Lekarz Orzecznik Zus

Tomaszów Mazowiecki

Wydaję mi się, że tak nazywała się pani doktor, która mnie przyjmowała w miniony piątek jako lekarz orzecznik w ZUS. Bardzo miła osoba, dzięki której mogę leczyć narząd głosu w najbliższym czasie. Okazała zainteresowanie, zrozumienie, chciała mi pomóc.Dała rady na przyszłość.
Opinia dodana przez: Małgorzata

zus
lwowska 2
Chorzów

Dzieki Pani Doktor, uzdrowila mnie Pani jak kolezanki, dziekuje za komisje, wiwm ze byla niesprawiwdliwa, jadzis wymiotuje, i modle sie aby do matki starczylo mi sily bo jest chora na rak pluc, juz niedlugo czasu, mnie naprawde bolo kazdy ruch jeste bóbuiderzse mnie
Opinia dodana przez: rafi

Sosnowiec

Odradzam powyższego lekarza. Najlepiej omijać szerokim łukiem. W trakcie zapalenia nerek, bez badań kontrolnych z utrzymującą się temperaturą Pani doktor wypisała zwolnienie na 3 dni robocze i po tym terminie kazała iść do pracy. Nie pytała w wywiadzie o wcześniejsze moje dolegliwości i przypadki zdrowotne związane z zapaleniem nerek. Dowiedziałam się również, że w powyższej chorobie nie należy leżeć i wygrzewać się. Po mojej następnej wizycie po 3 dniach (nie ...
Opinia dodana przez: marzena

ZUS

Toruń

Jestem dziś po badaniu w Zus u Pani doktor. Ta Pani nie powinna już pracować. Przyjęła mnie w gabinecie zupełnie nie przygotowana. Bez moich akt sprawy. Te same pytania zadawała po kilka razy. Miałam dokumentację od kilku specjalistów. Nic nie chciała wziąć, nie mówiąc o tym, że nie zajrzała w nią. Mialam tylko skserować 2 wyniki badań .Jest chaotyczna i zagubiona w tej rzeczywistości. Nie rozumiała co ja do niej ...
Opinia dodana przez: Anna

zus warszawa targówek
11 listopada

Grażyna

Pani doktór nie dosyć że bardzo nieuprzejma to jeszcze sprawia wrażenie że do pracy przyszła za kare.Pacjent jest dla niej złem koniecznym ale żeby nie ci pacjenci to panii doktor poszła by na trawke.

lekarz Marek Grabowski

Ortopeda, Lekarz orzecznik ZUS

NZOZ PRZYCHODNIA LEKARSKA
STRAŻACKA18
42-270 Kłomnice

.Jestem zdziwiona niektórymi negatywnymi opiniami na temat. w /w lekarza.Pan dr Marek Grabowski bardzo fachowo zoperował złamaną reke mojego syna , dzieki czemu uratował go przed kalectwem.W trakcie dalszego leczenia w przychodni był uprzejmy i bardzo skuteczny.Obecnie moje dziecko ma pełna sprawność ręki.Uważam ,że nie powinno się oceniać kwalifikacji lekarza na podstawie jego dodatkowego zajecia w ZUS-ie nie majacego nic wspólnego z leczeniem ludzi.Poza tym gdyby był niekompetentny to nie ...

Prywatny Gabinet Lekarski
Dąbrowskiego 28 lok. 4a
42-200 Częstochowa

to nie lekarz to biuralista on stwierdza ,,na oko jest pani zdrowa" Panie doktorze na oko to ja się mogę w lustrze obejrzeć!
NIE POLECAM TEGO LEKARZA NIKOMU !

Korfantego 25
46-200 Kluczbork

Bardziej szarlatan ,nie lekarz. Badan nie zleca,bo przecież szkoda pieniążków które bardzo lubi.Zresztą zaczynam wątpić czy wogóle potrafi zmierzyć ciśnienie.

dr Andzej Albertowicz

Traumatolog, Ortopeda

ZUS

Tarnowskie Góry

Wspaniały lekarz byłam u niego w ZUS-ie jako orzecznik bardzo miły i kompetentny

Lubmed
Armii Krajowej 35
59-300 Legnica

Bardzo nieprzyjemny człowiek. Potraktował mnie jak przestępcę. Mało rozmawiał ze mną nt moich dolegliwości. Skupił się na błędnie wypełnionym druku. Może jako lekarz, prywatnie jest miły, ale jako orzecznik źle traktuje ludzi, co jest przykre, bo przecież trafiają do niego ludzie chorzy i cierpiący. Można dać człowiekowi odmowę, ale zrobić to z szacunkiem do niego.
Opinia dodana przez: Izabela