lekarz Piotr Pawlas

Laryngolog

Aż trudno uwierzyć, że ktoś taki jest laryngologiem dziecięcym. Nie podważam jego kompetencji bo pewnie takowe posiada ale myślę, że nie powinien przyjmować dzieci. Czyścił mojemu niespełna dwuletniemu dziecku uszy. Dziecko bało się zabiegu, bardzo płakało i wyrywało się. Próbowałam wytłumaczyć doktorowi, że dziecko jest przestraszone. Niestety w odpowiedzi usłyszałam, że on by to inaczej nazwał i jego zdaniem dziecko nie jest przygotowane odpowiednio do wizyty (powinnam jej wcześniej opowiedzieć co ją czeka) Serio? Dwulatkowi wystarczy wytłumaczyć, jak będzie wyglądała wizyta a ono będzie grzecznie znosić trudy całego zabiegu? Cała wizyta przebiegała w bardzo niemiłej atmosferze. Nic się nie dowiedziałam a Pan doktor zdawkowo odpowiadał na moje pytania. Na koniec rzucił mi na biurko paragonem, podobnie zresztą wydając mi reszte. Wiem, że na pewno nigdy więcej nie umówie mojego dziecka do tego Pana.

Pan doktor przyjmował mojego 2 letniego syna w Centrum Medycznym Mavit. Syn jest wcześniakiem i przeżył mnóstwo konsultacji lekarskich. Obecnie każde ingerowanie w jego ciało przeżywa strasznie ( płacze- na wizycie wpadł w histerię). Niestety od Pana doktora, który zasłaniał swoje uszy usłyszałam, że powinien dostać w dupę. Jak próbowałam wytłumaczyć, że syn sporo przeżył usłyszałam, że on swoje wie. Myślałam, że lekarz miał zły dzień, ale z tego co tutaj czytam, takich dni ma dużo. Nie polecam- ja po tej wizycie przepłakałam, że jestem złą matka- bo moje dziecko ...

Pan doktor przyjmował mojego 2 letniego syna w Centrum Medycznym Mavit.
Syn jest wcześniakiem i przeżył mnóstwo konsultacji lekarskich. Obecnie każde ingerowanie w jego ciało przeżywa strasznie ( płacze- na wizycie wpadł w histerię). Niestety od Pana doktora, który zasłaniał swoje uszy usłyszałam, że powinien dostać w dupę. Jak próbowałam wytłumaczyć, że syn sporo przeżył usłyszałam, że on swoje wie. Myślałam, że lekarz miał zły dzień, ale z tego co tutaj czytam, takich dni ma dużo. Nie polecam- ja po tej wizycie przepłakałam, że jestem złą matka- bo moje dziecko się bało. Pewnie gdybym pisała tą opinie od razu po wizycie byłaby o wiele gorsza. Może dla starszych dzieci byłby to dobry lekarz, jedynym plusem jaki ja zauważyłam podczas wizyty, to to, że Pan doktor dokładnie tłumaczy swoją diagnozę- w naszym przypadku swoją hipotezę, ponieważ badanie nie było pełne. Sądzę, że gdyby na początku podszedł do syna - np. witając się z nim- tłumacząc co będzie robić - to syn uspokoiłby się szybciej. ( sprawdzone u okulisty).

Szczerze polecam Pana Doktora! Fachowiec który kompleksowo podchodzi do tematu. Na pierwszej wizycie zlecił komplet badań które potwierdziły jego diagnozę. Polecam!

Spokojny, wyważony, rzeczowy. Bez problemu dogadał się z moim synem. Diagnoza trafiona, choć na 100% przekonamy się o tym za jakieś dwa miesiące ;). Naprawdę wzbudza zaufanie. Polecam z czystym sumieniem.

Polecam Pana doktora, jestem pewna, że jest doskonałym specjalistą. Był bardzo uprzejmy, wysłuchał wszystkich problemów zdrowotnych mojej córki i wytłumaczył objawy. Po przeczytaniu niektórych komentarzy chciałabym zaznaczyć, ze lekarz nie jest od zabawiania i przymilania się. Czteroletnie dziecko było bardzo ufne w stosunku do Pana doktora, a to jest bardzo ważne.

dobry lekarz...godny polecenia, chodziłem do niego kilka lat temu, pomógł mi bardzo mimo,że miałem powikłania po zapaleniu ucha środkowego i niedosłuch lewego ucha.

Dziwny typ. Jest kompetentny, nie można powiedzieć że się nie zna na swoim zawodzie. Poza swoją kompetencją bije ignorancją, arogancją, wysokim mniemaniem o swojej osobie, samouwielbieniem. Taki przykład wyuczonego narcyza.

Przychylam się do pozytywnych opinii. Pan Doktor to osoba w pełni kompetentna. Nieważne czy się usmiecha czy nie nie oto chyba chodzi w leczeniu. Skoro moje dziecko polubiało go to chyba nie jest aż tak źle ;) ja nie mam żadnych zastrzeżeń, moje dziecko miało 50% niedosłuchu a pan doktor wyleczył je, w Mawicie zrobił paracenteze a dodatkowo nadciął 3 migdał i wszystko jest ok. Dziecko mimo wszystko posyłam raz na jakiś czas na kontrole (matczyna nadopiekunczość) ale gdybym miała wybrać raz jeszcze nie zastanowiłabym się ani na moment czy to ten lekarz ;)
Oby takich specjalistów było więcej. Pozdrawiam

Stanowczo nie polecam. Trafiliśmy do niego ze skierowaniem na wycięcie 3 migdałka do Mawitu. Doktor postawił diagnozę nie zaglądając do buzi i noska. Stwierdził, że córeczka jest zdrowa. Objawy nie ustępowały. Po 4 miesiącach inny lekarz stwierdził, że migdał jest ogromny, a w uszkach płyn. Dziecko jest już po zabiegu i widać poprawę. Oczywiście nie w Mawicie

Polecam Pana doktora , zrobił córce drenaż ucha gdzie inna lekarka ciesząca się dobrą opinią nie widziała problemu...teraz mała o wiele lepiej słyszy . Będę się trzymać tego lekarza chociaż mamy do niego ponad 90 km