lekarz Piotr Pawlas

Laryngolog

Bardzo dobry lekarz wykrył u mnie rak migdała i węzłów chłonnych. Byłam w Przychodni Laryngologicznej przy Hucie Pokój lekarz powiedział że tam nic nie widzi patrzał na mnie jakbym udawała.A do doktora Pawlasa poszłam zaraz mi dał skierowanie do szpitala na operację dziś chodzę na radioterapię.Jeszcze raz polecam pana Doktora Pawlasa.

Lekarz z prawdziwego powołania-to wszystko wyjaśnia.

Lekarz z prawdziwego powołania-to wszystko wyjaśnia.

Pan dr jest wyjatkowo nieuprzejmy nawet jak na standarty jak na standarty panstwowej sluzby zdrowia dzicko zbadal od niechcenia i nie zalecil konkretnego leczenia.radze jak takiego dr zobaczycie uciekajcie

Pan Doktor jest moim lekarzem prawie od 10 lat. Kompetencja, ogromna wiedza, podejście do pacjenta, dokładność i zaangażowanie to cechy, które go wyróżniają. Dzięki opiece farmakologicznej oraz ingerencjom chirurgicznym zawdzięczam mu całkowity powrót do zdrowia.

Gorąco polecam Pana Doktora. Już na pierwszej wizycie bardzo mi pomógł. Jeżeli komuś zależy na rzetelnym zdjagnozowaniu choroby, ze sprawdzeniem wszystkich możliwych przyczyn niepożądanych objawów i spokojnym (bardzo) wyjaśnieniu wszystkiego, powinien udać się do Pana Doktora.

więcej takich lekarzy, uratowała mnie bo bym się udusiła

więcej takich lekarzy, uratowała mnie bo bym się udusiła

Wszystko Ok, byłem pod wrażeniem podejścia tego lekarza do mojego syna.

Wszystko Ok, byłem pod wrażeniem podejścia tego lekarza do mojego syna.