Lekarz Medycyny Pracy Tychy

lekarz Michał Smołczyk

Lux Med Sp. z o. o.
ulica Damrota 47a
43-100 Tychy

Ten lekarz jest służbistą.Nie dogadasz się z nim.Ja miałem badania wstępne do przyjęcia mnie do pracy.Miałem badania słuchu.Audiogram wykazał w prawym uchu ubytek 60dB przy 8000Hz(niskie tony),od 250Hz do 4000Hz jest Ok.Pani doktor Laryngolog stwierdziła że jestem zdolny,ale muszę pracować w ochronnikach słuchu.Gdy udałem się do lekarza Michała Smołczyka ku mojemu zdziwieniu wydał orzeczenie że jestem nie zdolny do podjęcia pracy. Wydał to na podstawie jakiegoś art. z kodeksu pracy. Twierdził że nie puszczają go przepisy. Panią Laryngolog puszczają przepisy?? Pracowałem jakiś czas w innej firmie tam mieli lekarza zakładowego,miałem ten sam ubytek i w stoperach byłem dopuszczany do pracy.Więc uważam że ten lekarz za dużo patrzy w przepisy a nie patrzy co twierdzą inni specjaliści. Nie polecam. Pozbawił mnie dobrze płatnej pracy.

Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Halina Szczęsna-Siwińska

Reumatolog, Lekarz medycyny pracy

ulica Armii Krajowej 3
43100 Tychy

Bardzo miła, dostępna lekarka, życzliwa , poświęca pacjentowi dużo czasu ale..Mimo lat leczenia nie widzę poprawy, nie objaśnia pacjentowi istoty dolegliwości a leczenie mimo upływu lat i braku poprawy, stosuje niezmiennie takie samo.

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

W ciągu siedmiu lat kiedy pani doktor była moim lekarzem rodzinnym byłam u niej trzy razy. Zawsze byłam traktowana jak zło konieczne. Ostatnia wizyta kiedy przyszłam z ostrym zapaleniem krtani zakończyła się poradą, żebym kupiła sobie witaminę A, a potem już musiałam wyjść , bo pani doktor chciała zatelefonować. Nie polecam tego lekarza nikomu. Nie wiem jakim jest specjalistą, bo nigdy nie chciał się jej mnie przebadać. Od jej czasu mam fobię i lęki przed wizytą u lekarza, tak mnie psychicznie zniszczyła. To nie jest zły lekarz to zły człowiek.

Opinia dodana przez: Ilona

Krystyna Peterek-Sojka

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Nr 4" Sp. z o. o. - Poradnia medycyny pracy

Tychy

to najgorszy lekarz medycyny pracy,chamska lekarka,bez zasad moralnych, nie podpisuje zdolności do pracy chociaż ludzie muszą pracować.nie wiem po co pracodawcy dają skierowania do tak wstrętnej baby...von na emeryture!!!!!

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Mieczysława Maślisz-Pęksa

Lekarz medycyny pracy, Chirurg ogólny

Skalna 163e
43-100 Żwaków, Tychy

Mój tata po wizycie u dwóch lekarzy pierwszego kontaktu został skierowany na konsultację do chirurga. Od kilku dni cierpiał na bóle w pachwinie, które uniemożliwiały mu funkcjonowanie. Ostry ból powodował, że nie przespał kilku nocy.
Pierwsze pytanie Pani doktor Mieczysławy Maślisz-Pęksa brzmiało: po co Pan do mnie przyszedł. Po czym lekarka nie zbadała go w ogóle i skierowała na USG. Wizyta trwała 2 minuty. Zdecydowanie nie polecam.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "helpmed" ZPChr. im. dr. med. Tadeusza Boczonia
ulica Towarowa 1

lekarz Piotr Hasiński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Miejski w Tychach
ulica Cicha 27

lekarz Krzysztof Talik

Przemysłowa 47

Narcyzów 24
43-210 Tychy

Lekarze medycyny pracy w mieście Tychy