Praktyka Lekarska "Twój Lekarz" s.c.
ulica Okrzei 6
59-800
Lubań
Dr.Kowalik jest lekarzem z powolania ,jest bardzo sympatyczny ,bardzo pomocny moge nawet powiedziec ,ze nadopiekunczy jezeli chodzi o Lekarza ,ktory ma empatie do pacjenta.Przedewszystkim slucha tego co pacjent ma mu do powiedzenia .Nie zdazylo nam sie jeszcze tak zeby Dr Kowalik nie pomogl ,szanuje go za jego dibroc ,opieke i za to ,ze rozumie swojego pacjenta .Szanuje go za to ,ze jest czlowiekiem pelnego serca
NZOZ Poradnia Lekarza Rodzinnego Małgorzata Bogdaszewska
60-631
Pani Dr Bogdaszwska jest mja i calej Naszej Rodziny os conajmniej 25 lat lekarjka Rodzinna . Polecam wszytkim jej Profesjonalizm, serdecznosc i dokladnosc . Pozdrawiamy, Pani Doktor, Violetta Koper z Rodzina
Buczka 36
57-350
Kudowa-Zdrój
Nie polecam! Pani doktor do miłych nie należy o sposobach leczenia też za dobrego zdania nie można powiedzieć! Z poważnego zapalenia oczu, skończyło się na problemach z oczami i lekkim niedowidzeniem! a dlaczego? przy pierwszej wizycie dostałam złe krople co jeszcze bardziej pogorszyło stan oczu, druga wizyta "była" przez telefon, bo doktor nie chciało się przyjąć pacjenta na nfz i co jedynie rzuciła jakaś nową nazwą na nowe krople! ów …
Pani Doktor bardzo kompetentna, zawsze z wizyty byłem zadowolony. Lekarz wychodził z inicjatywą, zadawał pytania, tłumaczył co się dzieje, dlaczego i jak przebiegać będzie leczenie. Co do sytuacji z kwarantanną - nie znamy jej szczegółów. Warto wstrzymać się z oceną i głupimi komentarzami do wyjaśnienia sprawy niż jak barany atakować bez jasnego obrazu.
ulica Lotnicza 24
63-400
Ostrów Wielkopolski
Bardzo miły i kompetentny lekarz Konsultacja medyczna i kilka skierowań na badania i zabiegi za pierwszym razem. Dziś mało kto chce tak od razu wypisać tyle zleceń Polecam serdecznie
Armii Krajowej
58-100
Świdnica
27 września jechałam do szpitala w Wałbrzychu po wynik hist pat. W Świdnicy na skrzyżowaniu w tył samochodu (byłam pasażerką) uderzył dostawczy bus. Krótko po incydencie przyjechała karetka. Zaopiekował się mną Pan dr Lesław Krata. Profesjonalista , fantastyczny człowiek. Jestem trudną pacjentką. upartą .30 sierpnia przebyłam zabieg kraniotomii czołowej prawostronnej. Bardzo dokładnie i super fachowo pan Doktor zajął się nadpobudliwym poturbowańcem. Dziękuję również przemiłej pani Ratowniczce Medycznej .Ogromne buziaki dla …
Bardzo dobry lekarz z powolania posiadajacy ogromna wiedze i doswiadczenie. Doktor Jurkowski leczy cala moja rodzine. Zawsze sluzy wiedza i pomoca bez wzgledu na pore dnia czy nocy.Ten lekarz to prawdziwy skarb dla tak malej miejscowosci. Doktorowi Jurkowskiemu zawdzieczam uratowanie zycia ( trzydziesci lat temu bylam malenkim dzieckiem dusilam sie , umieralam rodzicom na tekach a Pan doktor mnie uratowal) Panie doktorze bardzo dziekuje. Anna
ulica Widok 21A
31-567
Kraków
Nie kwestionuję faktu, że lekarz jest dobrym lekarzem w swojej specjalizacji. Ponawiam apel aby jednak nie interesował się i nie zadawał nieuprzejmych pytań nt. życia prywatnego pacjenta nie dotyczących leczenia, a żeby popracował nad swoim uśmiechem i zwykłym uprzejmym zachowaniem w stosunku do niego. Jest on niegrzeczny i przykry.
Lekarskie Centrum Medycyny Estetycznej Hanna Szczerba
Wrocław
Na wizycie w gabinecie medycyny estetycznej omówiłyśmy nurtujące mnie problemy i p doktor zaproponowała mi rozwiązania dla mnie optymalne, okazały się b skuteczne. Jest profesjonalistką jeśli chodzi o zrozumienie pacjenta, a przede wszystkim jakość usług zabiegowych. Polecam.
Powiatowe Centrum Medyczne w Wołowie
Inwalidów Wojennych 26
Wołów
Chciałam przestrzec wszystkich - strata czasu, zero zaufania do kompetencji lekarza. Żeby pacjent był mądrzejszy od lekarza to wstyd! Podejście i uprzejmość poniżej zera. I zero empatii. To była moja druga wizyta , pierwsza wyglądała tak samo.
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: