Lekarze Kielce

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

świetny lekarz polecam z czystym sumieniem, ma świetny kontakt z pacjentem... polecam z czystym sumieniem umie wyładować stres u dziecka a przy tym bardzo mu pomoże. Miły sympatyczny polecam

lekarz Zbigniew Starzyk

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Zakład Opieki Specjalistycznej
Chęcińska 40a
25-020 Kielce

Mam 64 lata , zabieg (operacja ) wszczepienia bajpasów piątek 12.08.2022 godzina 19,00.Sala pooperacyjna 13.08.2022 godzina 1,00. Operacja ok 5 godzin. Wybudzenie 13.08.2022 godzina 4,20 i nie wierzę !!! Nic nie bolało , trochę dyskomfort z cewnikiem . Niedziela 14.08.2022 południe przewożą mnie na salę ogólną . Siadam na łóżku , po chwili wstaję ( sam ) , a wieczorem powoli spaceruję bez pomocy po korytarzu . 15.08.2022 święto chodzę ...
Opinia dodana przez: Krzysztof Dudek

lekarz Sławomir Trepka

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Piramowicza Grzegorza 25
25-617 Kielce

Takiego lekarza jak Pan Slawomir Trepka nigdy jeszcze nie spotkalam. Pacjent jest dla niego zawsze na PIERWSZYM miejscu. Potrafi rozmawiac z chorym merytorycznie dajac poczucie bezpieczenstwa. Mam wielkie szczescie ze w mojej chorobie spotkalam Pana doktora- czlowieka o pieknym wnetrzu. To dla mnie zaszczyt. Dziekuje Panie doktorze.

lek. dent. Paweł Barucha

Wyspiańskiego 1/36
25-409 Kielce

Najlepszy dentysta na świecie!!! Chodzę do Pana doktora ja,mąż moi rodzice i znajomi. Naprawde zna się na swojej "robocie"
Opinia dodana przez: magdalena

lekarz Tomasz Mosiołek

Anestezjolog

ulica Barwinek 28
25-150 Kielce

anestezjolog bardzo dobry, znający się na wykonywanej pracy. przed operacją wszystko mi wytłumaczył, uspokajał, rozwiał wszystkie wątpliwości
Opinia dodana przez: Jas_to_ja

lekarz Iga Detka-Kowalska

Internista, Gastrolog

ulica Górna 19A
25-415 Kielce

Nie znam drugiego TAKIEGO Lekarza . Gdyby każdy człowiek miał w sobie tyle dobra, zaangażowania i empatii - świat byłby lepszy.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Jacek Adamczyk

Chirurg ogólny, Urolog

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Kościuszki 25
25-316 Kielce

Lekarz rewelacyjny. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczone. Wizyta szybka i przyjemna, a jednocześnie dokładna. Polecam!
{'id': 5042, 'name': u'Kielce'} Kardiolog
                                       dr n. med. Paweł Stańczak

dr n. med. Paweł Stańczak

Kardiolog, Kardiolog interwencyjny

cardioexpert
ulica 1 Maja 192
25-614 Kielce

odpowiedział wyczerpująco na wszystkie pytania. Miła atmosfera podczas wizyty, przebiegła sprawnie i bezstresowo.
Opinia dodana przez: przemek

lekarz Ryszard Pietras

Neurolog

NZOZ "PATRON"
ulica M.Kopernika 3
25-453 Kielce

To jest oburzające!!! Dlaczego do tej pory w nagłówku widnieje lekarz ?Proszę spojrzeć choćby na pieczątkę.! Dlaczego osoba z tego portalu umieszczająca nagłówki, w pierwszej kolejności nie zorientuje się co do umiejętności, doświadczenia, praktyki, tudzież ocen oraz opinii pacjentów, którzy trafiali i wciąż trafiają do Tego Doktora. Wobec powyższego nalegam a wręcz Żądam jak najszybszej zmiany treści nagłówka, usuwając nieadekwatne do tej osoby słowo - Lekarz.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Paweł Czubak

Neurolog

Oddział Centralny Kielce
Św. Leonarda 10
25-311 Kielce

Świetny, kompetentny, empatyczny, profesjonalny lekarz. Poświęcający czas i swoje umiejętności dla niesienia pomocy pacjentowi.Polecam jako bardzo dobrego lekarza.
Opinia dodana przez: Lucyna

lek. dent. Paweł Wiśniewski

Przychodnia Nr 2
Wojska Polskiego 5
25-364 Kielce

Godny polecenia , czasem opwie jakis żarcik, zawsze z uśmiechem . Zawsze znajdzie czs dla pacjenta .

lekarz Marcin Baliński

Mickiewicza Adama 8
25-352 Kielce

Pierwszy zastrzyk bardzo mi pomógł.Mija drugi miesiąc . a ja się nie smaruję i nie biorę środków przeciwbólowych.Lekarz jest w porządku. Wyjaśnia co robi i dlaczego. Jest uprzejmy i troskliwy. Polecam.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Edward Pietrzyk

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

ulica Zagórska 20
25-355 Kielce

Specjalista! Fachowiec! Polecam wszystkim! Nie ceniony w Myślenicach, ale świat medyczny jest z niego dumny...

lek. dent. Monika Sokół

MEDICODENT
ul. Zapolskiej 5
25-435 Kielce

Lekarz godny polecenia - świetny specjalista. Wszystko co trzeba wytłumaczone od podstaw, dokładnie i profesjonalnie. Leczone zęby idealnie wykończone - problem miałam z wiecznie kruszącą się jedynką, który zniknął po jednej wizycie :) Serdecznie polecam, jestem stałą pacjentką Pani Doktor :)
Opinia dodana przez: I.N.

lekarz Artur Kaczor

Radiolog

Wojewódzka Przychodnia Specjalistyczna Szpitala w Czerwonej Górze
JAGIELLOŃSKA 72
25-734 Kielce

Bardzo polecam Pana doktora :) ma świetne podejście do dzieci, badanie wykonuje bez pośpiechu i dokładnie. Jeszcze raz bardzo polecam :)
Opinia dodana przez: Justyna

Grzegorz Kryczka

Pulmonolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Kielce

wspanialy lekarz poswieca tyle czasu ile trzeba. cierpliwy znajacy sie na rzeczy dowcipny;-)

lek. dent. Ewa Milewska

Urzędnicza 16b
25-729 Kielce

Cierpliwa, spokojna, pogodna, delikatna i wyrozumiała Pani stomatolog. Indywidualne podejście do pacjenta i kultura osobista to niewątpliwie atuty, które można wymienić już po pierwszej wizycie. Potrafi w komunikatywny sposób wyjaśnić stan rzeczy i ewentualnie rozwiać wątpliwości. Będąc jej pacjentem mam wrażenie, że wie co robi i, że robi to z pasją. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Joanna Wolszczak-Domańska

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Paderewskiego 26/28 lok. 15
25-004 Kielce

Pani Doktor poza tym, że jest profesjonalistką w tym co robi, jest również wspaniałą kobietą. Zawsze bałem się dentystów, chirurgów, igieł, krwi itd... Po zabiegu ekstrakcji zmieniłem zdanie. Nie tylko chodzi o sam zabieg, ale również o opiekę po zabiegu. Zabieg był trudny technicznie nie tylko ze względu na haczykowate i cienkie jak igła korzenie, ale również stan zapalny moich zatok (który wcześniej Pani doktor podleczyła) jak i moją WÓWCZAS ...
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Rafał Skrzypiński

Śniadeckich 14
25-366 Kielce

Bardzo dobry stomatolog, usunięcie zęba które wydawało się tragedia z tym lekarzem w ogóle nie było straszne, szczerze POLECAM!
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Michał Toczek

Stomatolog, Ortodonta

ORTO-PLUS
ŹRÓDŁOWA 2/6
25-335 Kielce

Polecam Pana Michała, konkurencyjne ceny, rzeczowo i konkretnie, zawsze wizyta na czas , nigdy nie musiałem czekać. Pan doktor