Laryngolog Ruda Śląska

Pakuły 13
41-706 Ruda Śląska

Jak najbardziej godzien polecenia, trafna diagnoza i wielka pomoc w skutecznym leczeniu.

Gabinet lekarski

Ruda Śląska

dobry lekarz..dołączam się do tych opinii..przyjmuję na NFZ w przychodni na ul.Szpaków w Rudzie Śl., chodziłem do niej parę lat temu dopiero pani Doktor postawiła dobrą diagnozę, zleciła dodatkowe badania i wyleczyła mnie.

Ruda Śląska

Lekarz z powołania, świetny fachowiec,zawsze trafi w leki ktore działają. Sympatyczny, dowcipny, wnikliwie przeprowadza wywiad, kompleksowo przebada(nie ma zbyt nowoczesnego sprzętu).Byłam bardzo chora ,gdyby nie dr Fryc to nie wiem...dał mi nr telefonu,kazał zadzwonic i powiedziec jak sie czuje, czy leki zadziałały.Gdy nie mógł odebrac tel., oddzwaniał. Inni lekarze nie potrafili mnie wyleczyć. Dr Fryc to anioł, szkoda, że jest tak mało lekarzy jak on. Polecam w 100%

Opinia dodana przez: aneta

Parkowa 9 lok. 8
41-709 Ruda Śląska

Szczerze polecam Pana Doktora! Fachowiec który kompleksowo podchodzi do tematu. Na pierwszej wizycie zlecił komplet badań które potwierdziły jego diagnozę. Polecam!

dr n. med. Jerzy Łanowy

Wizyty domowe, Alergolog

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA
PRZY KOLEI 15
41-700 Wirek, Ruda Śląska

Może jak każdy otolaryngolog ma coś za uszami..., heh, ale to nie może podważać jego fachowości.
Niejednokrotnie podczas leczenia wykazuje się cierpliwością i empatią.

Niejednokrotnie podczas leczenia wykazuje się cierpliwością i empatią.

Opinia dodana przez: Anna RudaSlSL