lekarz Mieczysław Chudy

Lekarz medycyny pracy

2,1
1,8

Ten Lekarz ma konkretne zadanie: zdecydować czy człowiek nadaje się do pracy i ewentualnie zniechęcić do złego trybu życia np palenia. Mam firmę i badam u Niego swoich pracowników. Dzięki jego czujności wykryto u mnie raka prostaty we wczesnym stadium.

Gburowaty, chamski, brak rzetelnej wiedzy, patrzy na pacjenta z góry. Nic dziwnego, że po takim kontakcie ludzie przestają szanować zawód lekarza. Dziwię się, że nikt z tym nic nie zrobi.

Jestem w szoku, lekarz zadał mi jedno jedyne pytanie, czy choruję na cos przewlekle. W Opolu w medicusie podczas badań lekarza medycyny pracy, przemaglowano mnie wzdłuż i wszerz, łącznie z badaniem poziomu cukru. A tutaj nic, zastanawiam się nad sensem istnienia takiej specjalizacji, wg mnie stworzonej tylko po to, aby kroić kasę i aby mało zdolni lekarze mieli możliwość zrobienia łatwej specjalizacji. Kazdy lekarz po medycynie, posiada wystarczające umiejętności żeby wydawać tego typu zaswiadczenia. Patrząc na dr Chudego, wystarczy tylko umiejętność pisania, bo tylko spisał moje dane i przybił pieczątkę....

Witam. Stanowczo odradzam tego "lekarza", jest on nie uprzejmy, bardzo nie mily wprost chamski. Podczas wizyty nie dal dojsc do slowa, traktowal mnie z wyzszoscia, mysli ze jest najmadrzejszy i wie wszystko najlepiej. Patrzy na druga osobe z taka pogarda jakby mu sie jakas krzywde zrobilo, odnosi sie tak wulgarnie i opryskliwie ze czlowiekowi plakac sie chce. Zarozumialy. Mozna by bylo tak godzinami wypisywac. Zero szacunku dla drugiej osoby. Na prawdę odradzam.

Szanowni państwo stanowczo odradzam wizyt u tego pseudo dr. Osoił Imbecyl Lekarz który chyba uczył się medycyn na taczkach (ale stanowczo nie obrażam taczek) za komuny bo zwierzą nawet nie powinien leczyć. Podważa decyzje innych lekarzy i śmieje się prosto w oczy i mówi ze innych ma gdzieś!!!! no niestety NYSa miesto DEBILI i wzajemnego KOLESISTWA!!!!!! Pozdrawim

Pozdrawim

Witam ! Moja wizyta u tego Lekarza przebiegła w miłej i przyjemnej atmosferze .Lekarz zrobił na mnie duże wrażenie swą uprzejmością i inteligencja co nie zawsze możemy dostrzec w innych gabinetach lekarskich! potrafił doradzić odpowiadał na każde pytanie nie sprawiał osoby zarozumiałej czy nie uprzejmej wręcz przeciwnie potrafi żartować i uśmiechać się..Co wpłynęło że wizyta stała się mniej krepującą .I tak powinno być w każdym gabinecie lekarskim..Nie rozumiem wcześniejszych wpisów "" Myślę że dziś ludziom przeszkadza nawet uśmiech na twarzy drugiego człowieka. Jak Najbardziej Polecam Lekarza pozdrawiam :)

Lekarz wulgarny, niemiły, z manią wyższości, prymitywny, chamski i obleśny. Nie przeprowadził żadnych badań, nie osłuchał mnie tylko zapytał się czy na coś przewlekle choruję. Powiedziałam, że nie i uzupełnił kartę, że wszystko ok. Wział 200 zł za to. W gabinecie byłam może 5 min tyle co uzupełnienie dokumentacji lekarskiej trwa - bez badania!!! Kompletne dno. Nie polecam. Powinni tego dziada zamknąć. Ma w Nysie beznadziejną opinię, aż dziwi mnie to, że przychodzą do niego pacjenci. Gość bez poczucia wstydu, zero godności. Kijem przez szmatę bym go nie dotknęła!!!

Jest opryskliwy i zarozumiały. Tak mi się wydawało w czasie pierwszej wizyty ,wyszedłem trzaskając drzwiami. Ale na drugiej , po roku, podziękowałem bo jak sie okazało to była metoda. Tak mnie wkurzył że przestałem palić. i dzięki Bogu

Opłata za opinię lekarską podniesiona o 150 procent do góry! To istne zdzierstwo! Zrezygnowałem z tego powodu - gdzie indziej można taniej!

Lekarz który ma swoje zdanie i nie boi się tego pokazać. Traktuje pacjenta jak osobę odpowiedzialną za swoje zdrowie. Dobitnie udowodnił mi że nie mam racji ... i miał rację. Wykrył u mnie groźną chorobę.