Lekarze Lekarz medycyny pracy Leszno

lekarz Zbigniew Kasprzak

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "SKARBOWA" Sp. z o.o.
ulica Skarbowa 3
64-100 Leszno

Prawdziwy lekarz rodzinny. Zawsze cierpliwy, empatyczny. Nie spieszy się podczas wizyty. Mamy pełne zaufanie do Pana doktora. Polecamy

lekarz Andrzej Góźdź

ul. Na Skarpie 48/1
64-100 Leszno

Bardzo miły i konkretny lekarz. Kompetentny, wysoka kultura osobista, empatyczny i wyrozumiały człowiek.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Marian Jan Zieliński

Internista, Lekarz konsultant ZUS

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Poradnie i Diagnostyka "MERIDIAN"
Święciechowska 1
64-100 Leszno

Leczę się u doktora Zielińskiego od ponad 20 lat. Zawsze doskonale radzi sobie z różnymi dolegliwościami internistycznymi oraz z kręgu chorób tarczycy pojawiającymi się u mnie i mojej rodziny. Doskonały diagnosta i oddany lekarz..

lekarz Rafał Wawrzyniak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
64-100 Leszno

Lekarz i jako człowiek godnego zaufania.Polecam ,dba o pacjenta.Jest uprzejmy ,miły .Zawsze pomocny.Jeszcze nie odmówił nikomu pomocy.gorąco pozdrawiam
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Ryszard Sudolski

Muśnickiego 4
64-100 Leszno

Od prawie 30 lat jesteśmy z mężem pod opieką Doktora Ryszarda Sudolskiego..Ciepły ,życzliwy . Umie słuchać. Nigdy przez te wszystkie lata nie okazał zniecierpliwienia.Wielka kultura osobista ,wspaniały lekarz i człowiek. Trafna diagnoza i poświęcony czas pacjentowi.Nie zmienił go czas. Takich lekarzy jest mało. Za całą pomoc,dobroć z serca dziękujemy. Jest Pan wspaniałym Lekarzem i człowiekiem.
Opinia dodana przez: Alina Bartkowiak

lekarz Kinga Moskal

Lekarz medycyny ratunkowej

Zamenhofa 113/5
64-100 Leszno

Bardzo kulturalna i znająca się na swojej pracy p. doktor. Cierpliwa i rzeczowa. Cała ekipa która pełniła dyżur była profesjonalna i pomocna. Myślę że to właśnie lekarz wprowadza taką dobrą atmosferę gdzie chory człowiek czuje się spokojny i zaopiekowany mimo problemów zdrowotnych
Opinia dodana przez: Kasjana

lekarz Grażyna Leśniewicz

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepodległości 94 lok. 6
64-100 Leszno

Bardzo dobry lekarz! Pani doktor stawia trafne diagnozy, nie żałuje czasu (i cierpliwosci słuchania) pacjentowi. Zawsze chętna do pomocy i życzliwa.
Opinia dodana przez: Libra

dr n. med. Lilia Majewska

Lekarz rodzinny, Kardiolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Byłam u tej pani na NFZ dopiero pierwszy raz, więc niewiele mogę powiedziec na Jej temat, na pewno to, że jest sympatyczną staruszką. Zrobiła mi echo serca jednak nie mogła czegoś się dopatrzec wyjasniając przy tym, że to badanie wymaga czasu i cierpliwosci. Dodac musze ze bylam przeziebiena i niekomfortowo się czułam podczas badania, wobec tego pani doktor zapisała mnie stosunkowo szybko na kolejne echo serca przed moją szkołą i ...
Opinia dodana przez: firstlyme

lekarz Wiesław Tarnawa

Fałata 64
43-360 Leszno

Godny polecenia i zaufania. Żadnych problemów

lekarz Rafał Ziętkiewicz

Lekarz medycyny pracy

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

polecam! super lekarz. Bardzo uprzejmy, miły oraz życzliwy. Godny polecenia! Widać że lekarz wie dobrze na czym polega jego praca i starannie się do tego przykłada. Jest odpowiedzialny.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Romana Zachwieja

Lekarz rodzinny, Internista

Na Skarpie 31
64-100 Leszno

Jestem bardzo zawiedziona i rozżalona tym jak zostałam potraktowana przez panią doktor. .zero empatii ...wręcz pretensje ża to że mój stomatolog źle wypisał notkę o moim stanie szczęki po urazie ...mam wybite 3 żeby i jestem w trakcie leczenia stomatologicznego. ..nie wystarczająco widocznie by móc mi wypisać ciągłość zwolnienia ...Pani doktor potraktowała mnie tak że finalnie trafiłam do psychiatry ...oczywiście prywatnie bo na fundusz na już niemożliwe by się dostać ...

lekarz Hanna Jachna

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

ulica Kiepury 8
64-100 Leszno

Lekarz który nie zasługuje być lekarzem. Nie miła, podważa kompetencje innych lekarzy a sama nie wie co komu dolega. ZDECYDOWANIE odradzam kontaktu!!! Myśli że jest najważniejsza na świecie i nikt inny nie dorasta jej do pięt.
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Mirosława Smyrek

Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Przychodni Lekarskich "ARTES" Sp z o.o.
21 Października 27
64-100 Leszno

Ledwo weszłam do gabinetu napadła na mnie: a gdzie dokumenty choroby? (w mojej sprawie dokumenty dostarczał lekarz prowadzący), niczemu winna miałam się tłumaczyć!Nie znoszę lekarzy, którzy winą za wszystko obarczają pacjentów. Moim zdaniem to osoba zimna, apodyktyczna, nieprzyjemna, będę się odwoływała od jej decyzji!

lekarz Robert Pietrzak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Medical-Dent Zbigniew Zakrzewski Joanna Zakrzewska Leśniczuk
BOLESŁAWA CHROBREGO 48
64-100 Leszno

Lekarz przyjmował mame na Sorze. Taki człowiek nie powinien pracować z ludźmi. Panie Doktorze proszę nauczyć się kultury i zacząć być człowiekiem bo charytatywnie Pan nie pracuję. Nie polecam!

lekarz Radosław Wełyczko

ulica Kiepury 8