Laryngolog Siedlce

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

Osoba kompetentna, z wielką wiedzą i doświadczeniem, zaangażowana w to co robi. Wobec pacjentów otwarta, życzliwa i cierpliwa.

''AS-MED''
ul. Sulimów 26
08-110 Siedlce

Doskonały specjalista, zdecydowanie polecam! Dokładnie bada i stawia odpowiednią diagnozę, dzięki czemu leczenie przebiega szybko i sprawnie, a przy tym Pani doktor jest bardzo miła i pomocna! W danych chyba wkradł się jakiś błąd bo Pani Doktor przyjmuje w As Medzie ale na Sulimów chyba 26, albo coś koło tego, tu ich strona http://as-med.com.pl/

Opinia dodana przez: Dominika

ul. Modrzewiowa 65

ankieta mówi sama za siebie

ankieta mówi sama za siebie

Siedlce

bardzo miła i kompetętna osoba,zawsze uśmiechnięta.
moja córka bardzo lubi wizyty u pani dr.,umie wybrać odpowiednie leki,

bardzo miła i kompetętna osoba,zawsze uśmiechnięta.
moja córka bardzo lubi wizyty u pani dr.,umie wybrać odpowiednie leki,

Traugutta 35
08-110 Siedlce

Bardzo dobry laryngolog. Kompleksowo podchodzi do sprawy.

Bardzo dobry laryngolog. Kompleksowo podchodzi do sprawy.

Siedlce

Świetny lekarz.Trafiłem do niego przez przypadek.Ujął mnie uprzejmością i zaangażowaniem z jakim tłumaczył mój przypadek(skrzywienie przegrody nosowej).Od pierwszej chwili wzbudził zaufanie.Po niecałych trzech miesiącach jestem już po udanym zabiegu - bez stresu i bólu w moim przypadku.
Szczerze polecam. Rewelacja

Szczerze polecam. Rewelacja
Grzegorz

Opinia dodana przez: Grzegorz

Siedlce

Fantastyczna lekarz! Rzetelna, konkretna, kompetentna. Zawsze wszystko wytłumaczy i odpowie na pytania. Świetne podejście do dzieci. Uśmiechnięta i uprzejma. Jest naszym lekarzem od 6 lat i nie zamienię jej na żadnego innego lekarza!

Opinia dodana przez: Justyna

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

Bardzo polecam Panią doktor. Jest rzeczowa i profesjonalna. Dokładnie mi wytłumaczyła na czym będzie polegał mój zabieg i później jakie mogą być dolegliwości (na szczęście nie było żadnych). Wszystko przebiegło szybko i bez komplikacji. Cieszę się, że do niej trafiłem, naprawdę polecam.
Zabieg miałem wykonywany w Siedlcach na ul. Brzeskiej. Bardzo miło i sympatycznie a przede wszystkim bez strasznych szpitalnych kolejek.

Opinia dodana przez: Marek

Siedlce

Można zaufać temu lekarzowi ,kompleksowe podejście do pacjenta i w miarę szybki czas oczekiwania na operację.

Opinia dodana przez: Jacek