dr hab. n. med. Lechosław Putowski

3,4
3,9
3,4
3,3

Nie polecam. Do dr trafiam by skonsultować swój przypadek z dotychczasowym leczeniem u innego lekarza. Moim problemem jest bardzo słabe amh co wiąże się zanikająca rezerwa jajnikową. Jestem po zapłodnieniu ivf u innego znanego lekarza które niestety skończyło się poronieniem w 8 tc przebiciem ściany macicy w trakcie łyżeczkowania. Na samym początku dr westchnął,rozłożył ręce jak tylko powiedziałam w czym tkwi problem widać było po minie ze nie spodobał mu sie lekarz u którego sie leczylam. Dokumenty przegadał wyrywkowo. Zakwestionował cale moje dotychczasowe leczenie, nie wachał sie krytykować lekarza i samej kliniki. Stwierdził ze naciąga na kasę i ja za dużo pieniędzy wydalam na leczenie u niego. Nie zainteresował sie tez jakie lekki przyjmowałam i czym byłam stymulowana. Gdybym mu nie powiedziala w ktorym jestem dc to by sam nie zapytał. Powiedział ze ani inseminacja ani invf mi nie pomogą. Po czym później stwierdził jednak ze moze inseminacja mi pomoże ale na pewno nie ivf.;/ Zasugerował bym od razu kierowała się do kliniki w Białymstoku i rozważała adopcje komórki od innej dawczyni.Stwierdził też ze za duzo pytań zadaje i kiedy jeszcze siedziałam w gabinecie otworzył mi drzwi i bezczelnie wyprosił z gabinetu. Stanowczo odradzam. Strata czasu i pieniędzy.

Doktor Putowski prowadził moją ciążę rok temu, dodam, że to była ciąża zagrożona i bałam się, że jej nie donoszę. Doktor dbał o stan mojego zdrowia i każda wizyta u niego była małym wywiadem - pytal o samopoczucie, dolegliwości, odżywianie, dosłownie o wszystko, więc byłam pod dokładną kontrolą :) Brałam w 4 miesiącu lek podtrzymujący ciążę, dużo też odpoczywałam. Na szczęście maleństwo rosło zdrowe. urodziłam przez cesarkę, poród przyjmował oczywiście Putowski. Cieszę się, że na niego trafiłam - w ciązy miałam zrobione wszystkie wymagane badania i wiem, że w Ab Ovo trafiłam na dobrego ginekologa.

doktor jest kompetentny, a do tego miły i atmosfera podczas wizyt jest dobra - dla mnie to było ważne, szczeglnie na początku, kiedy trafiłam do Ab Ovo - stresowałam się procesem leczenia, tym, jakie wyniki otrzymam. Doktor dał mi wsparcie psychiczne, chociaż teoretycznie nie należy to do jego obowiązków. Teraz jestem na końcu terapii hormonalnej i mam nadzieje, że sie uda.

Moja żona wybrała doktora Putowskiego ze względu na jego długoletnie doświadczenie, ale też opinię znajomych znajomych – nie chcieliśmy ryzykowac wizyty u kogoś, kto byłby kompletnie „obcy” – woleliśmy wybadać sprawę. Przeszlismy długą drogę, żeby otrzymac w końcu dar od losu, jakim jest Agatka, a doktorowi zawdzięczamy to, że się nie poddaliśmy – udało się przy 3 transferze.

Jak najbardziej Pana profesora polecam każdemu pomimo że już ponad 1.5roku się tam leczę wraz z mężem ani razu nie zdarzyło nam się by ktokolwiek w AB ovo był nie przyjemny a tym prędzej pan Profesor, jest bardzo miły i moim zdaniem robi to z powołania i dokładnie co najważniejsze!! wszystkim kobietom polecam Pana Profesora.

Lekarz godny polecenia. Miły i uprzejmy w rozmowie z pacjentką. Kompetentny. Nie straszy niepotrzebnie.

Na razie jestem w trakcie leczenia ale jak dotąd nie mam zastrzeżeń po za jednym bardzo długo trzeba czekać na wizytę- ja czekałam aż 4 godziny!!!ALE mimo późnej godziny dokładnie mnie przebadał itd.

Przez opieszałość Pana Putowskiego a może brak doświadczenia i profesjonalizmu we wczesnym zdjagnozowaniu skracania się szyjki macicy niestety moja córeczka urodziła sie zbyt wcześnie i niestety nie przeżyła. Jeżeli chcecie urodzić żywe i zdrowe dzieci omijajcie z daleka Pana Putowskiego i jego klinikę Ab ovo która jest bardzo droga i nie skuteczna!!!

Porażka!!!!!!!! ten lekarz jest straszny nie polecam nawet nie rozumiem co on robi w tym zawodzie.Lekarz nieprzyjemny niegrzeczny a jak się zapytałam o wyjaśnienie badania to zapytał czego zadaje takie pytania zero wyjaśnienia omijać z daleka !!!!!!!

Zdecydowanie nie polecam!!!!Dziewczyny przestroga! Lekarz starej daty, zupelnie nie umial wyjasnic podtawowych zagadnien ku mojemu zdziwieniu!bylam bardziej przgotowana niz on. Po okazaniu wyniku badan i wyraznych nierawidlowosci uznal iz takich nie ma! na dodatek chcial wypisac diane ktorej wcale nie potrzebuje! gdy o tym wspomnialam zaslanial sie tym ze i tak by mi nie przepisal. jasne!