Lekarze Kielce

lekarz Jacek Nadgrodkiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Targowa 9
25-520 Kielce

Super Pan doktor miły konkretny dokładny .Polecam każdej Pani ,dziewczynie ja jeżdżędo chmielnika bo tam przyjmuje !!!!

lekarz Michał Kucharski

Wojska Polskiego 65A/43
25-375 Kielce

Pan Michał Kucharski jest najlepszym lekarzem jakiego znam, którego cechuje punktualność, indywidualne podejście do pacjenta, empatia. Badanie zostało przeprowadzone bardzo dokładnie z pełnym wyjaśnieniem bez pośpiechu i z pełnym poszanowaniem pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Udzielono mi wszelkich wskazówek. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Helena Prędota-Panecka

Neurolog

Przychodnia Nr 2
Wojska Polskiego 5
25-364 Kielce

Super lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta. Słucha co mówi pacjent. Uprzejma. Dobry diagnosta.Polecam Panią Doktor

lekarz Katarzyna Strączyńska

Neurolog

Zakład Opieki Specjalistycznej
OS. NA STOKU 63A
25-437 Kielce

Uprzejma i bardzo kompetentna pani dr choć jest duży problem z dostępnością na NFZ, bardzo szybko rozchodzi się cały przydział z funduszu zdrowia.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Halina Bielska-Libuda

Oddział Centralny Kielce
Św. Leonarda 10
25-311 Kielce

Lekarz godny polecenia.Bardzo dobre podejście do pacjenta, tłumaczenie choroby, kompetencja.Więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Adam Dmoch

Internista, Hematolog

Duża 6
25-304 Kielce

po ostatnim pobycie na oddziale chorób wewnętrznych i diabetologii Szpitala Kieleckiego chciałbym serdecznie polecić pana doktora za bardzo dobre podejście do pacjenta i chęć pomocy jeszcze raz polecam pana doktora jak i cały oddział
Opinia dodana przez: Mirek

lekarz Ryszard Misiak

Szpital
Langiewicza 2
25-381 Kielce

Pan doktor Ryszard Miśak jest osobą bardzo sympatycznym iciepłym Doktorem grzeczną i bardzo miłą byłem unuego kila naście razy , izawsze nawizycie jak się wchodzi dogabinetu to lerz mówi do pcjęnta proszę sobie uści i sucham wczym mogę pomuc tojest prawdziwy lekaz internista z powołania i oddany woim pacjentom izawsze się uśmiecha do pacjęnta , brdzo przemiły i życzliwy lekarz , polecam tego lekrza :-) :-) :-)
Opinia dodana przez: Michał

Barbara Szczepańska

Izba Przyjęć - Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Władysława Buszkowskiego w Kielcach
Kielce

WSPANIALY PEDIATRA. Swietne podejscie do dziecka. Bardzo dobry kontakt. Pani dr przyjmowala moje dziecko na izbie przyjec w szpitaliku na Langiewicza, mimo bardzo duzej ilosci pacjentow, poswiecila nam mnostwo czasu i spokojnie bez pospiechu odpowiedziala na kazde pytanie. POLECAM
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Izabela Bocian

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

Zakład Opieki Specjalistycznej
Chęcińska 40a
25-020 Kielce

Pani doktor to bardzo dobry specjalista, poświęca dużo czasu i uwagi naszemu dziecku jest bardzo miła i wszystko bardzo dobrze tłumaczy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy ją innym.

lek. dent. Nikolaj Schmidt

Aleja IX Wieków Kielc 2B
25-502 Kielce

Profesjonalista w każdym calu. Szczególnie polecam osobom, dla których pójście do dentysty jest gorsze niż sporty ekstremalne. Pierwsze stomatolog gdzie spokojnie czekam na kolejna wizytę.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Irmina Matuszewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Starodomaszowska 30 l. 41
25-315 Kielce

Byłam u pani doktor,Jestem pełna podziwu dla profesjonalizmu.Wspaniały lekarz i człowiek.Wytłumaczy,doradzi.Poza tym jest bardzo cierpliwa i delikatna.Polecam.
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Aleksandra Sikora-Kołton

Wiśniowa 3
25-552 Kielce

Bardzo jestem zadowolona z wizyt u Pani Doktor, świetna, kompetentna i bardzo sympatyczna. Doskonałe podejście do pacjenta, a do dzieci wręcz rewelacyjne.
Opinia dodana przez: ULA

lekarz Mariusz Uss

Ośrodek Dializoterapii
Grunwaldzka 45
25-736 Kielce

Polecam serdecznie Lekarz zaangażowany i kompetentny . Wizyty sprawne z wykonaniem wielu badań . Podejście indywidualne do pacjenta, które sobie bardzo cenię podczas wizyty lekarskiej . Dziękuję
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Paweł Paluch

Raciborskiego 18/46
25-640 Kielce

Składam serdeczne podziękowania dr Pawłowi Paluchowi za nieocenioną pomoc, opiekę i życzliwość podczas pobytu w szpitalu (styczeń 2023 r.). Klasa, profesjonalizm, empatia!
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

lekarz Przemysław Znamirowski

Ćwiklińskiej 5/13
25-435 Kielce

pełna ulga po pewnie wykonanej operacji przez doktor. wspaniałe podejście do spraw pacjenta i... ulga przede wszystkim.
Opinia dodana przez: ewato@

lek. dent. Joanna Cygankiewicz-Karakoz

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM MATKI I NOWORODKA SZ.S.
ulica Prosta 30
25-731 Kielce

super pani stomatolog zarowno dla dzieci jak i doroslych bardzo dobry kontakt zawsze usmiechnieta serdecznie polecam

lekarz Marcin Kotarowski

Ośrodek Dializoterapii
Grunwaldzka 45
25-736 Kielce

Wspaniały lekarz! 👍 Empatyczny, cierpliwy, zawsze uśmiechnięty, tłumaczy w sposób zrozumiały dla pacjenta, a jednocześnie człowiek posiadający ogromną wiedzę, umiejętności, który jest bardzo skromny. Polecam dr Kotarowskiego jako doskonałego lekarza i człowieka...a to nie zawsze idzie ze soba w parze.
Opinia dodana przez: Bożka

lekarz Anna Zapała-Dziura

SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNE NEOMED
ul. Świętego Leonarda 1/27
25-311 Kielce

Byla doskonała studentka , jestem pewni ze jest doskonała lekarką , nastawienie do ludzi , empatia , współczucie , chęć do Pomoci , delikatność , logiczne mysz-lenie do rozwiązywania problemów .
Opinia dodana przez: Gani

lek. med. Jarosław Siuda

Otolaryngolog

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Bardzo uprzejmy lekarz, poświęca uwagę, czas i troskę pacjentowi. Konkretny, rzeczowy, w dobrym kontakcie

mgr Tomasz Skowronek

Fizjoterapeuta

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Polecam -bardzo fajny- bardzo miły - bardzo uprzejmy -godny polecenia - niesamowity profesjonalista - fachowiec w swojej dziedzinie