Lekarze Lekarz rodzinny Piekary Śląskie

lekarz Grażyna Szewczyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

Nankera 176 lok. 6
41-949 Piekary Śląskie

Wspaniały lekarz. Złota kobieta. Dobry człowiek. Swym podejściem życzliwością i cierpliwością zdobywa serca wielu pacjentów a dzieciaki ją uwielbiają. Polecam szczerze, ja już chyba z 20 lat do niej chodzę teraz moje dzieci. POLECAM!!! POLECAM!!! POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Nadiamk

lekarz Hanna Siatkowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Med-Orzeł" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Kotuchy 40
41-946 Piekary Śląskie

Bardzo dobry lekarz, do tego życzliwy i kompetentny. Szuka rozwiązania problemu, kieruje na potrzebne badania, jest spokojna i przyjazna. 100% polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Grzegorz Gierlach

Lekarz sportowy, Ortopeda

Centrum Medyczne Gabos
Inwalidów Wojennych 79
Piekary Śląskie

Panie Doktorze. Dziękuję Panu dardzo serdecznie za serce i opiekę medyczną.Jest Pan wyjątkowym lekarzem .Nie jest to tylko moja opinia lecz też pacjentów z którymi miałem kontakt w szpitalu.Gdybyśmy mieli takich lekarzy jak Pan inaczej wyglądałaby nasz służba zdrowia.Bardzo dziękuję Panu i całemu zaspołowi za zabieg wykonany w dniu 24 maja 2010r.

lekarz Marcin Huwer

Lekarz rodzinny, USG

Piekarskie Centrum Medyczne- Poradnia nr 1
ul. Piłsudskiego 1
Piekary Śląskie

Dr.Huwer ma niezywkle cieple i spokojne podejscie do pacjeta.Zawszwe cierpliwe tlumaczy zawilosci choroby oraz metode leczenia.Jest bardzo skromna i uczciwa osoba. Oby takich wiecej.Dziekuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: sylwia84

dr n. med. Andrzej Jasiński

Traumatolog, Ortopeda

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie

Pan doktor to wysokiej klasy specjalista rekonstrukcji ręki to fakt !!!! . Ja i mój syn byliśmy pacjentami pana Andrzeja i oboje jesteśmy po operacjach obojczyków i na dzień dzisiejszy korzystamy z siłowni i jeździmy na rowerach . Mam do tego stopnia zaufanie do pan doktora że powierzam mu operację drugiego obojczyka jesieniom br. Podsumowaniem tej opinii są słowa orzecznika ZUS który trzy tygodnie po bardzo skomplikowanym zabiegu " reanimacji" ...
Opinia dodana przez: Bronisław

Justyna Złotoś-Hojka

Medis +
41-945 Piekary Śląskie

Gorąco polecam tą lekarkę jest naprawdę zdolna i posiada ogromną wiedzę potrafi dokładnie opisać chorobę i doradzić jak z nią skutecznie walczyć

lekarz Krzysztof Jasiński

Lekarz medycyny ratunkowej

Urazówka
Piekary Śląskie ul.Bytomska 62
41-949 Piekary Śląskie

Nie zgadzam się z opinią powyższą. Rozpocząłem leczenie u p.doktora z polecenia członka rodziny która była bardzo zadowolona. Byłem już u kilku lekarzy którzy chcieli prędzej się mnie pozbyć niż wyleczyć. Pan doktor bardzo szczegółowo i zrozumiale wytłumaczył mi sposoby leczenia. Jeżeli do tego dodamy sposób podejścia do pacjenta to zostaje nam tylko czekać na efekty leczenia.
Opinia dodana przez: ANTONI

dr n. med. Stefan Kokot

Przychodnia Rejonowa nr 5
Oświęcimska 36
Piekary Śląskie

Byłam u pana doktora fwa razy w przeciągu dwóch meisięcy, niestety o dwa za dużo. Za pierwszym razem poczułam się potraktowana jak jakies zwierze, dostawalam wręcz komenty 'czekać', 'usiąść', 'rozebrać się'. Przyszłam pogryziona przez pluskwy i rzucał głupimi żartami że 'kto mnie tak pogryzł', no bardzo śmieszne. Wizyta zajęła za dużo czasu, pan doktor zamiast zbadać, wypisać co trzeba i wypuścić gadał kilka razy o tym, że w Tarnowskich Górach ...

lekarz Anna Szewczyk

Lekarz rodzinny

Medis +
Piekary Śląskie

Chamska, arogancka, nie chce pomóc. Na pomoc pacjentce z zespołem Downa opiekun uzyskuje informację, że niech się cieszy, że w tym wieku jeszcze żyje bo normalnie rzadko do tego wieku dożywają. Dramat. Nie zbadała, nie zdiagnozowała. NIe widzi problemu jeśli osoba nie je , nie pije, straciła na wadze 20 kg. Niemiłe podejście, brak zapoznania sie z badaniami i chęcią pomocy. Trzeba prosić się o skierowania, badania. Ta Pani nie ...

lekarz Sławomir Kasperczyk

ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie

Pan dr nie sprawdził sie w moim przypadku jako internista poswiecil mi moze 5min podczas badania jedyne co zrobil to zajrzał do gardła i dal leki p/bolowe na gardło. Za tydzień nie bylam wstanie przełknąć i ledwo mówiłam dostalam antybiotyk od innego lekarza. No coz mimo dobrych opini na Pana temat moja niestety jest zdecydowanie inna.
Opinia dodana przez: Ajram

lekarz Krzysztof Leśniok

Bytomska 83

lekarz Robertina Klakla

Lekarz medycyny pracy

"AVIMED-PLUS" Sp. z o. o.
ulica Popiełuszki 50

lekarz Arkadiusz Niczyporuk

Lekarz medycyny ratunkowej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Specjalistyczna Praktyka Lekarska"
Mikołaja Kopernika 19

Przychodnia Rejonowa nr 1
Piłsudskiego 5

lekarz Ewa Luksa

Chirurg ogólny, Anestezjolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Specjalistyczna Praktyka Lekarska"
ulica Kopernika 19

lekarz Danuta Sztam