Filtruj terminy

Laryngolog Siedlce

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

Pani Doktor jest osobą życzliwą, kompetentną, z podejściem do pacjenta, otwarta na wszelkie problemy pacjentów, uśmiechnięta, Jasno i czytelnie tłumaczy chorobę i przebieg leczenia, oraz wybiera metodę skuteczną i najlepszą dla pacjenta bez zbędnego naciągania na koszty. Lekarz godny polecenia, korzystałam z pełnym zaufaniem.

''AS-MED''
ul. Sulimów 26
08-110 Siedlce

Doskonały specjalista, zdecydowanie polecam! Dokładnie bada i stawia odpowiednią diagnozę, dzięki czemu leczenie przebiega szybko i sprawnie, a przy tym Pani doktor jest bardzo miła i pomocna! W danych chyba wkradł się jakiś błąd bo Pani Doktor przyjmuje w As Medzie ale na Sulimów chyba 26, albo coś koło tego, tu ich strona http://as-med.com.pl/
Opinia dodana przez: Dominika

Przychodnia Lekarska "Żaczek"
10 Lutego 15

Przemiła i sympatyczna Pani doktor. Bardzo dobry specjalista. Polecam

Indywidualna Praktyk Lekarska Gabinet Laryngologiczny
ul. Modrzewiowa 65
08-110 Siedlce

Kompetentna i miła.Podała kierunek dalszego leczenia. Nie liczył się czas tylko moja córka-pacjentka.

Siedlce

bardzo miła i kompetętna osoba,zawsze uśmiechnięta.
moja córka bardzo lubi wizyty u pani dr.,umie wybrać odpowiednie leki,

Traugutta 35
08-110 Siedlce

Bardzo uprzejma pani doktor,przyjęła mnie mimo tego iż nie byłam zapisana na dany dzień,została po swoich godzinach pracy i bardzo mi pomogła choć lekarz z innej przychodni stwierdził ,że jestem zdrowa to pani doktor stwierdziła zupełnie co innego.Leki ,które włączyła do leczenia na tyle wyleczyły moje zatoki,że do dziś dnia nie mam jakiś nawrotów niedrożności. Gorąco polecam!

Siedlce

Bardzo uprzejmy, sympatyczny i kompetentny lekarz. Trafiłem do niego z polecenia kolegi, miałem krzywą przegrodę. Wszystko dokładnie wytłumaczył co i jak i po niecałych dwóch miesiącach jestem już po zabiegu ( w Warszawie średni czas oczekiwania 2 lata). Przy następnej wizycie po wyjęciu płytek tak się cieszył z efektu, że byłem w szoku. To świadczy o profesjonalnym podejściu i zaangażowaniu w to , co się robi.
Opinia dodana przez: adam

Siedlce

świetna lekarka z bardzo ciepłym przysposobieniem do dzieci - mój syn bardzo ją polubił, jest delikatna i wg mnie wykwalifikowana - rozpoznała u syna m.in alergie, azs oraz przyczyniła się do wyleczenia z wielu zapaleń oskrzeli oraz rozpoznania astmy. Miły i bezproblemowy człowiek, życiowa kobieta i co ją wyróżnia spośród innych lekarzy? Można z nią przerowadzic na prawdę wnikliwy wywiad choroby. Przede wszystkim pozwala dojśc do słowa i nie traktuje ...
Opinia dodana przez: Basia

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

Bardzo polecam Panią doktor. Jest rzeczowa i profesjonalna. Dokładnie mi wytłumaczyła na czym będzie polegał mój zabieg i później jakie mogą być dolegliwości (na szczęście nie było żadnych). Wszystko przebiegło szybko i bez komplikacji. Cieszę się, że do niej trafiłem, naprawdę polecam.
Zabieg miałem wykonywany w Siedlcach na ul. Brzeskiej. Bardzo miło i sympatycznie a przede wszystkim bez strasznych szpitalnych kolejek.
Opinia dodana przez: Marek

Siedlce

Można zaufać temu lekarzowi ,kompleksowe podejście do pacjenta i w miarę szybki czas oczekiwania na operację.
Opinia dodana przez: Jacek

Laryngolodzy w Siedlcach