lekarz Mieczysław Chudy

Lekarz medycyny pracy

2,2
1,9
2,1

Z wygladu przystojny,ale to nie idzle parze z uprzejmoscia pomimo,ze za wizyte mu sie placi! Jestem zawiedziona,wiecej z tego lekarza uslug nie skorzystam.

Witam ! Moja wizyta u tego Lekarza przebiegła w miłej i przyjemnej atmosferze .Lekarz zrobił na mnie duże wrażenie swą uprzejmością i inteligencja co nie zawsze możemy dostrzec w innych gabinetach lekarskich! potrafił doradzić odpowiadał na każde pytanie nie sprawiał osoby zarozumiałej czy nie uprzejmej wręcz przeciwnie potrafi żartować i uśmiechać się..Co wpłynęło że wizyta stała się mniej krepującą .I tak powinno być w każdym gabinecie lekarskim..Nie rozumiem wcześniejszych wpisów "" Myślę że dziś ludziom przeszkadza nawet uśmiech na twarzy drugiego człowieka. Jak Najbardziej Polecam Lekarza pozdrawiam :)

Witam zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza. Jest to osoba nieuprzejma żeby nie powiedzieć chamska, ma zbyt wysokie mniemanie o sobie traktuje pacjenta jak śmiecia.

Witam zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza.

Jelśli chcesz zobaczyć prymitywa myślącego że jest bogiem to trafiłeś pod dobry adres.

Lekarz stwarza problemy,gdy prosi się go o coś konkretnego.Ma zdecydowanie ma manie wyższości i zero szacunku dla osób trzecich. Nie polecam

Wyjątkowo mało uprzejmy i złośliwy w komentarzach lekarz. Być może gdyby to była wizyta prywatna byłoby inaczej. Przyszedł do przychodni spóźniony, zero kultury - zapomnijcie o dzień dobry, wyszedł przed czasem zostawiając w przychodni nie załatwionych pacjentów.

Lekarz który ma swoje zdanie i nie boi się tego pokazać. Traktuje pacjenta jak osobę odpowiedzialną za swoje zdrowie. Dobitnie udowodnił mi że nie mam racji ... i miał rację. Wykrył u mnie groźną chorobę.

Nie polecam Pana Mieczysława Chudego. Zarozumiały, zbyt pewny siebie, uszczypliwy. Nie zastanawia się co czuje pacjent po wyjściu z gabinetu.

Bezczelny i malostkowy czlowiek nie polecam nikomu w dodatku nie punktualny

Bezczelny i malostkowy czlowiek nie polecam nikomu w dodatku nie punktualny