lekarz Piotr Pawlas

Laryngolog

3,9
3,7
3,3

Jestem godzinę po wizycie w Poradni Mavit u laryngologa Piotra Pawlasa. Pan ten podczas badania mojej 5 letniej córeczki zachowywała się wyjątkowo bezczelnie i chamsko. Dziecko jest po kilku zabiegach laryngologicznych i najzwyczajniej w świecie się boi, więc popłakiwała. Podczas badania Pan Pawlas wykrzywiał twarz córki co dodatkowo jak pózniej mi powiedziała ją bolało, wtedy wręcz wpadł w złość, zaczął krzyczeć po dziecku, żeby skończyła beczeć, jednocześnie trzymając jej twarz. Uspokoił się dopiero po mojej interwencji. Zwróciłam mu uwagę na co bezczelnie odpowiedział , że mogę nie korzystać z jego usług i nie płacić za wizytę. Ludzie ostrzegam, nie przekraczajcie z dziećmi progu gabinetu tego człowieka. Ja mam żal do siebie, że nie wczytałam się dokładniej w opinie o tym Panu. Serdecznie nie polecam!!!!!!

Pan doktor przyjmował mojego 2 letniego syna w Centrum Medycznym Mavit. Syn jest wcześniakiem i przeżył mnóstwo konsultacji lekarskich. Obecnie każde ingerowanie w jego ciało przeżywa strasznie ( płacze- na wizycie wpadł w histerię). Niestety od Pana doktora, który zasłaniał swoje uszy usłyszałam, że powinien dostać w dupę. Jak próbowałam wytłumaczyć, że syn sporo przeżył usłyszałam, że on swoje wie. Myślałam, że lekarz miał zły dzień, ale z tego co tutaj czytam, takich dni ma dużo. Nie polecam- ja po tej wizycie przepłakałam, że jestem złą matka- bo moje dziecko ...

Pan doktor przyjmował mojego 2 letniego syna w Centrum Medycznym Mavit.
Syn jest wcześniakiem i przeżył mnóstwo konsultacji lekarskich. Obecnie każde ingerowanie w jego ciało przeżywa strasznie ( płacze- na wizycie wpadł w histerię). Niestety od Pana doktora, który zasłaniał swoje uszy usłyszałam, że powinien dostać w dupę. Jak próbowałam wytłumaczyć, że syn sporo przeżył usłyszałam, że on swoje wie. Myślałam, że lekarz miał zły dzień, ale z tego co tutaj czytam, takich dni ma dużo. Nie polecam- ja po tej wizycie przepłakałam, że jestem złą matka- bo moje dziecko się bało. Pewnie gdybym pisała tą opinie od razu po wizycie byłaby o wiele gorsza. Może dla starszych dzieci byłby to dobry lekarz, jedynym plusem jaki ja zauważyłam podczas wizyty, to to, że Pan doktor dokładnie tłumaczy swoją diagnozę- w naszym przypadku swoją hipotezę, ponieważ badanie nie było pełne. Sądzę, że gdyby na początku podszedł do syna - np. witając się z nim- tłumacząc co będzie robić - to syn uspokoiłby się szybciej. ( sprawdzone u okulisty).

Nie polecam. Może i wiedzę ma ale nie jest nastawiony na małego pacjenta. Proponuję by może jednak przyjmował tylko dorosłych.

Aż trudno uwierzyć, że ktoś taki jest laryngologiem dziecięcym. Nie podważam jego kompetencji bo pewnie takowe posiada ale myślę, że nie powinien przyjmować dzieci. Czyścił mojemu niespełna dwuletniemu dziecku uszy. Dziecko bało się zabiegu, bardzo płakało i wyrywało się. Próbowałam wytłumaczyć doktorowi, że dziecko jest przestraszone. Niestety w odpowiedzi usłyszałam, że on by to inaczej nazwał i jego zdaniem dziecko nie jest przygotowane odpowiednio do wizyty (powinnam jej wcześniej opowiedzieć co ją czeka) Serio? Dwulatkowi wystarczy wytłumaczyć, jak będzie wyglądała wizyta a ono będzie grzecznie znosić trudy całego zabiegu? Cała wizyta przebiegała w bardzo niemiłej atmosferze. Nic się nie dowiedziałam a Pan doktor zdawkowo odpowiadał na moje pytania. Na koniec rzucił mi na biurko paragonem, podobnie zresztą wydając mi reszte. Wiem, że na pewno nigdy więcej nie umówie mojego dziecka do tego Pana.

Mam mieszane uczucia po wizycie, nie wiem skąd tyle pozytywnych komentarzy. Wizyta krótka, malo rzeczowa.

Mam mieszane uczucia po wizycie, nie wiem skąd tyle pozytywnych komentarzy.
Wizyta krótka, malo rzeczowa.

Polecam Pana doktora, jestem pewna, że jest doskonałym specjalistą. Był bardzo uprzejmy, wysłuchał wszystkich problemów zdrowotnych mojej córki i wytłumaczył objawy. Po przeczytaniu niektórych komentarzy chciałabym zaznaczyć, ze lekarz nie jest od zabawiania i przymilania się. Czteroletnie dziecko było bardzo ufne w stosunku do Pana doktora, a to jest bardzo ważne.

Spokojny, wyważony, rzeczowy. Bez problemu dogadał się z moim synem. Diagnoza trafiona, choć na 100% przekonamy się o tym za jakieś dwa miesiące ;). Naprawdę wzbudza zaufanie. Polecam z czystym sumieniem.

Przychylam się do pozytywnych opinii. Pan Doktor to osoba w pełni kompetentna. Nieważne czy się usmiecha czy nie nie oto chyba chodzi w leczeniu. Skoro moje dziecko polubiało go to chyba nie jest aż tak źle ;) ja nie mam żadnych zastrzeżeń, moje dziecko miało 50% niedosłuchu a pan doktor wyleczył je, w Mawicie zrobił paracenteze a dodatkowo nadciął 3 migdał i wszystko jest ok. Dziecko mimo wszystko posyłam raz na jakiś czas na kontrole (matczyna nadopiekunczość) ale gdybym miała wybrać raz jeszcze nie zastanowiłabym się ani na moment czy to ten lekarz ;)
Oby takich specjalistów było więcej. Pozdrawiam

Zarówno ja, jak i moja córka (4l.)za każdym razem (a obie mamy częste problemy laryngologiczne, różnego rodzaju) jesteśmy idealnie zdiagnozowane i bardzo dobrze leczone! Dobór lekarstw idealny! Zawsze traf w "10". Moja córka uwielbia "doktora Piotrusia" - jak o Nim mówi. Kontakt z dzieckiem na medal! Poza tym, zawsze otrzymuję wyjaśnienia: co, jak i dlaczego; jak postępować, itd. Wizyta u tego Specjalisty, a doktor Pawlas nim jest, jest warta każdych pieniędzy! Ten doktor ma ogromną wiedzę i to widać po jego działaniu. Taki polski House ;-)

dobry lekarz...godny polecenia, chodziłem do niego kilka lat temu, pomógł mi bardzo mimo,że miałem powikłania po zapaleniu ucha środkowego i niedosłuch lewego ucha.