Lekarze Kielce

lekarz Monika Szymonek

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM ONKOLOGII SP ZOZ
ul. Stefana Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Super podejście do pacjenta.Polecam z czystym sumieniem .Pani doktor kompetentna wszystko wytłumaczy.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Małgorzata Waglowska-Plewa

Paska 6/12/15
25-113 Kielce

💐pani doktor Profesjonalnie Z ogromną wiedzą Z życzliwością Podchodzi do pacjenta Dziękuję Cały ród bo....
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Piotr Ceynowa

Legnicka 2
25-328 Kielce

Fachowość, dokładność- to tylko niektóre z zalet lek. dent. Piotra Ceynowy. Faktycznie, ratowanie każdego zęba to jego specjalność. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Andrzej Wawrzoła

Gabinet Dentystyczny
25-547 Kielce

Uczciwy i rzetelny stomatolog. Dobry kontakt z pacjentem, tłumaczy procedurę leczenia. Nowoczesny gabinet i sprzęt.

lekarz Sławomir Szmatoła

Neurolog

ulica Zagórska 20
25-355 Kielce

Super lekarz godny polecenia,dokładny wyrozumiały bardzo miłe podejscie do pacjenta.Lekarz z powołania
Opinia dodana przez: katarzyna

lekarz Andrzej Hoffmann

Internista, Kardiolog

Ośrodek Dializoterapii
Grunwaldzka 45
25-736 Kielce

Bardzo dziękuję dr Andrzejowi Hoffmanowi za profesjonalne przeprowadzenie ablacji w dniu 16.08.2022 r.

lekarz Wojciech Scendo

NZOZ ZAGNAŃSKA
ulica Zagnańska 77
25-558 Kielce

Bardzo dobry specjalista! Kompetentny, profesjonalny, uprzejmy z wysoką kulturą osobistą. Wyjątkowy lekarz z powołania. Uratowany mój palec wkazujący od dysfunkcji ruchowej. Bardzo za to dziękuję i gorąco polecam doktora Wojciech Scendo.
Opinia dodana przez: Józef

lek. dent. Elwira Gilewska-Szwajca

Chirurg stomatolog

Zakład Opieki Stomatologicznej
Słowackiego 21/1U
25-365 Kielce

Pełen profesjonalizm - odwiedziłam wielu lekarzy , ale tylko u dr Gilewskiej poczułam się partnerem w rozmowie , zero stresu towarzyszącemu usunięciu trudnego zęba . Jeśli szukasz chirurga to o jest jedyny wybór
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Jarosław Meyer

MOPR OŚRODEK INTERWENCYJNO-TERAPEUTYCZNY
ul. Żniwna 4
25-419 Kielce

Bardzo kompetentny i empatyczny lekarz. Potrafi dzięki swojej wiedzy medycznej zdiagnozować co dolega pacjentowi i wdrożyć skuteczne leczenie.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Agnieszka Mazanowska-Soja

Jagiellońska 103/2
25-734 Kielce

Bardzo uprzejma ,miła i kompetentna w tym co robi . Zyczeniem moim jest aby wszyscy lekarze byli tacy jak ta lekarka .
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Marcin Anuszkiewicz

Kieleckie Centrum Urazowo-Ortopedyczne i Rehabilitacyjne
ul. Zagnańska 71a (naprzeciwko cmentarza)
25-558 Kielce

jestem pod wielkim wrażeniem kompetencji umiejetnosci zyczliwosci i zaangazowania w trakcie mojego leczenia przez p. doktora Marcina Anuszkiewicza. Bylem jego zwyklym pacjentem ,polecil mi p.doktora kolega i siostra.Podczas pierwszej wizyty w Kielcach ponad godzine tłumaczył pokazał na rtg ,wyjaśnił cierpliwie, stan mojego chorego biodra. Następnie w umówionym terminie 25 03 23 wykonał idealnie operacje endoprotezy biodra. Póżniej interesuje sie osobiście do mnie telefonuje i pyta jak sie czuje. potem druga ...
Opinia dodana przez: Jerzy Ozimek

lekarz Jakub,Piotr Szadurski

SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNE NEOMED
ul. Świętego Leonarda 1/27
25-311 Kielce

Zawdzięczamy lekarzowi szansę na wyleczenie. Doktor podjął się bardzo skomplikowanej operacji płuc mojego taty, która trwała bardzo długo. Dzieki niemu i leczeniu uzupełniającemu jest nadzieja...Jeszcze raz bardzo dziękujemy!
Opinia dodana przez: Anna
Bardzo dobry lekarz , stawia trafną diagnozę.Spokojny, opanowany , wszystko dokladnie tłumaczy polecam pana doktora

lek. dent. Kamila Banatkiewicz

Zakład Stomatologiczny
Wiejska 29
25-319 Kielce

Bardzo staranna , dokladna i rzetelna pani doktor , widac ze ma ""smykalke do swojego fachu . Ponadto przemila , delikatna i kulturalna . Goraco polecam
Opinia dodana przez: Bozena

lekarz Łukasz Nawacki

Oddział Centralny Kielce
Św. Leonarda 10
25-311 Kielce

Polecam w 100 %, bardzo dokładny, wszystko dokładnie tłumaczy, uprzejmy.. prawdziwy lekarz z powołania , takich lekarzy ze świecą szukać w naszej służbie zdrowia
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Andrzej Tyburski

SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNE NEOMED
ul. Świętego Leonarda 1/27
25-311 Kielce

Jestem bardzo zadowolona , że trafiłam pod opiekę tego lekarza. Miałam uraz kolana przy bieganiu. Doktor szczegółowo wyjaśnił mi co mi dolega. Zaradził tak dobrze że w końcu mogę swobodnie chodzić. Każdemu polecam tego doktora. Przemiły człowiek.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Piotr Chmolewski

Psychiatra

NZOZ PARTNER
ulica Lecha 14A
25-622 Kielce

Uprzejmy i rzeczowy. Potrafi słuchać pacjenta co w tej specjalności jest bardzo ważne. Profesjonalista.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Łukasz Dobaj

Kardiolog

25-371 Kielce

Serdecznie Polecam. Wspaniały lekarz i człowiek, miły, serdeczny, wszystko dokładnie wytłumaczy. Byłoby super gdyby każdy lekarz był taki jak Doktor Dobaj.
Opinia dodana przez: M

dr Bartosz Mozołowski

Radiolog

25-371 Kielce

Lekarz godny polecenia! Wnikliwe i dokładne badanie w moim przypadku usg. Uprzejmy i w pełni profesjonalny. Kompetentny.
Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Sławomir Wójcik

Kardiochirurg

25-371 Kielce

Profesjonalne podejście do pacjenta. Kompetentny lekarz z powołaniem, godny polecenia specjalista.
Opinia dodana przez: Jadwiga