Lekarz Medycyny Pracy Nysa

Teresa Kasicz

Lekarz medycyny pracy

Zakład Opieki Zdrowotnej Zakładu Karnego w Nysie

48-300 Nysa

Miła obsługa,zawsze trafne diagnozy,skuteczne leczenie,tłumaczenie choroby i leczenie w sposób dostępny dla laika,zawsze uśmiechnięta-szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Jan

lekarz Zofia Kałwelis-Zaleska

Lekarz medycyny pracy, Internista

marsz. Piłsudskiego 9
48-303 Nysa

podchodzę drugi raz bo kolejki niesamowite, jedna do rejestracji druga do lekarza - masakra! I żeby to była kolejka, tam jest jeden wielki chaos nie wiadomo kto za kim stoi tłum ludzi kłębiący się pod wejściem. Postałem chwilę i zniechęciłem się tym co zobaczyłem. Może drugi raz się uda? I chyba będzie trzeba tam stracić z pół dnia - wezmę kanapki.

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "SPÓŁDZIELNIA" s.c.
Moniuszki 6/2u
48-300 Nysa

Ten Lekarz ma konkretne zadanie: zdecydować czy człowiek nadaje się do pracy i ewentualnie zniechęcić do złego trybu życia np palenia. Mam firmę i badam u Niego swoich pracowników. Dzięki jego czujności wykryto u mnie raka prostaty we wczesnym stadium.

Opinia dodana przez: Piotr

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Lekarskich "MINI-LAB"
Grodkowska 9

Kwiatowa 4
48-303 Nysa

Lekarze medycyny pracy w mieście Nysa