Laryngolog Zawiercie

11 Listopada 2/4 (Ultrasonografia)
42-400 Zawiercie

Od dawna mam problemy z gardłem , byłam u wielu laryngologów , niestety nikt nic nie widział.

Natomiast ja coraz częściej miewam chrypkę i dolegliwości gardła. Miałam wielkie szczęście, że w końcu trafiłam do p. Dr. Jeziorskiej. Po wywiadzie p. Doktor zbadała gardło, i stwierdziła guzka strun głosowych. Teraz czekam na zabieg w Katowicach, przy badaniu kwalifikacyjnym dowiedziałam się, że jest to stan przed rakowy. Dziękuję bardzo
p. dr. Jeziorskiej i chylę czoła. Gdybym nie trafiła do Pani , boję się myśleć.
Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Jola

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej- Zespół Prywatnych Gabinetów Lekarskich
Wojska Polskiego 48
42-400 Zawiercie

Pana dr Palucha polecilam znajomej z polecenia innej znajomej, ktora jest bardzo zadowolona z leczenia doktora. Byla prywatnie na wizycie. Czytajac wszystkie komentarze wiekszosc osob jest zadowolona a nawet b.zadowolona z przebiegu wizyty. Niezadowoleni sa ci ktorzy byli leczenie na fundusz. Zastanawia mnie czy ten dr rzeczywiscie ma dwa oblicza. Na fundusz jest dr Jekyll'em a prywatnie Hyde? Podwojna osobowosc?

Opinia dodana przez: ania

Daszyńskiego,9
Zawiercie

uprzejmy i kompetentny lekarz. Zupełnie nie rozumiem jak ktoś mógł napisać taką opinię jak ta poprzednia.To zdumiewające. Ale cóż,czsem wypowiadane opinie więcej mówią o opisującym niż o opisywanym