lekarz Lech Cesarz

Neonatolog, Pediatra

Pan Cesarz to bardzo rzeczowy i konkretny lekarz. Nie ma różnicy czy jesteś prywatnie czy w patologii noworodka. Bardzo dobre podejście zarówno do dziecka jak i do rodziców.

Kilka tygodni trwało leczenie moich dzieci w przychodni do tego komentarze że nic się nie dzieje a dzieci dusiły się. Doktor Cesarz ratował nas pomimo tego że nie przyjmował tego wieczoru. Po pierwszej wizycie dzieciom znacznie ulżyło. Odpowiednio dobrane leczenie i Jego niesamowity spokój bardzo uspokajają zdenerwowanych rodziców. Dzieci bardzo Go polubiły.

Lekarz bardzo miły odpowiednie podejście do dziecka. Dostałam skierowanie do szpitala z powodu zapalenia płuc u 3 miesięcznego dziecka ale pobyt w nim nie był konieczny dostałam tylko 4 recepty o wartości 60,00 zł .Polecam lekarz ma doświadczenie z dziećmi przyjmuje również w Patologii Noworodka na Węgrowie do której przychodzimy, także niech niektórzy nie wypisują bzdur bo powód jest tylko jeden albo nigdy nie mieli do czynienia z tym lekarzem albo są kompletnymi debilami którzy niewiedza co z wolnym czasem robić tylko siedzą i zajmują się pierdołami gdzie i kogo oczerenić

SUPER LEKARZ URATOWAŁÓ ŻYCIE MOJEJ 9 DNIOWEJ CÓRECZKI STAWIAJĄC SŁUSZNĄ DIAGNOZĘ

polecam zdecydowanie.bardzo mily i uprzejmy lekarz.wyleczyl mojego synusia po tym jak inni lekarze nie wiedzieli ze dziecko ma mononukleoze zakazna.bardzo dokladny i rzeczowy:)))

Jestem bardzo niezadowolona z wizyty u pana Cesarza. Lekarz niemiły, diagnoza nietrafiona, niepotrzebne badania, mnóstwo drogich (a zbędnych) leków. Nigdy do tego pana już sie nie wybiorę.

mily rzeczowy specjalista w zakresie neonatlologii - polecam kazdemu rodzicowi - wytlumaczy i przedstawi problem jaki wystepuje u dziecka przedstawi sposob leczenia

Bardzo jesteśmy zadowoleni z wizyt u tego lekarza.Chodzimy do niego prywatnie z naszymi dziećmi od kilku lat,bardzo profesjonalne i merytoryczne podejście .Jak również cierpliwość i dobra opieka nad dzieckiem.Zdecydowanie możemy polecić.Godny zaufania lekarz.

Mam mieszane wrażenia z wizyty u tego lekarza. Widzę dużo pozytywnych opinii tutaj, ale lekarz ten przyjmuje prywatnie niewielu pacjentów na dobę. W mojej przychodni są dwie panie doktor bardzo kompetente i uprzejme, mimo ogromnej ilości pacjentów, co podejrzewam jest bardzo trudne. Niestety po południu nie zawsze są dostępne w przychodni.

doktor Cesarz za pomocą skutecznie dobranych leków i dobrze postawionej diagnozy wyleczył naszego synka z zapalenia gardła czego doktor pieczka w ogóle nie widział mimo temp 39 stopni. bez komentarza....