Filtruj terminy

Lekarz Rodzinny Jaworzno

MEDICUS
al. Marszałka Piłsudskiego 72
43-609 Jaworzno

Dobry lekarz,człowiek o dużej wrażliwości.Lekarz który umie słuchać.Za każdym razem trafna diagnoza i skuteczne leczenie.Jestem bardzo zadowolona.

Opinia dodana przez: Dominika

43-600 Jaworzno

Jest to lekarz, który traktuje nas jak swoich pacjentów,a nie intruzów.Poświęca tyle czasu ile trzeba,stawia trafne diagnozy.

ulica Gwarków 1
43-600 Jaworzno

Bardzo dobry lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta (zwłaszcza dla dzieci). Bardzo miły i cierpliwy. Nigdy nie czułam, że problem zdrowotny jest zlekceważony.
Najlepszy pediatra.

Najlepszy pediatra.

Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Jan Wojtyła

Pediatra, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zrdowotnej "Soteria" s.c.
ul.Grunwaldzka 104
43-600 Jaworzno

Świetny lekarz, z idealnym podejściem do dzieci :) bardzo dokładny w swojej pracy i godny zaufania. Jest również bardzo wyrozumiały i dokładnie wszystko tłumaczy :)

Opinia dodana przez: gosia

lekarz Ewa Głąbik

Pediatra, Lekarz rodzinny

ulica Wandy 16
43-600 Jaworzno

Bardzo miła pani doktor. Lekarz z powołania. Świetne podejście do pacjenta. Bardzo dobry diagnosta, zawsze cierpliwie wysłucha pacjenta. Jako lekarz pediatra ma również świetne podejście do dzieci. Jest bardzo kompetentną osobą której można powierzyć swoje zdrowie oraz zdrowie swojej rodziny.

Opinia dodana przez: Agneszka

ulica Olszewskiego 2/73
43-600 Jaworzno

Pana doktora wcześniej zupełnie nie znałam. Koleżanka podpowiedziala mi, ze kiedyś u niego była i .bardzo jej pomógł. Mam poważne schorzenia dotyczące płuc i serca. Wszędzie się zgłaszalam oględnie piszac, każdy z lekarzy - olewał mnie mówiąc głupoty. Postanowilam zadzwonić do dr Dorosa. Sama rozmowa polegała na tym, ze doktor mnie przeprosił, ze w obecnej chwili nie może rozmawiać, bo jedzie karetka z trudnym pacjentem, ale powiedział mi, ze jak będzie trochę wolny to zadzoni na numer który mu się wyświetli, czyli mój. Umówiliśmy się na wstępna rozmowę w kawiarni, a doktor był po dyżurze. Przyjechał prosto z pracy, jeszcze w pogotowianych ciuchach, zaprosił na herbatę i przy stoliku kawiarnanym, wysłuchał mnie i zaprosił na popołudniowych spotkanie. W jego gabinecie bardzo uważnie wysłuchał mnie, przebadal, stwierdził, ze prawdopodobnie mam przewlela, nieliczna niewydolność krazeniowo oddechowa a po EKG miałam kiedyś zawał serca. Natychmiast zadzwonił do swojego kolegi z kardiologii i załatwił mi w tym momencie przyjęcie do szpitala. Prosił o przewóz karetkę ale odmówiono mu a więc, po prostu swoim samochodem, na własna odpowiedzialność zawiózł mnie, mówiąc, mam w dupie głupie procedury! Doktorze! Ze mną było złe a teraz jestem normalna, wiem, musze się dalej leczy ale tylko u pana. Wszystkim państwu polecam doktora Tadeusza - lekarz naprawdę z powołania, miły, dowcipny, oddany pacjentowi, znający swój fach a przede wszystkim człowiek, na którym zawsze można polegać! To doktor nie z tej epoki! Dziękuje doktorze Tadku! Kazimiera Peczk.

NZOZ Medicus
ul.Piłsudskiego 72
43-609 Jaworzno

Bardzo lubie Pania Doktor i moja rodzina. Jest mila i kompetntna. Stawia trafne diagnozy.
Polecam.

Polecam.

Jaworzno

Jeden z najlepszych lekarzy z tych z którymi miałem kontakt zarówno zawodowo jak i jako pacjent. Kompetencje, uprzejmość wzorcowe.

Opinia dodana przez: Maciej

ulica Szczakowska 4
43-600 Jaworzno

Ja również zgadzam sie z opinia. W przychodni panuje bardzo nie miła atmosfera Panie w recepcji sa bardzo nie miłe obgadują pacjentów z łaska co kolwiek robia a zwłaszcza taka młoda to chyba stażystka i ta Pani starsza Maria ma chyba na imie.. strasznie mnie itrytuja sa mądrzejsze od lekarza. Dzwonie aby sie zarejstrować a one odrazu a co sie dzieje a co Pani jadla, ma pani gorączke utrzymuje sie ? a moze niech Pani zrobi tak albo tak. PARANOJA !!! za nie długo beda pytać: a Stolec był ?.. co do Pani doktor denerwuje mnie ze nie daje skierowan do innych specjalistów tylko sama leczy np. pod kątem neurologicznym, czasami stawia diagnozy ciezkie diagnozy bez badan tylko z wywiadu z pacjentem.. na krew i mocz cieżko sie poprosić wiec chodze prywatnie do labolatorium. a z antybiotykami czesto przesadza tak jak dr. Żabiński jej syn. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Dominika

Barbara Bernacka-Szarla

Wizyty domowe, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zrdowotnej "Soteria" s.c.
ul.Grunwaldzka 104
43-600 Jaworzno

Pani doktor jest rewelacyjna. w kryzysowej sytuacji, gdy nie mogłam znaleźć lekarza do malutkiego dziecka z gorączką, jako jedyna obiecała mi przyjechać na wizytę domową podczas gdy CAŁE JAWORZNO ODMÓWIŁO, w tym ELVITA, a także lekarze z prywatnych ubezpieczeń medycznych. pomogła szybką diagnozą i leczeniem. Diagnozy nie umiał postawić lekarz NFZ... Polecam, gdyż Pani doktor ma podejście do dzieci, wiedzę, wszystko, czego oczekuje się od lekarza, można na nią liczyć z poradą i wyjaśnieniem choroby. W sytuacji, gdy nikt nie chciał mi pomóc w sprawie wizyty domowej, Pani doktor nie zastanawiała się ani chwili. Jest to najcenniejsze do dwuletniego dziecka mieć pomoc zaufanego pediatry. do tej pory nie mogliśmy dopasować małej pediatry. Teraz już wiemy kogo wybieramy na stałe.

Opinia dodana przez: Elżbieta

Lekarze rodzinni w mieście Jaworzno