Lekarz Medycyny Pracy Gdynia

ZOZ Centrum Dentystyczne T-Dental Józef Tutkowski
Starowiejska 9
81-356 Gdynia

Nie pamiętam kosztu wizyty, ale relatywnie nie był wysoki.
Jest to lekarz w dobrze pojmowanym starym stylu - w przeciwieństwie do lekarki z fasadowej państwowej służby zdrowia, która ostatnio na pytanie uściślające dawkowanie leku odpowiedziała lekko poirytowana: "nie jestem chodzącą encyklopedią".

lekarz Barbara Frejlich

Lekarz medycyny pracy, Internista

ul. Żwirki i Wigury 14/pok.42
81-394 Gdynia

Lekarz z gatunku ginącego.Zawsze ma czas dla pacjęta,dokładnie przebada,wypyta a diagnozy są zawsze trafione.Każdemu życzę takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jerzy Kaczmarek

Onkolog, Lekarz medycyny pracy

Hryniewickiego 10
81-374 Gdynia

zadowolenie z wizyty na 4+, troche trudny do zrozumienia ale wystawia dobre diagnozy
Lekarz medycyny pracy Gdynia lek. med. Tomasz Nowak

lek. med. Tomasz Nowak

Lekarz medycyny pracy, Internista

Lekarska Spółdzielnia Pracy
Obr. Wybrzeża 1/3
81-366 Gdynia

Przeszedłem u Doktora zabieg kolonoskopii w Luxmedzie w Gdańsku na Morenie. Zabieg bezbolesny, profesjonalna diagnoza. Bardzo polecam i pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Wojciech Wieczorek

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Romanowskiego 24
81-185 Gdynia

Jest nie tylko dobrym człowiekiem, ale również wspaniałym lekarzem. oby było takich ludzi jak najwięcej w naszym kraju...

dr n. med. Krzysztof Krakowiak

Wenerolog, Lekarz medycyny pracy

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Senatorska 12
81-411 Gdynia

Poszukiwałem lekarza z powodu na pilną potrzebę porady. Dzwoniłem do paru innych lekarzy z tego zestawienia - niestety, nikt nie odbierał przez 2 dni.
Pan doktor odebrał za pierwszym razem, umówił się ze mną na wizytę na za godzinę. Po przyjściu, bardzo miło mnie przywitał i od razu zabrał się do badania. Postawił diagnozę i rozwiał wszystkie moje wątpliwości 30 minutową rozmową i pokazywaniem pomocy naukowych mimo że skończyły ...

al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Wzorowy lekarz niczym z filmowego serialu, dokładnie ale rzeczowo. Polecam wszystkim wizyty u tego doktora.
Opinia dodana przez: Sol999

lekarz Elżbieta Brzezik-Szafran

Reumatolog, Lekarz medycyny pracy

Bema 15 lok. 1
81-386 Gdynia

DZIĘKUJĘ BARDZO ZA BEZINTERESOWNE ZAINTERESOWANIE SIĘ MOIM STANEM ZDROWIA.ZA WSZELKĄ POMOC I ŻYCZLIWOŚĆ MI OKAZANĄ.NIE MUSIAŁA PANI TEGO ROBIĆ,A JEDNAK POMOGŁA MI PANI.DZISIAJ ŻYJĘ BEZ OKROPNEGO BÓLU,KTÓRY TOWARZYSZYŁ MI OD PARU MIESIĘCY.DZIĘKUJĘ.ELŻBIETA HIRSZ
Opinia dodana przez: elusia

Kochanowskiego 5a
81-375 Gdynia

Doktor Nitka, pomimo iż wszędzie w internecie można znaleźć jasną informację o godzinach przyjęć, w trakcie kontaktu telefonicznego zakomunikował, że wizyty kończą się wcześniej. W iście postkomunistycznym wnętrzu panują dokładnie te same standardy obsługi. W gabinecie jednocześnie przyjmowane są dwie osoby (tej samej płci, ale cóż z tego. Podejrzewam, że to także pozostałość czasów ubiegłych). Życzyłabym sobie większej uwagi za kilka podpisów w cenie 150 złotych, oczywiście bez paragonu fiskalnego. ...
Opinia dodana przez: Hania

Euromedikus

Gdynia

Dr z prawdziwego zdarzenia, dba o pacjenta jak o członka swojej rodziny. Leczy kompleksowo, wspiera, doradza i trafnie diagnozuje. Bardzo Polecam :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

Lekarze medycyny pracy w Gdyni