Lekarze Kielce

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Przychodnia "PODKARCZÓWKA"
Kryształowa 2
25-751 Kielce

NIESAMOWITY FACHOWIEC ! Bardzo, bardzo dobry człowiek i lekarz. Wszystko wytłumaczył mi przed operacją i to co działo się ze mną podczas . Oby cała służba zdrowia tak praktykowała jak pan doktor. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Kasia

mgr Aneta Rodak

Logopeda dziecięcy

Poradnia logopedyczna
Jurajska 7
25-640 Kielce

Byłam z córką pierwszy raz i od razu Pani Aneta skradła serduszko młodej. W drodze powrotnej do domu nasza Tosia prawie popłakała się, że "dla niej za krótko, bo ona chciała jeszcze popracować z Panią Anetką ". A jeśli moje nieufne dziecko tak mówi, to znaczy, że nie mogło być lepiej. Żałuję, że można dać tylko 5 gwiazdek, bo chętnie dałabym ich wielokrotność więcej. Dziękujemy Pani Anecie za otwartość, umiejętność ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Andrzej Serafin

Oddział Centralny Kielce
Św. Leonarda 10
25-311 Kielce

Pan doktor to super czlowiek. Ma super podejscie mily sympatyczny godny polecenia. Dokladnie wszystko tlumaczy. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam Pana i zycze szczescia.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Bartłomiej Kamiński

Otolaryngolog

Zakład Opieki Specjalistycznej
Św. Leonarda 1/27
25-311 Kielce

Pan Doktor Bartłomiej Kamiński to godny polecenia, kompleksowość podejścia oraz uprzejmość.Polecam z całego serca.

lekarz Jacek Cieloch

Tektoniczna 6/52
25-640 Kielce

Tą drogą pragnę podziękować świetnemu Panu doktorowi za trafną diagnozę i skierowanie mnie na właściwe tory leczenia. Przez ostatnie pół roku doświadczałam ciągłych stanów grypopodobnych, po jak się okazało zupełnie nie leczonym zapaleniu oskrzeli (zgłaszałam się kilka razy do lekarzy POZ z tymi objawami, a oni a raczej one zupełnie to lekceważyły i nie dawały żadnych leków, choć niezbędny był antybiotyk). Oprócz wspomnianego zapalenia okazało się, że mam guza, który ...
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Łukasz Panek

Poradnia logopedyczna
Jurajska 7
25-640 Kielce

Wspanialy lekarz.Zaufalam p.Doktorowi i jestem bardzo zadowolona.Szkoda,ze tak pozno trafilam do takiego specjalisty/

lekarz Piotr Cieślicki

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM ONKOLOGII SP ZOZ
ul. Stefana Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Znajomity lekarz, kompetentny i serdeczny. Fachowiec z najwyższej półki. Empatia i zainteresowanie pacjentem godne naśladowania. Trafić pod Jego skalpel to jak wygrać w totka. Dziękujemy z całą rodziną
Opinia dodana przez: Maria B.

lekarz Izabela Zmarzły-Prokop

Lekarz rodzinny

Zakład Opieki Specjalistycznej
Św. Leonarda 1/27
25-311 Kielce

Jestem bardzo zadowolony z podejścia do pacjenta,kompetencja,fachowość.Nigdy nie odmawia pomocy nawet kosztem swojego czasu.
Opinia dodana przez: Pawel

lekarz Katarzyna Wojcieszak

Anestezjolog

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM ONKOLOGII SP ZOZ
ul. Stefana Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Byłam pacjentką ŚCO i miałam przyjemność spotkać Panią doktor na oddziale. Jestem bardzo miłe zaskoczona, że są jeszcze tak empatyczni i wspaniali lekarze jak Pani anestezjolog. Nadmienię, że był to mój czwarty kontakt z lekarzem o tej specjalizacji. Jest miłą, sympatyczną oddaną pacjentowi lekarką. Dziękuję. 💓💐
Opinia dodana przez: Marta Gubała

dr n. med. Marian Mączka

Wróbla 15
25-661 Kielce

Bardzo dobry lekarz zajmuje się trudnymi przypadkami ciąży. lecząc się u niego ma się poczucie, że wszystko się uda.

lekarz Beata Starzewska

Diabetolog

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

przesympatyczna Pani doktor! Miła, zawsze pomocna! Gorąco polecam!!!

lekarz Stefania Stępień

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

Wspaniały, ciepły, empatyczny Człowiek, doskonały lekarz. poświęca pacjentowi maksinum uwagi, wszystko dokładnie tłumaczy,. Polecam Panią Doktor z całego serca
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Mariola Kumańska

Jasieńskiego 18
25-346 Kielce

Wspaniały lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.Wspaniały diagnosta i bardzo pomocny oraz życzliwy. Nie ma dystansu, lekarz-pacjent. Polecam bardzo gorąco.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Karolina Białek

Psychiatra

Białek Karolina Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Żelazna 31
25-014 Kielce

Wizyta u Pani doktor bardzo mi pomogła. Wspaniałe podejście do pacjenta. Otrzymałam szczegółowe informację na temat mojej choroby.
Pani doktor jest przesympatyczna i kompetentna! Poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi, robi wszystko dokładnie, nie ma mowy o fuszerce. Gabinet też profesjonalnie wyposażony, sama pani doktor dba o higienę, co jest bardzo ważne. Serdecznie polecam!

Michał Domagała

Anestezjolog

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach - Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Kielce

Pan Doktor uratował Moja Babcie. Można powiedzieć, że przedłużył jej życie, tak długo jak tylko mógł. Nie znam lepszego lekarza, o tak dobrym sercu i tak dużym zaangażowaniu. Babcia traktowała Pana jak syna, pełna wdzięczności za wszystko. Nie potrafię znaleźć odpowiednich słów, by podziękować za te lata opieki i wsparcie po Jej odejściu. Mam nadzieje, ze będę mogła jeszcze Panu za wszystko podziękować osobiscie, tak jak prosila Babcia.
Opinia dodana przez: Patrycja

dr Adam Widacha

Gastroenterolog

Świętokrzyskie Centrum Onkologii
Kielce

Dzięki Panu Doktorowi zostaliśmy szybko przyjęci do poradni i zdiagnozowani . U ojca wykryto raka przełyku . Pan Doktor skierował nas szybko do innej poradni . Tata jest po udanym zabiegu i czuję się dobrze . Dziękujemy za przyjęcie i szybką , pomoc !

lekarz Paweł Baranowicz

Zakład Opieki Stomatologicznej
Słowackiego 21/1U
25-365 Kielce

po dwóch zabiegach wykonanych w Extradent stwierdzam, że Dr Baranowicz jest chirurgiem doskonałym; 100% fachowości, 0% stresu. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: S.

lekarz Małgorzata Sankowska

Prusa 7
25-110 Kielce

Bardzo dobry lekarz. Wyleczyła mnie z ciągłych problemów z oskrzelami, chorowałam co miesiąc. Polecam
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Sabina Skrzypczak

Psychiatra

Planty 16b lok. 14
25-502 Kielce

Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Bardzo miła,empatyczna osoba. Oprócz fachowych porad- z Panią doktor można porozmawiać na każdy temat i nie traktuje pacjenta " z góry". Ogromnym plusem jest fakt, iż bardzo łatwo się z nią skontaktować. Nawet jeśli nie może w danej chwili odebrać telefonu-zawsze oddzwoni. Szczerze polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Ewelina