Filtruj terminy

Lekarz Rodzinny Jaworzno

MEDICUS
al. Marszałka Piłsudskiego 72
43-609 Jaworzno

Dobry lekarz,człowiek o dużej wrażliwości.Lekarz który umie słuchać.Za każdym razem trafna diagnoza i skuteczne leczenie.Jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Dominika

43-600 Jaworzno

Jest to lekarz, który traktuje nas jak swoich pacjentów,a nie intruzów.Poświęca tyle czasu ile trzeba,stawia trafne diagnozy.

ulica Gwarków 1
43-600 Jaworzno

Bardzo dobry lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta (zwłaszcza dla dzieci). Bardzo miły i cierpliwy. Nigdy nie czułam, że problem zdrowotny jest zlekceważony.
Najlepszy pediatra.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Jan Wojtyła

Pediatra, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zrdowotnej "Soteria" s.c.
ul.Grunwaldzka 104
43-600 Jaworzno

Świetny lekarz, z idealnym podejściem do dzieci :) bardzo dokładny w swojej pracy i godny zaufania. Jest również bardzo wyrozumiały i dokładnie wszystko tłumaczy :)
Opinia dodana przez: gosia

lekarz Ewa Głąbik

Pediatra, Lekarz rodzinny

ulica Wandy 16
43-600 Jaworzno

Bardzo miła pani doktor. Lekarz z powołania. Świetne podejście do pacjenta. Bardzo dobry diagnosta, zawsze cierpliwie wysłucha pacjenta. Jako lekarz pediatra ma również świetne podejście do dzieci. Jest bardzo kompetentną osobą której można powierzyć swoje zdrowie oraz zdrowie swojej rodziny.
Opinia dodana przez: Agneszka

ulica Olszewskiego 2/73
43-600 Jaworzno

Pana doktora wcześniej zupełnie nie znałam. Koleżanka podpowiedziala mi, ze kiedyś u niego była i .bardzo jej pomógł. Mam poważne schorzenia dotyczące płuc i serca. Wszędzie się zgłaszalam oględnie piszac, każdy z lekarzy - olewał mnie mówiąc głupoty. Postanowilam zadzwonić do dr Dorosa. Sama rozmowa polegała na tym, ze doktor mnie przeprosił, ze w obecnej chwili nie może rozmawiać, bo jedzie karetka z trudnym pacjentem, ale powiedział mi, ze jak ...

NZOZ Medicus
ul.Piłsudskiego 72
43-609 Jaworzno

Bardzo lubie Pania Doktor i moja rodzina. Jest mila i kompetntna. Stawia trafne diagnozy.
Polecam.

Jaworzno

Jeden z najlepszych lekarzy z tych z którymi miałem kontakt zarówno zawodowo jak i jako pacjent. Kompetencje, uprzejmość wzorcowe.
Opinia dodana przez: Maciej

ulica Szczakowska 4
43-600 Jaworzno

Ja również zgadzam sie z opinia. W przychodni panuje bardzo nie miła atmosfera Panie w recepcji sa bardzo nie miłe obgadują pacjentów z łaska co kolwiek robia a zwłaszcza taka młoda to chyba stażystka i ta Pani starsza Maria ma chyba na imie.. strasznie mnie itrytuja sa mądrzejsze od lekarza. Dzwonie aby sie zarejstrować a one odrazu a co sie dzieje a co Pani jadla, ma pani gorączke utrzymuje sie ...
Opinia dodana przez: Dominika

Barbara Bernacka-Szarla

Wizyty domowe, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zrdowotnej "Soteria" s.c.
ul.Grunwaldzka 104
43-600 Jaworzno

Pani doktor jest rewelacyjna. w kryzysowej sytuacji, gdy nie mogłam znaleźć lekarza do malutkiego dziecka z gorączką, jako jedyna obiecała mi przyjechać na wizytę domową podczas gdy CAŁE JAWORZNO ODMÓWIŁO, w tym ELVITA, a także lekarze z prywatnych ubezpieczeń medycznych. pomogła szybką diagnozą i leczeniem. Diagnozy nie umiał postawić lekarz NFZ... Polecam, gdyż Pani doktor ma podejście do dzieci, wiedzę, wszystko, czego oczekuje się od lekarza, można na nią liczyć ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

Lekarze rodzinni w Jaworznie