Lekarz Orzecznik Zus

dr n. med. Piotr Zych

Ortopeda, Lekarz orzecznik ZUS

Rybnik

wysokiej klasy specjalista w zakresie ortopedii,rzeczowy i kompetentny lekarz,doktor Judym wsród lekarzy,profesjonalista w każdym calu,wszystkim polecam tego pana

Opinia dodana przez: Dariusz

ZUS Starołęka

Poznań

Pan doktor powinien być nauczycielem "elity" orzeczników ZUS....lekarz który szanuje pacjenta ,profesjonalista o ogromnej kulturze osobistej. Taki lekarz zmienia wizerunek tego co dotąd spotkało mnie na poprzednich komisjach....jestem tak mile zaskoczona ,że jeszcze raz dziękuję ,że dostrzega Pan człowieka i jego problem.Najwyższa nota i ukłony....Alina

Poznań

Pani Doktor odeszła 21.06.2013 r., była wspaniałym specjalistą... Niech odpoczywa w Pokoju... [*] Dziękuję Jej za wszystko!!!

Opinia dodana przez: Maria

Szczecin

Byłam bardzo miło zaskoczona Panem Doktorem i jego podejściem do mnie.Bardzo miły i serdeczny lekarz.Oby więcej takich było.Życzę mu dużo zdrowia i sukcesów. Polecam

Opinia dodana przez: pacjent

Hanna Najdowska

Neurolog, Lekarz orzecznik ZUS

nie ma takiego orzecznika w ZUS

Zielona Góra

Wspaniały człowiek. Wysłuchała, wypytała (po raz pierwszy spotkałem lekarza zbierającego wywiad o pacjencie!!). Bardzo długa i konkretna wizyta, badała mnie na wszelkie możliwe sposoby, powtarzając badanie jeśli ja lub Ona nie była pewna efektu. W 100% lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Łukasz

ulica Kościuszki 37
33-100 Tarnów

Doktor Figura jest super lekarzem a te negatywne opinie są od tych co chcieli coś co im się nie należy ja jestem jego pacjentką od 20 lat i nigdy nie miałam z nim problemów ani odnośnie zdrowia ani leków jest zawsze uprzejmy podchodzi ze zrozumieniem do moich dolegliwości i stawia trafne diagnozy.

lekarz Marek Michałek

Neurolog, Lekarz orzecznik ZUS

ZUS

Rybnik

swietny,kompetentny uratowal mi zdrowie a moze nawet zycie jeszcze raz dziekuje nie znam lepszego naprawde dobry neurolog.

Opinia dodana przez: andrzej

zus
lwowska 2
Chorzów

Broni interesów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Uzdrawia !!

Broni interesów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Uzdrawia !!

Poznań

Oczywiście petenci, którym Orzecznik zanegował niezdolność do pracy będą zawsze wypowiadać się negatywnie. Lekarz kompetentny!

ZUS
Partyzantów 1