Lekarz Medycyny Pracy Gdynia

ZOZ Centrum Dentystyczne T-Dental Józef Tutkowski
Starowiejska 9
81-356 Gdynia

Nie pamiętam kosztu wizyty, ale relatywnie nie był wysoki.
Jest to lekarz w dobrze pojmowanym starym stylu - w przeciwieństwie do lekarki z fasadowej państwowej służby zdrowia, która ostatnio na pytanie uściślające dawkowanie leku odpowiedziała lekko poirytowana: "nie jestem chodzącą encyklopedią".

Nie pamiętam kosztu wizyty, ale relatywnie nie był wysoki.

lekarz Barbara Frejlich

Lekarz medycyny pracy, Internista

ul. Żwirki i Wigury 14/pok.42
81-394 Gdynia

Lekarz z gatunku ginącego.Zawsze ma czas dla pacjęta,dokładnie przebada,wypyta a diagnozy są zawsze trafione.Każdemu życzę takiego lekarza.

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jerzy Kaczmarek

Onkolog, Lekarz medycyny pracy

Hryniewickiego 10
81-374 Gdynia

zadowolenie z wizyty na 4+, troche trudny do zrozumienia ale wystawia dobre diagnozy

lekarz Wojciech Wieczorek

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Romanowskiego 24
81-185 Gdynia

Jest nie tylko dobrym człowiekiem, ale również wspaniałym lekarzem. oby było takich ludzi jak najwięcej w naszym kraju...

lekarz Tomasz Nowak

Wizyty domowe, Lekarz medycyny pracy

www.wizyty-domowe.pl
Redłowska 37 lok. 5
80-450 Gdynia

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Dziękuję za pomoc!

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Dziękuję za pomoc!

dr n. med. Krzysztof Krakowiak

Wenerolog, Lekarz medycyny pracy

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Senatorska 12
81-411 Gdynia

Poszukiwałem lekarza z powodu na pilną potrzebę porady. Dzwoniłem do paru innych lekarzy z tego zestawienia - niestety, nikt nie odbierał przez 2 dni.

Pan doktor odebrał za pierwszym razem, umówił się ze mną na wizytę na za godzinę. Po przyjściu, bardzo miło mnie przywitał i od razu zabrał się do badania. Postawił diagnozę i rozwiał wszystkie moje wątpliwości 30 minutową rozmową i pokazywaniem pomocy naukowych mimo że skończyły się już jego godziny pracy! Dodatkowo sobie pożartowaliśmy i poprawił mi humor. Lekarz świetny, konkretny i potrafi wprowadzić w dobry nastrój. Cieszę się, że u niego byłem i na pewno polecę go każdemu znajomemu.

al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Wzorowy lekarz niczym z filmowego serialu, dokładnie ale rzeczowo. Polecam wszystkim wizyty u tego doktora.

Opinia dodana przez: Sol999

lekarz Elżbieta Brzezik-Szafran

Reumatolog, Lekarz medycyny pracy

Bema 15 lok. 1
81-386 Gdynia

DZIĘKUJĘ BARDZO ZA BEZINTERESOWNE ZAINTERESOWANIE SIĘ MOIM STANEM ZDROWIA.ZA WSZELKĄ POMOC I ŻYCZLIWOŚĆ MI OKAZANĄ.NIE MUSIAŁA PANI TEGO ROBIĆ,A JEDNAK POMOGŁA MI PANI.DZISIAJ ŻYJĘ BEZ OKROPNEGO BÓLU,KTÓRY TOWARZYSZYŁ MI OD PARU MIESIĘCY.DZIĘKUJĘ.ELŻBIETA HIRSZ

Opinia dodana przez: elusia elusia032

Kochanowskiego 5a
81-375 Gdynia

Doktor Nitka, pomimo iż wszędzie w internecie można znaleźć jasną informację o godzinach przyjęć, w trakcie kontaktu telefonicznego zakomunikował, że wizyty kończą się wcześniej. W iście postkomunistycznym wnętrzu panują dokładnie te same standardy obsługi. W gabinecie jednocześnie przyjmowane są dwie osoby (tej samej płci, ale cóż z tego. Podejrzewam, że to także pozostałość czasów ubiegłych). Życzyłabym sobie większej uwagi za kilka podpisów w cenie 150 złotych, oczywiście bez paragonu fiskalnego. Pan Nitka nie wypełnił jednej z części świadectwa twierdząc, że to nie jego obowiązek, co mogłoby dawać przypuszczenie, że nie zna angielskiego, gdyż w nagłówku formularza widnieje "To be completed by physician ONLY".

Zdaję sobie sprawę, że większa część pacjentów tego Pana to panowie w podeszłym wieku, którzy potrzebują wydania świadectwa lekarskiego, aby być zdolnymi do kontynuacji pracy. Jako młoda kobieta jestem oburzona takim podejściem.

Opinia dodana przez: Hania

Euromedikus

Gdynia

Dr z prawdziwego zdarzenia, dba o pacjenta jak o członka swojej rodziny. Leczy kompleksowo, wspiera, doradza i trafnie diagnozuje. Bardzo Polecam :)

Opinia dodana przez: Agnieszka

Lekarze medycyny pracy w mieście Gdynia