lekarz Piotr Pawlas

Laryngolog

3,9
3,7
3,3

Bardzo dobry lekarz. Pojechałam do niego z moją 8 letnią córką, zdecydował o usunięciu u niej trzeciego migdała, do dziecka podchodzi bardzo przyjaźnie od razu zaskarbiając sobie zaufanie małego pacjenta. W sposób jasny wyjaśnił jak będzie odbywał się zabieg i na czym będzie polegał o możliwych komplikacjach. Na oddziale stale się dzieckiem interesował, nie pozostawiając nas samym sobie nawet na chwilę. Po zabiegu cały czas nadzorował powrót do zdrowia. Naprawdę polecam. Duża wiedza, kompetencja, miły sposób bycia. Tem n lekarz naprawdę ma klasę

Szczerze polecam Pana Doktora! Fachowiec który kompleksowo podchodzi do tematu. Na pierwszej wizycie zlecił komplet badań które potwierdziły jego diagnozę. Polecam!

mimo różnych opinii zdecydowałem się na wizytę w tym gabinecie. Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Przecież lekarz to też zwykły człowiek i może miec gorsze lub lepsze dni. Ja tam byłem po poradę i leczenie a nie po wyznawanie miłości i rozbawianie rodziny. Przecież to nie jest cyrk.Najważniejsze dla mnie ( i moich znajomych korzystających z jego usług), że wszyscy jesteśmy wyleczeni i zdrowi. Trzeba umiec dokonywac odpowiednich wyborów

Od dwóch lat mam problem z uszami córki. Kiedy tylko ma katar bolą ją uszy a to zdarza się bardzo często.Leczyłam ją inhalacjami i wydawałam krocie na leki.Dopiero doktor Pawlas zwrócił mi uwagę na to że dziecko jest alergikiem. Na prawdę polecam go z czystym sercem. Ma podejście do dzieci i zawsze wszystko objaśni

Lekarz z podejściem do dziecka. Uprzedziłem go że mały ma fobie do białego kitla i naprawdę tak zagadał do syna, że ten bez problemu dał sobie wszystko zbadać. Później nam rodzicom wszystko wyjaśnił, korzystając z tablic w gabinecie. Za miesiąc kontrola, zobaczymy co i jak.

Bardzo dobry lekarz wykrył u mnie rak migdała i węzłów chłonnych. Byłam w Przychodni Laryngologicznej przy Hucie Pokój lekarz powiedział że tam nic nie widzi patrzał na mnie jakbym udawała.A do doktora Pawlasa poszłam zaraz mi dał skierowanie do szpitala na operację dziś chodzę na radioterapię.Jeszcze raz polecam pana Doktora Pawlasa.

Polecam Pana doktora , zrobił córce drenaż ucha gdzie inna lekarka ciesząca się dobrą opinią nie widziała problemu...teraz mała o wiele lepiej słyszy . Będę się trzymać tego lekarza chociaż mamy do niego ponad 90 km

Pan Doktor jest moim lekarzem prawie od 10 lat. Kompetencja, ogromna wiedza, podejście do pacjenta, dokładność i zaangażowanie to cechy, które go wyróżniają. Dzięki opiece farmakologicznej oraz ingerencjom chirurgicznym zawdzięczam mu całkowity powrót do zdrowia.

Stanowczo nie polecam. Trafiliśmy do niego ze skierowaniem na wycięcie 3 migdałka do Mawitu. Doktor postawił diagnozę nie zaglądając do buzi i noska. Stwierdził, że córeczka jest zdrowa. Objawy nie ustępowały. Po 4 miesiącach inny lekarz stwierdził, że migdał jest ogromny, a w uszkach płyn. Dziecko jest już po zabiegu i widać poprawę. Oczywiście nie w Mawicie

Dziwny typ. Jest kompetentny, nie można powiedzieć że się nie zna na swoim zawodzie. Poza swoją kompetencją bije ignorancją, arogancją, wysokim mniemaniem o swojej osobie, samouwielbieniem. Taki przykład wyuczonego narcyza.