Lekarze Lekarz rehabilitacji medycznej Warszawa

lekarz Sławomir Struzik

Lekarz sportowy

Przychodnia Rehabilitacyjna (filia nr 2)
Gałczyńskiego 4
00-362 Warszawa

Lekarz budzący zaufanie. Rzeczowo i cierpliwie wyjaśnił mi istotę mojego schorzenia, zaproponował najpierw leczenie zachowawcze, dopiero potem zabieg. Ze spokojem czekam na operację, wierzę, że wszystko pójdzie dobrze. Oprócz fachowości doktor ujmuje urokiem osobistym, to bardzo sympatyczny człowiek, co dla pacjentów przestraszonych koniecznością bądź co bądź inwazyjnego zabiegu, nie jest bez znaczenia. Polecam. Marek Orłowski
Opinia dodana przez: Marek Orłowski

lekarz Robert Niezgoda

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

SP ZOZ Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
Księżycowa 5
01-934 Warszawa

Cudowny czlowiek dziekuje Mu za zycie synka ktory w kwietniu skonczyl 5 lat dzieki Temu czlowiekowi.Dziekujemy Filipek razem z mama 💓
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Agnieszka Seliga

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarzy Rodzinnych
Leszczynowa 14
03-197 Warszawa

Cóż mogę powiedzieć, lekarz z powołania, świetny diagnosta. Cierpliwa, nastawiona na pomoc pacjentowi. Do tego przesympatyczna.

lekarz Dorota Nichthauser-Chajęcka

Przychodnia Szajnochy
Karola Szajnochy 8
01-637 Warszawa

Duża wiedza i rzadko spotykana intuicja medyczna. Wizyta, wywiad i leczenie z bardzo dobrym skutkiem. Rzadko piszę pochwały, tu jednak nie mam najmniejszych wątpliwości.
Opinia dodana przez: Marta Salewska

lek. med. Krzysztof Urbański-Urbanowicz

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Etiudy Rewolucyjnej 48
02-643 Warszawa

Polecam Pana doktora Krzysztofa Urbańskiego z całego serca.Jestem jego pacjentką od 12 lat.za każdym razem Jego diagnoza jest trafna a tym samym szybko leczona choroba.Ma bardzo dobre podejście do pacjenta ,jest kontaktowy i kompetentny .Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy,yak aby znane były przyczyny choroby i jak ją szybko i efektywnie wyleczyć.Dziękuję za wszystko Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Ewa Popek

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Erazma Ciołka 11
01-445 Warszawa

Bardzo doświadczony pediatra i lekarz rodzinny. Leczy dzieci swoich dorosłych już teraz pacjentów. Bardzo zajęta, dość trudno się umówić.
Opinia dodana przez: KArolina

lekarz Katarzyna Szmarowska

Lekarz rodzinny

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "MEDITRANS"
ulica Poznańska 22
00-685 Warszawa

Super Pani doktor 😀 Dokładny wywiad, wyjaśnienie pytań, czuję się fachowość, choć nie mam to tego kompetencji.

lekarz Anna Nielepiec-Jałosińska

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg dziecięcy

Rakietników 25/16
02-495 Warszawa

Z całego serca polecam - miły kontaktowy lekarz z ogromną wiedzą. Bardzo dokładnie zrobione usg.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Piotr Łukiewicz

Lekarz medycyny ratunkowej

SPZOZ Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
Książkowa 5
01-934 Warszawa

Dr Piotr zawsze dokładnie dochodzi przyczyn , analizuje , spokojnie wszystko tłumaczy . nigdy nie śpieszy się, ułatwia pacjentowi leczenie poprzez neutralizację formalizmów , w sposób ludzki pozwala czuć się pacjentem przez duże P
Opinia dodana przez: M

lekarz Katarzyna Nerlo-Chmielewska

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Byłam u Pani Doktor na wizytach w LuxMedzie na Bobrowieckiej i z całego serca mogę polecić Panią Doktor. Lekarz z powołania, podchodzi do pacjenta indywidualnie, zleca niezbędne badania a przede wszystkim słucha pacjenta.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Barbara Palińska

Obrońców Tobruku 18 D/U3
01-494 Warszawa

Pani doktor Barbara Palińska znakomita lekarka. Wysoka kultura, kompetencja i piękny język polski w tłumaczeniu choroby i leczenia. Eugeniusz J. Lisowiec - dziennikarz, artysta muzyk
Opinia dodana przez: Lisowiec

lekarz Piotr Cygan

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ST. VINCENT MEDICAL CENTER"
ulica Radna 14
00-341 Warszawa

Cudowny lekarz. Wiele razy trafiałam na niego o nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmiscia . Zawsze wysłucha , zleci badania .
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Arkadiusz Kopczyński

SPL dla PW ZOZ
Gen. Andersa 16
Warszawa

Pan doktor zawsze pyta o wszystkie dolegliwości, cierpliwie słucha i informuje dokładnie o sposobach leczenia. Jest bardzo uprzejmy i nigdy nie brakuje Mu czasu. Bardzo polecam

lekarz Mariusz Saganowski

ul. Grochowska 235/14
04-001 Warszawa

Pierwszy raz spotkałam lekarza, który poświęca pacjentowi tyle czasu i uwagi i tak doskonale tłumaczy, co jest dla niego dobre, a co mniej. Dziękuję.

dr n. med. Teresa Mazurczak-Pluta

Praktyka Lekarzy Rodzinnych "ORLIK" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ostrobramska 101
04-041 Warszawa

Znałam Panią doktor od 17 lat. Była osobą niezwykle serdeczną,cierpliwą,troskliwą i oddaną pacjentowi. Profesjonalnym lekarzem, posiadającym ogromną wiedzę lekarską. Trafnie stawiała diagnozę mimo bezradności specjalistów. Zawsze zainteresowana zdrowiem członków rodziny. Nie jednej osobie pomogła i uratowała życie!!! CZŁOWIEK WIELKIEGO SERCA!!! LEKARZ SERC i DUSZ!!! Zawsze uśmiechnięta i serdeczna❤️❤️❤️ OGROMNA STRATA i ŻAL,aż serce pęka!!!.😭😭😭 gabinet nr 2 zawsze pozostanie jej pamięci!!! Będzie mam jej bardzo,bardzo,bardzo brakowało!!! Nigdy nie lekceważyła pacjentów. ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. med. Izabela Liberek-Sobczak

Lekarz rehabilitacji ruchowej

Medicers Centrum Medyczne
Tużycka 31
03-683 Warszawa

Pani doktor to świetny specjalista, który podchodzi do leczenia pacjenta w sposób holistyczny. Osoba o wyjątkowej wrażliwości, wiedzy, nie tylko medycznej, ale również psychologicznej- świetnie rozpoznaje potrzeby pacjenta. Myślę że pani doktor powinna być WZOREM dla innych lekarzy! Polecam z całego serca i dziękuję pani za każde spotkanie. Marta
Opinia dodana przez: Marta F.

Lidia Żerańska-Sokalska

Lekarz medycyny pracy

ul. Smoleńska 82/25
03-528 Warszawa

profesjonalizm godny polecenia , trafność w diagnozie i doborze leków

Grażyna Moraczewska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Prywatny Gabinet Lekarski
Sabały 20 (przy Hynka)
02-174 Warszawa

polecam! lekarka rzetelna, solidna, wzbudzająca zaufanie.

lekarz Jadwiga Chrzanowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Conrada 15
Warszawa

Wszystko pozytywnie, dobry lekarz z dużym doświadczeniem.

dr Grażyna Rozum

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarzy Rodzinnych
Leszczynowa 14
03-197 Warszawa

Wspaniała Pani doktor z ogromnym doświadczeniem i zaangażowaniem. Leczy całą naszą rodzinę od wielu lat. Wyrazy wdzięczności i szacunku.
Opinia dodana przez: Olena