lekarz Elżbieta Jasonek

Lekarz rodzinny, Pediatra

1,4
1,2

Szczerze to doradzam. Bezpieczniej umówić wizytę u weterynarza. Zero kometencji i kultury. Pani nie nadaje się absolutnie do kontaktu z pacjentami.

Najgorszy lekarz na jakiego można trafić. Zero kompetencji do tej pory mam problemy ze zdrowiem przez to co ta pani mi zrobiła w dzieciństwie.

ta pani wogole nie powinna leczyć mruk niesamowity zero podejścia do pacjenta chyba za bardzo nie wie gdzie jest i w jakim miejscu się znajduje-ogólnie masakra

Nie polecam Pani doktor Elżbiety Jasonek,podejście do pacjenta tragiczne,jest ordynarna, nieprzyjemna,opryskliwa, łaskę robi, że kogoś zbada.

Byłam z dzieckiem na nocnym dyżurze w przychodni.Pani doktor przyjęła mojego syna gdyby robiła to za karę.Dziecko miało wysoką gorączkę,wymioty oraz mocny ból gardła oraz krótki i szybki oddech. Po dwu zdaniowym dialogu Pani doktor stwierdziła anginę nie zbadając -osłuchając dziecka. MASAKRA.Wypisała receptę ja zaczęłam wypytywać o szczegóły - jaki lek,jak podawać.....zero profesjonalizmu,żadnej odp.Wyszłam.... Nie polecam,lepiej jechać do szpitala na SOR jak trafić na dyżur Pani Jasonek

Nie polecam,lepiej jechać do szpitala na SOR jak trafić na dyżur Pani Jasonek