Filtruj terminy

Kardiolog, Pediatra

Gabinet Kardiologii Dziecięcej i Pediatrii Zbigniew Świątek-Brzeziński
Arciszewskiego 13/2
76-200 Słupsk

Pan doktor super lekarz bardzo dobre podejscie do dzieci profesjonalista dziekujemy Panie doktorze za poświęcony czas
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Leszek Dębicki

Alergolog, Pediatra

Fiedlera 3
Słupsk

Zdecydowanie tak.Mój syn miał stwierdzoną astmę i bez przerwy był chory.Pewnego razu dostał gorączki 40st.Poszłam do lekarza dr.Jasonek która nic nie stwierdziła i tak zaczeła się wędrówka od lekarza do lekarza i nic.W nocy na drugi dzień trafiłam na pogotowie na 11-go listopada pani doktor zbadała mi syna i powiedziała że nic mu nie jest a jak ja si
obie nie radzę z chorobą dziecka to ona skieruje go do ...

lekarz Wanda Dużej-Kajewska

Wesołowskiego 13
76-200 Słupsk

To najlepsza lekarka, jaką znam!moja córeczka została wyleczona z zapalenia płuc, które w szpitalu było leczone prawie 2 m-ce i nie zostało wyleczone jak się okazało, bo choroba wróciła po tygodniu...medycyna konwencjonalna i długotrwała antybiotykoterapia wyniszczyły odporność i organizm mojej córeczki, dzięki dr Kajewskiej mała coraz mniej choruje, minął już rok od czasu jak wyszłyśmy ze szpitala. metoda leczenia na jaką się zdecydowaliśmy z mężem nie jest łatwą drogą, wymaga ...
Opinia dodana przez: Monika B

lekarz Krzysztof Sirant

Kalinowa 9
76-200 Słupsk

Lekarz godny polecenia, gdy się z nim współpracuje i bez wachania się mówi o swoich spostrzeżeniach to lekarz który stawia diagnozę na 100 %, nieprawdą jest że leczy tylko antybiotykami, ja musiałem najpierw wytłumaczyć dlaczego przepisać taki a nie bez antybiotyku ponieważ to rodzic ma najwięcej informacji o swojej pociesze i nie trzeba się bać rozmawiać bo to daje lekarzowi więcej informacji na temat choroby, te przebyte też. Doktorowi daje ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Barbara Błasiak

Limanowskiego 49
76-200 Słupsk

Moje córki są pod opieką p.Błasiak od kilkunastu lat - może 2 razy były leczone antybiotykiem. Zauważyła,że jedna z nich ma skoiliozę i skierowała na leczenie. Zawsze bardzo dokładnie bada dzieci. Fachowiec najwyzszej klasy, a przy tym dobry człowiek. Szczerze polecam.

lekarz Elżbieta Jasonek

Lekarz rodzinny, Pediatra

ul. Józefa Piłsudskiego 16B
76-200 Słupsk

Najgorszy lekarz na jakiego można trafić. Zero kompetencji do tej pory mam problemy ze zdrowiem przez to co ta pani mi zrobiła w dzieciństwie.
Zero kompetencji, zero zrozumienia, arogancja i chamstwo bijące na sam widok ''Pani Doktor''. Reagowanie na symptomy choroby lekceważąco, podobnie z wyjaśnieniem, którego brak! Nie polecam
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Mirosława Kłak

Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Madar-Med" Laboratorium Analiz Lekarskich
Stary Rynek 5
76-200 Słupsk

Oddział neonatologi Koszalin, tu poznaliśmy Panią dr - rewelacyjna kobieta i specjalista. Zawsze dopytywała, informowała i udzielała odpowiedzi. Super Pani dr Polecamy wszystkim!
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Maria Dziuban

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Jana Pawła II 1 (Lar-Med) lok. 4
76-200 Słupsk

Nie polecam.wsxysykim przypisuje te same choroby wszyscy mają Adhd A zakup książki zniechęca.nie polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Regina Araszkiewicz

Przychodnia Rejonowa
Westerplatte 1
76-200 Słupsk

Wspaniala kobieta,zawsze trafna diagnoza,wszystko wytlumaczy,polecam

Pediatrzy w Słupsku