Filtruj terminy

lekarz Mirosława Turczańska

Przychodnia Rejonowa
Łokietka 6
76-200 Słupsk

Bardzo dobra, kompetentna, uprzejma. Bardzo dobry człowiek. Leczę się u niej od 30 lat i martwię się, gdzie pójdę, gdy Pani Doktor przejdzie na emeryturę.

lekarz Elżbieta Jasonek

ul. Józefa Piłsudskiego 16B
76-200 Słupsk

Najgorszy lekarz na jakiego można trafić. Zero kompetencji do tej pory mam problemy ze zdrowiem przez to co ta pani mi zrobiła w dzieciństwie.

lekarz Daniel Turczański

Słupsk

Lekarz prawdziwy z powołania ktòry podchodzi do pacjenta z sercem dla mojej rodziny nieoceniony nigdy byśmy nie zamienili byśmy pana doktora Turczańskiego na innego lekarza
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Andrzej Zakrzewski

ZOZ MSWiA

76-200 Słupsk

Polecam -dobry lekarz zawsze uprzejmy i głęboko analizujący potrzeby chorego.

lekarz Maciej Kaczmarzyk

ul. Nowowiejska 10
76-200 Słupsk

Jestem bardzo zadowolony z Tego Pana doktora ostoja spokoju i 100 % w działaniu. Oby więcej takich lekarzy na świecie:)

lekarz Paweł Słojka

Jana Pawła II 1 (Lar-Med) lok. 4
76-200 Słupsk

Godny zaufania lekarz, dobry człowiek. Przejmuje się pacjentkami i ich problemami, nie bagatelizuje,nie lekceważy nawet najmniejszych wątpliwości pacjentki. Cierpliwy i skrupulatny

lekarz Bogusława Lidzińska

ul. Jana Pawła II 1 p. 34
76-200 Słupsk

Nie nadaje się na lekarza, chyba że do dręczenia najgorszych zwyroli to można by ją dać, ale nie dla społeczeństwa. Nie zna się kompletnie czy ktoś jest chory, a jak ktoś przyjdzie ledwo o własnych siłach to się wyżyje na człowieku. Byłem osłabiony , kręciło mi się w głowie, bałem się przejść przez ulicę bo nie byłem pewny czy coś jedzie, a ten znachor zarzucił mi wprost że symuluje, ja ...
Opinia dodana przez: darek

lekarz Mariola Stępniewska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POLO w Słupsku
ul. Wileńska 30/g.109
76-200 Słupsk

Bardzo uprzejma kompetentna cierpliwa podchodzi z zaangażowaniem do każdego pacjęta godna zaufania pani doktor

lekarz Andrzej Zakrzewski

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA AMBULATORYJNEGO
al. 3 Maja 1
76-200 Słupsk

Andrzej Zakrzewski był wspaniałym lekarzem rodzinnym a z upływem czasu stał się naszym przyjacielem ,dużo mogłabym tu napisać o tym jakim cudownym lekarzem był dla mojej rodziny, ale to i tak było by za mało bo jak opisać człowieka który był aniołem stróżem mojej rodziny? Niestety odszedł na zawsze i trudo sie z tą stratą pogodzic, na zawsze zostanie w sercach moich bliskich i moim....
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Swietłana Gan

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POLO w Słupsku
ul. Wileńska 30/g.109
76-200 Słupsk

Świetna Pani Doktor :) Jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie, zawsze uśmiechnięta i bardzo miła, bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć na czym polega choroba, przebieg i leczenie. Najlepszy lekarz jakiego miałam :) gorąco polecam :)

Lekarze rodzinni w Słupsku