Lekarze Kielce

lek. dent. Bożena Prokop-Schab

M.J.Piłsudskiego 30
25-431 Kielce

Bardzo rzetelny i profesjonalny lekarz. Wykonuje zabiegi bardzo dokładnie i skutecznie - praktycznie nigdy nie wracam na "poprawki". Do tego pani doktor bardzo uprzejma i cierpliwa. Korzystam od lat i polecam!
Opinia dodana przez: Rafał Pałka

lek. dent. Izabela Stamirska

Krasickiego Janka 2b
25-430 Kielce

W moim przypadku fachowość oraz punktualność pani stomatolog to ważne cechy. Byłam 6 razy i czasem czekałam 10 min.Zawsze polecam znajomym i są zadowoleni z leczenia i pogodnej atmosfery, co jest ważne szczególnie dla dzieci.

lekarz Małgorzata Czarny-Działak

Pulmonolog, Alergolog

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

U Pani doktor leczę się od lat, jest niezwykle kompetętną lekarką. Wszystkim szczerze polecam, rewelacyjne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Daria Misiurek

Karbońska
25-640 Kielce

Bardzo polecam pania Darie. Super podejście do dziecka. Wszystko wytłumaczy i doradzi. Córka po przejściach z innymi lekarzami bardzo bała się dentysty a po pierwszej wizycie u pani Darii strach przed dentysta zniknął. Polecam
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Tomasz Mucha

Oddział Centralny Kielce
Św. Leonarda 10
25-311 Kielce

Pan Doktor jest bardzo rzeczowy, rzetelny, uprzejmy, odpowiada na wszystkie zadane mu pytania, jest bardzo rozmowny przez co wizyta jest mniej krępująca ;) Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Aneta Gigielewicz

Tektoniczna 4/70
25-640 Kielce

Byłem niedawno na wizycie u Pani Doktor. Pełen profesjonalizm, od razu wszystkie badania i trafna diagnoza, wzór lekarza. Więcej takich lekarzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Małgorzata Walczyńska-Król

Podklasztorna 103B/3
25-714 Kielce

Do pani doktor zarejestrowałem się z polecenia znajomej. Nadmienię że od 3 lat leczę się na cukrzycę u innego lekarza . Dopiero wizyta u pani doktor Małgorzaty Walczyńskiej- Król pokazała mi jak pozytywna i sensowna może być pomoc . Pani doktor poświęciła mi 55 minut . Rozmowa miła, duże zainteresowanie moim problemem,pełny wywiad , zastosowanie nowoczesnych leków o których mój poprzedni lekarz nawet nie wspomniał, badania jakie zleciła pani doktor ...
Opinia dodana przez: andrzej

lekarz Jakub Lasota

Zakład Opieki Specjalistycznej
Św. Leonarda 1/27
25-311 Kielce

Konkertne decyzje.kompetenty.wszystko wytlumaczy.ma dobre podejscie do pacjenta nawet mnie operował zrobil co należało a nawet wiecej i uważam ze wart polecenia.szczególnie że mam porównanie bo wiele przeszlam i wielu lekarzy w tym chirurgów.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Agata Szymankiewicz

NZOZ PARTNER
ulica Lecha 14A
25-622 Kielce

Świetny lekarz, bardzo miła kobieta, zna się na rzeczy. Lekarz na prawdę godny polecenia. Ma podejście do ludzi. Jestem na prawdę bardzo zadowolony.
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Robert Janczura

Medycyna estetyczna

25-371 Kielce

Bardzo kompetentny lekarz i miły człowiek. 2 lata temu przyszłam do niego na mezoterapię i od tego czasu odpuściłam wizyty, porady i zabiegi w innych gabinetach. Doskonale potrafi uzasadnić sugerowaną metodę działania najbardziej efektywną w danym miejscu. Poza mezoterapią, kilkakrotnie wykonywałam u niego botox i nici PDO oraz z haczykami. Każdy z tych zabiegów spełnił moje oczekiwanie. Super lekarz
Opinia dodana przez: Maria

prof. dr hab. n. med. Andrzej Jaroszyński

Nefrolog, Internista

25-371 Kielce

Bardzo dobry specjalista,bardzo dobrze wyjasnia wszystko co tyczy sie choroby duzo empatiijest w P.Profesorze polecam Pana Profesora.Nie wiem jak inni,ale ja jestem bardzo zadowolony z wisyt u P.Profesora.
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Tomasz Rzetecki

25-371 Kielce

Bardzo konkretny miły lekarz ze świetnym podejściem do pacjenta. Stara się pomóc jak tylko może najlepiej. Wykonał trudną operację onkologiczną za co bardzo dziękuję. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Anna

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Prywatny Gabinet Chirurgiczny
ul. J.N. Jeziorańskiego 75
Kielce

Spotkanie Pana doktora Korejby przywraca wiarę w zawód lekarza i wiarę w człowieka w ogóle.Kultura osobista, profesjonalizm, goszczący na twarzy uśmiech sprawiają, że pacjent czuje się bezpiecznie i ma pewność, że "trafił" w najlepsze ręce. Nie ma znaczenia fakt, czy wizyta jest odpłatna, czy na NFZ. Podejście Pana doktora jest jednakowo serdeczne i profesjonalne. Wspaniale jest "mieć " takiego lekarza w Kielcach. Panie Wojciechu -, dziękuję, że Pan jest i ...
Opinia dodana przez: Jola

Anna Poniewierska

ul. Sandomierska 250
Kielce

Dzisiaj byłam z synkiem (4latka) u Pani doktor która przyjeła nas w trybie pilnym bez umowionej wizyty,gdyz syn miał juz stan zapalny i nie mógł wytrzymać z bólu. Żaden lekarz nie chciał nas przyjąc mimo bólu i opuchlizny. Syn panicznie boi sie dentysty i była, to pierwsza wizyta na której pomału zaczoł współpracować i przekonywac sie do zrobienia zęba. To wszystko dzięki wspaniałej Pani doktor która jest Najlepszym dentysta w ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. med. Paweł Olszewski

Ortopeda, Traumatolog

25-371 Kielce

Jestem 3 miesiące po operacji endoprotezy kolana, operacje przeprowadził pan doktor Paweł Olszewski polecony przez kuzyna .Ja również polecam gorąco pana doktora, który jest wybitnym specjalista w swojej dziedzinie ma bardzo przyjemne podejście do pacjenta podczas wizyty. Po zabiegu bardzo szybko dochodzę do sprawności, a komfort życia bardzo się poprawił. Mam teraz do operacji drugie kolano i już dziś wiem ze chce aby przeprowadził ja również ten doktor .Chciałabym aby ...
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Magdalena Tyńska

Ortodonta

ulica Szajnowicza-Iwanowa 13E/15
25-636 Kielce

Bardzo polecam Panią doktor Tyńską. Jest prawdziwym przykładem lekarza z pasją. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. To Pani doktor uświadomiła mi, że najlepszym leczeniem jest usunięcie wady a nie jej kamuflaż , dlatego przez prawie rok przygotowywała mnie do operacji szczęki . Jak się okazało mimo strachu który mi towarzyszył - było warto! W rezultacie jestem już po zabiegu, dzięki któremu zaczęłam normalnie funkcjonować i szeroko się uśmiechać. Dziękuję Pani ...
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Dorota Zarębska-Michaluk

Choroby zakaźne

WSZ oddział chorób zakaźnych
ul. Radiowa
Kielce

Cudowna pani doktor.Leczyła mnie ponad 10 lat temu z wzw typu c.Bardzo troskliwa i rzetelna osoba.Świetny specjalista:)
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Tadeusz Obarzanowski

Alergolog, Pediatra

Sienkiewicza 65
Kielce

Lekarz świetny, ale nie wiem z jakiego powodu nie chce oglądać dziecka w czasie infekcji. Skąd ja mam wiedzieć czy to zmiany alergiczne czy inne? Dziwne i nie do wyjaśnienia.

dr Grażyna Karolczyk

Hematolog dziecięcy, Onkolog

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Genialny lekarz. Zna się na rzeczy, pomoże w 100%. Osoba miła, pracowita, działa z uśmiechem na twarzy. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: gość