Lekarz Medycyny Pracy Legnica

dr n. med. Hieronim Siwczyński

NMP 14
59-220 Legnica

Chciałbym odradzić wszystkim dr n. med. Hieronima Siwczyńskiego. Zgodzę się, pan doktor chyba nie zna słowa empatia. Na pana doktora trzeba było troszkę poczekać bo się spóźnił. Doktor próbował mnie ośmieszyć wśród personelu – najpierw podczas rejestracji, później podczas badania. Gastroskopia jest bolesnym badaniem i to nie jest wina lekarza, jednak jego komentarze podczas wykonywanego badania były niemiłe. Badanie dało się przeżyć tylko dzięki pani asystent, która mówiła mi co mam robić aby mniej bolało (nawet pielęgniarz okazał się bardziej empatyczny od doktora). Po badaniu doktor usiadł przed komputerem i zaczął wypisywać opis badania, nic mi nie wyjaśniając. Wydawałoby się, że lekarz wykonuje swoją pracę zgodnie ze swym powołaniem – ale to chyba swoista naiwność. Proszę nie oceniać mnie jako hejtera, czy osobę zacietrzewioną - chce tylko opisać faktyczny stan rzeczy i me niemiłe rozczarowanie. Mam nadzieję, że nikt już nie zostanie tak potraktowany przez tego doktora.

lekarz Barbara Kobierzycka

PRZYCHODNIA ZDROWIE
ulica Piekarska 7
59-220 Legnica

Nie szanuje pacjentów,jest opryskliwa. Nie chce nawet obejrzeć wyników. Chyba już jest zmęczona pracą .nie polecam

lekarz Iwona Ruta

Lekarz medycyny pracy, Ginekolog położnik

Złotoryjska 194 (przych. Huty Miedzi)

lekarz Hieronim Siwczyński

lekarz Stanisława Kurowska

gabinet
Rycerska 2
59-220 Legnica

Lekarze medycyny pracy w mieście Legnica