Laryngolog Świdwin

Świdwinek, Świdwin

Byłam u tego lekarza ok. 4 m-ce temu w Świdwinie, ponieważ miałam zatkane uszy. Lekarz podszedł fachowo do mojego problemu, wytłumaczył mi co mam robic, czego nie robi na przyszłośc, abym nie miała więcej problemów z zatkanymi uszami. Jeśli chodzi o poświęcony czas, to podchodzi konkretnie do pacjentów i bardzo długo "trzyma". Uciążliwe kolejki na korytarzach to minus, ale jeśli ma tyle pacjentów, to chyba o czymś świadczy.

3 Marca 33
78-300 Świdwinek, Świdwin

witam,

lekarz nie z powołania.strata czasu i pieniedzy na liste lekow ktore mi wypisal,a ktore nir odniosly zadnych rezultatow.gburowaty i wszystkie badania robil bez wyczucia.nie polecam!!!!

witam,