Lekarz Medycyny Pracy Leszno

ul. Na Skarpie 48/1
64-100 Leszno

Bardzo miły i konkretny lekarz. Kompetentny, wysoka kultura osobista, empatyczny i wyrozumiały człowiek.

Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Grażyna Leśniewicz

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niepodległości 94 lok. 6
64-100 Antoniny, Leszno

Bardzo dobry lekarz! Pani doktor stawia trafne diagnozy, nie żałuje czasu (i cierpliwosci słuchania) pacjentowi. Zawsze chętna do pomocy i życzliwa.

Opinia dodana przez: Libra libra17

Fałata 64
43-360 Zatorze, Leszno

Godny polecenia i zaufania. Żadnych problemów

Godny polecenia i zaufania. Żadnych problemów

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Gburowaty, chamski, nieuprzejme, nic poza pretensjami nie usłyszałam od lekarza, dodatkowo komentował mój wygląd, a to jest niedopuszczalne! Nie polecam nikomu i odradzam wszystkim jakikolwiek kontakt z tym lekarzem!

Opinia dodana przez: Monika

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Przychodni Lekarskich "ARTES" Sp z o.o.
21 Października 27
64-100 Leszno

Ledwo weszłam do gabinetu napadła na mnie: a gdzie dokumenty choroby? (w mojej sprawie dokumenty dostarczał lekarz prowadzący), niczemu winna miałam się tłumaczyć!Nie znoszę lekarzy, którzy winą za wszystko obarczają pacjentów. Moim zdaniem to osoba zimna, apodyktyczna, nieprzyjemna, będę się odwoływała od jej decyzji!

ulica Leśna Osada 63

lekarz Ilona Budzowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Wiewiórkowa 4
64-100 Leszno

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Lekarze medycyny pracy w mieście Leszno