lekarz Piotr Pawlas

Laryngolog

Lekarzowi przedstawiłem swoje problemy zdrowotne odnośnie stanów zapalnych w zatokach. Zapytał mnie czego od niego oczekuję. Poczułem jakbym dostał z liścia. Zwalił winę na grzyby, pleśnie, alergeny. Miałem u niego prostowaną przegrodę. Tomograf wykazał skrzywienie przegrody, concha bullosa i przerost małżowiny nosowej, co już raz była wycinana. Przepisał lek metypred (skutki uboczne: możliwość wystąpienia nowych zakażeń, w tym grzybicze, wirusowe, bakteryjne, może wystąpić niewydolność nadnerczy, zaburzenia psychiczne, powodować perforację rogówki, zaćmy jądrowej zwłaszcza u dzieci, choroba wrzodowa żołądka, krwotoki, zwiększać ciśnienie. Jest to lek z pochodną fluoru (neurotoksyna). Jeśli ktoś jest ogarnięty wie czym jest fluor. Jeśli tak ma wyglądać leczenie by tłumić objawy i niszczyć zdrowie kosztem jednego narządu to ja dziękuję za taką pomoc. Nie tego się spodziewam po wielu tytułach naukowych. Widać po lekarzy, że jest zmęczony swoją pracą, brak empatii, zrozumienia, wyrozumiałości. Jego ego nie pozwala mu przyznać pacjentowi racji.

Polecam Pana doktora, bardzo pomógł naszej córeczce, wszystko wytłumaczył przed operacją jak również po operacji. W okresie oczekiwania na operację zastosował odpowiednie leczenie dzięki czemu dotrwaliśmy do dnia operacji bez ciągłego strachu co przyniesie kolejna noc. Polecam serdecznie.

Beznadziejny lekarz, traktuje pacjenta jak intruza, być może udziela porad prywatnie ale na NFZ zapomina całą wiedzę o ile ją w ogóle posiada. NIE POLECAM!! Szkoda czasu!! Lekarz nie postawił żadnej diagnozy, był bardzo nieprzyjemny i pytał czego od niego oczekuję a dziecko miało grubą warstwę nalotu na migdałach.

DR N. MED. PIOTR PAWLAS wykonywał u mnie zabieg korekty przegrody, wraz z korekta małżowin. Lekarz wykonał kawal dobrej roboty. Pełen profesjonalizm. 100% zaangażowania i rewelacyjne podejście do pacjenta.

Pan doktor niestety nie ma podejścia do małych dzieci ,szczególnie dzieci wrażliwych i bojących się ,jest chamski ,i bardzo nie uprzejmy. Nie polecam wizyty u pana doktora !

Nie polecam wizyty u pana doktora !

Bardzo, bardzo dobry specjalista. Wie co robi. Trane postawienie diagnozy. Właściwe leczenie. Polcem

Polcem

Bardzo, bardzo dobry specjalista. Wie co robi. Trafne postawienie diagnozy. Właściwe leczenie. Polcem

Polcem

Nie polecam. Może i wiedzę ma ale nie jest nastawiony na małego pacjenta. Proponuję by może jednak przyjmował tylko dorosłych.

Jestem godzinę po wizycie w Poradni Mavit u laryngologa Piotra Pawlasa. Pan ten podczas badania mojej 5 letniej córeczki zachowywała się wyjątkowo bezczelnie i chamsko. Dziecko jest po kilku zabiegach laryngologicznych i najzwyczajniej w świecie się boi, więc popłakiwała. Podczas badania Pan Pawlas wykrzywiał twarz córki co dodatkowo jak pózniej mi powiedziała ją bolało, wtedy wręcz wpadł w złość, zaczął krzyczeć po dziecku, żeby skończyła beczeć, jednocześnie trzymając jej twarz. Uspokoił się dopiero po mojej interwencji. Zwróciłam mu uwagę na co bezczelnie odpowiedział , że mogę nie korzystać z jego usług i nie płacić za wizytę. Ludzie ostrzegam, nie przekraczajcie z dziećmi progu gabinetu tego człowieka. Ja mam żal do siebie, że nie wczytałam się dokładniej w opinie o tym Panu. Serdecznie nie polecam!!!!!!

Mam mieszane uczucia po wizycie, nie wiem skąd tyle pozytywnych komentarzy. Wizyta krótka, malo rzeczowa.

Mam mieszane uczucia po wizycie, nie wiem skąd tyle pozytywnych komentarzy.
Wizyta krótka, malo rzeczowa.