 4,8/5
Polecam, Pani Doktor dokładnie przeprowadza badanie po wcześniejszym wywiadzie. Atmosfera w czasie wizyty jest bardzo miła. Pani Doktor wykazała zainteresowanie i bardzo rzeczowo, konkretnie wyjaśniła jaki jest problem i jakie leczenie należy zastosować. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. W przypadku kolejnych problemów zdrowotnych na pewno ponownie udam się na wizytę.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Anna Cykowska

Laryngolog

liczba opinii: 8

oddział laryngologii
radomsko
97-500 Radomsko

Średnia ocen: 4,1/5
Niesamowita Pani doktor, bardzo konkretna, merytorycznie - super! Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Przeprowadza dokładne badanie, dogłębnie diagnozuje problem, z którym się przyszło. Zleca badania. Tłumaczy wszystko dokładnie. Bardzo zaangażowana w proces leczenia pacjenta. Polecam w 100 %!
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Jolanta Soja

Laryngolog, Pediatra

liczba opinii: 14

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
ul. Piastowska 21
97-500 Radomsko

Średnia ocen: 2,7/5
Witam, Moja wizyta u Pani "doktor" była ze skierowania od internisty i odbyła się w szpitalu w Radomsku. Po krótce: Od 7 dni odczuwałam ostry, pulsujący ból w uchu, który promieniował aż do głowy, żuchwy i gardła. Przedstawiłam Pani swoje dotychczasowe leczenie, że biorę antybiotyk oraz środki przeciwbólowe w dużych ilościach które nie pomagają i nie przynoszą ulgi. Pani zajrzała do ucha, stwierdzając, że jest tam troche woskowiny, przepłukała po ...
Opinia dodana przez: Paulina


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat