lek. med. Lechosław Budzyński

Dobry lekarz mający dużą praktykę w leczeniu. Konsultacja i leczenie przeprowadzone doskonale. Doktor nie oszczędza na pacjencie, a także utrzymuje z leczoną osoba kontakt po zabiegowy, interesując się stanem zdrowia rekonwalescenta.

Diagnoza trafna poprzedzona szczegółowymi konsultacjami Pana Doktora. Chirurg, który dobrze potrafi przeprowadzić zabieg. Pełen profesjonalizm.

Pan Doktor jest doskonałym chirurgiem, zabieg zamknięcia naczynek przeprowadzony perfekcyjnie, rzetelnie i z dobrymi efektami, a telefon po rekonwalescencji od Pana Doktora to coś, co jest bardzo miłe i wyjątkowe dla pacjenta.

Bardzo kompetentny i szczegółowy lekarz. Leczyłam u niego żylaki w uzdrowisku w Nałęczowie, których usuwanie poszło szybko i sprawnie. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc i przywrócenie mi zdrowia.

Doktor Lechosław Budzyński to doskonały chirurg, o zmianach estetycznych na ciele wie chyba wszystko. Bardzo dobrze postawił diagnozę, miałem do usunięcia brodawki. Zabieg lekarz przeprowadził tak, że nie ma ani śladu. Godny polecenia.

Pan Doktor doskonale poradził sobie z moja dolegliwością. Miałem bardzo charakterystyczne znamiona, ale ten wspaniały lekarz przeprowadził zabieg szybko i skutecznie.Mogę się cieszy, bo wyglądam lepiej. Polecam tego chirurga.

Doktor Budzyński to wspaniały specjalista. Wzorowo zdiagnozował dolegliwość, a następnie przeprowadził leczenie. Dzięki jego wiedzy i praktyce czuję się lepiej i mogę założyć rzeczy, które chcę. Konkretny i profesjonalny lekarz.

Chirurg z wyśmienita ręką i zdolnościami, że tak ujmę temat. Zna się dobrze na zabiegach medycyny estetycznej. Prowadzi tak leczenie, aby z wyników jak najszybciej był usatysfakcjonowany pacjent. Polecam serdecznie tego lekarza.

Pan Doktor poświecił mi dużo czasu. Usuwałam włókniaki ze względów estetycznych, zabieg został przeprowadzony delikatnie i szybko . Polecam gabinet tego lekarza.

Pan Doktor jest konkretny, wie jaką postawić diagnozę bez zbędnych słów, niczego nie bagatelizuje i jest wytrawnym chirurgiem. Zabieg na zmiany skórne perfekcyjny. Polecam gabinet.