Lekarze Lekarz rehabilitacji medycznej Warszawa

lek. med. Angela Rudnicka

CENTRUM MEDYCZNE OSTROBRAMSKA
UL. FIELDORFA 40, WARSZAWA, WEJŚCIE OD UL. PERKUNA
04-125 Warszawa

Pani dr Angela Rudnicka jest lekarzem rozumiejącym medyczne potrzeby pacjenta od pierwszego momentu wizyty. Swoje rozpoznanie umacnia skierowaniami na badania laboratoryjne, a wizyta zabiera tyle czasu, że pacjent czuje się zrozumiany i i już prawie wyleczony. Wszystkiego najlepszego, Pani Doktor!
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Wanda Sikora

Lekarz medycyny pracy

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Krakowskie Przedmieście 24/26
00-325 Warszawa

Pani Doktor Wanda Sikora jest bardzo sympatyczna, wizyta przebiega bezproblemowo i w miłej atmosferze

dr Marta Traczewska

Lekarz rodzinny, Pediatra

ul. Puszczyka
Warszawa

Wspaniała lekarka, która moim dzieciom pomogła już kilka razy w sytuacjach podbramkowych. Cierpliwa, uważna, miła, z ogromnym doświadczeniem. Przeprowadziłam się poza Ursynów ale dalej jeżdżę do mojej najlepszej na świecie przychodni na Puszczyka, niech się wszystkie LIMy i ENELmedy schowają. Nigdy się stamtąd nie wyjdzie z kwitkiem, zawsze jakiś lekarz przyjmie, nie tak jak w prywatnych "przykro nam, zapraszamy za tydzień".Pani Marta Traczewska kieruje tą przychodnią i to dzięki niej ...

Jan Lebiedowski

Gabinet lekarski
00-390 Warszawa

Świetny lekarz i dobry człowiek. Gdy dopada mnie jakaś choroba to, oczywiście, dobrze nie jest, ale wtedy mówię sobie: będzie okazja porozmawiać z dr. Lebiedowskim. I jest lepiej :-).
Opinia dodana przez: M

lekarz Urszula Bałamut

Oddział VI Bis Okęcie
aleja Krakowska 110/114
02-256 Warszawa

Wspaniały lekarz, godny polecenia. Wszystko co pacjent mówi bierze sobie do serca i żadnych uwag nie bagatelizuje. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy to byłoby więcej trafnych diagnoz. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się, żeby będąc na wizycie u Pani doktor nie byłam przebadana - osłuchane płuca i i zmierzone ciśnienie. Leczę się ja i mój mąż u Pani Dr Bałamut od momentu powstania przychodni "Razem" i od tego czasu czujemy się ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Wanda Strzeżek-Olszewska

Mielczarskiego 7/38
02-798 Warszawa

Pani dr.w 1998r uratowała mi życie, pojechała ze mną do szpitala Orłowskiego a tam przekonała dyżurną lekarkę że coś jest nie tak w EKG przyjęto mnie do szpitala na OIOM i tam dostałem ciężkiego zawału.
Opinia dodana przez: Andrzej
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Lekarz rodzinny
                                       lekarz Natalia Mikołajczyk

lekarz Natalia Mikołajczyk

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Bardzo wrażliwa na człowieka osoba, skupia uwagę na pacjencie. Wspaniała osoba i pomocna, dbająca i bardzo myśląca.

lekarz Konrad Matyja

Lekarz medycyny ratunkowej

św. Anny
Barska 16/20
02-323 Warszawa

Super podejście do dzieci i nie tylko .widziałam go w akcji. Miły troskliwy zaangażowany kto co robi można na nim polegać Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Jacek Domejko Domejko

dr n. med. Ewa Krupska

Lekarz rodzinny, Specjalista USG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia
Okocimska 3
01-114 Warszawa

super lekarz, młoda z inicjatywą i perspektywami na przyszłość.... wiem bo jest omniscientem w swoim fachu, ja natomiast jestem jasnowidzem.. 100 lat w Dniu Urodzin Pani doktor....

lek. med. Teresa Szymańska

Centrum Medyczne IPS Filia Nr 1
ul Korzona 111
03-571 Warszawa

Przemiła Pani, zupełnie nie rozumiem braku opinii, poświęcony czas, wytłumaczenie, wszystko tak jak być powinno. Polecam.
Opinia dodana przez: Iwona

lek. med. Paweł Ratajczak

Centrum Medyczne IPS Filia Nr 1
ul Korzona 111
03-571 Warszawa

Wspaniały ,empatyczny lekarz,posiadający ogromną wiedzę.Zawsze pogodny ,nie czuje się bariery pacjent-lekarz.

lekarz Andrzej Modzelewski

Lekarz medycyny pracy

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Grochowska 166
04-329 Warszawa

Bardzo dobry lekarz, życzliwie nastawiony do pacjentów. Polecam badania wstępne, profilaktykę. Krzysztof Majchrzak

lekarz Andrzej Marciniec

felińskiego28
Warszawa

Wspaniały lekarz. Bardzo dokładnie bada pacjenta. Świetny diagnosta !!! Polecam - leczy już 3 pokolenie mojej rodziny.

lekarz Anna Gołaszewska

Redutowa 50 lok. 16
01-131 Warszawa

jestem bardzo zadowolona, wszystko było wytłumaczone, zrozumiałe. bardzo sympatyczna, kompetentna.

lekarz Dorota Łukaszuk

Geriatra, Internista

Centrum Okulistyczne w Warszawie
Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18
02-366 Warszawa

Przemiła, kompetentna pani doktor, z ogromną wiedzą. Bardzo cierpliwa, wszystko wyjaśnia. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Wzbudza zaufanie.

dr n. med. Delfina Terlecka-Weiss

Internista, Lekarz medycyny pracy

Medicers Centrum Medyczne
Tużycka 31
03-683 Warszawa

Dziękuję i polecam. Bardzo duża wiedza medyczna i doświadczenie. Serdeczne i wnikliwe podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Barbara Barszcz

Centrum Medyczne dla Szkół Wyższych CenterMed Warszawa
Narbutta 85
02-524 Warszawa

Leczę się u niej ja i mój mąż i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dr jest zawsze miła i dobrze i szybko leczy

lekarz Anna Wieczyńska

Centrum Medyczne dla Szkół Wyższych II CenterMed Warszawa
Żwirki i Wigury 95/97
02-089 Warszawa

Bardzo miła i fajna pani doktor. Podczas wizyty słucha co się do niej mówi, odpowiada na pytania i tłumaczy. Z przyjemnością do niej chodzę

lek. med. Barbara Rzymowska

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Warszawa

Bardzo miła.Specjalistka z szerokim zakresem wiedzy medycznej. Dzięki jej dociekliwości i trafnym diagnozom zostałam wyleczona z nadczynności tarczycy i kamicy wątrobowej przewodowej.Zawsze o każdej porze mogłam liczyć na fachową poradę.Jestem pani doktor bardzo wdzięczna- Teresa Kozłowska

lekarz Tadeusz Pawełas

Internista, Gastrolog

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 2
00-052 Warszawa

Wspaniale podejście do pacjenta Człowiek o wielkiej wiedzy medycznej i kulturze osobistej Polecam
Opinia dodana przez: Tadeusz