lekarz Krzysztof Sirant

3,6
3,5
3,4
3,4

Lekarz godny polecenia, gdy się z nim współpracuje i bez wachania się mówi o swoich spostrzeżeniach to lekarz który stawia diagnozę na 100 %, nieprawdą jest że leczy tylko antybiotykami, ja musiałem najpierw wytłumaczyć dlaczego przepisać taki a nie bez antybiotyku ponieważ to rodzic ma najwięcej informacji o swojej pociesze i nie trzeba się bać rozmawiać bo to daje lekarzowi więcej informacji na temat choroby, te przebyte też. Doktorowi daje 80p na 100 warto rozważyc możliwość korzystania z jego usług jako lekarza.

Mimo wielu pozytywnych opinii, lekarz Sirant to ignorant, dorobkiewicz i pełen niekompetencji człowiek. Brak wiedzy oraz ochoty leczenia małych dzieci, a jedynie wypełnianie obowiązków podczas wizyty. Jak można powiedzieć, że niektóre dzieci tak mają i nawet nie podjąć próby leczenia, kiedy to chwilę później inny lekarz bez problemu radzi sobie z chorobą? Minął się chłop z powolaniem, niestety dla nas i przede wszystkim naszych kochanych dzieci. A uczulenie czy odczyn poszczepienny dla tego pseudo lekarza to jakaś abstrakcja, coś co nigdy się nie zdarza. Cudotwórca się znalazł. Nawija na uszy ...

Nawija na uszy makaron, ktory sprzedali mu pewnie przedstawiciele firm farmaceutycznych. Omijać i ostrzegać innych proszę.

jestem mamą 15-latka ,który jest od urodzenia pacjentem doktora Siranta , w tej chwili młody chodzi już sam na wizyty do doktora myślę ,że określenie - urodzony pediatra odda w całości nasze zdanie o doktorze .

Dzięki niemu starsza córka może i nawet żyje, nikt z 3 innych pediatrów nie zauważył, że noworodek nie ulewa lecz wymiotuje, że ma silną skazę białkową i potrzebuje specjalnej diety, jak potrzeba bez problemu przyjeżdża do domu( to od Niego dowiedziałam się, że do chorych dzieci też pediatra ma obowiązek przyjechać na wizytę domową), nie ukrywam, że raz ściągnęłam go do domu z urlopu gdzieś tam.... Na dzień dzisiejszy jest wręcz rozrywany, w Słupsku, w Ustce i innych miejscowościach.

leczę dzieci u doktora od 10 lat i nie wyobrazam sobie innego doktora zawsze trafia z lekami i stawia dzieci na nogi. nie raz była sytuacja ze dzieci leczone na pogotowiu bez skutku wracalam do doktora siranta .zawsze ma czas i wszystko spokojnie tumaczy super podejście do dzieci.

Suer lekarz Widać profesjonalne podejście do kazdego małego pacjęta.Bardzo szybka i trafiona diagnoza i zalecona terapia. Gorąco Polecam tego Lekarza.

Gorąco Polecam tego Lekarza.

mam 5m-cnego synka Pan byl bardzo polecany, dużo kolezanek "ma u niego" dzieciaczki, na poczatku myslalam ze jest wyluzowany ale profesjonalny po osttsnich 2 wizytach zaczęłam w to bardzo watpić, lekeważąco podszedł do może nie istotnych zmian skórnych dziecka- nadal są on twierdzi ze nie mam co sie doszukiwac krostek, oraz kolejna rzecz jest juz duzo bardziej powazniejsza i dotyczy szcepien- uwazam ze jest zbyt peny siebie, nieopowiedziany i lekcewazaco podchodzi do rodziców.... moze juz się wygryzł stad te zmiany

mialam okazje poznac tego lekarza w szpitalu-jest zarąbisty!!!!!!! polecam-rewelacja!!super podejscie, mily, pocieszal, bo moj synek mial infekcje w szpitalu, wszystko tlumaczyl-super

ardzo dory lekarz leczy moje dzieci od 12 lat.Nie ma lepszego w okolicy ,uśmiechnięty życzliwy w 100 procentach polecam .

bardzo dobry specjalista,w pełni profesjonalny .zła opinia na temat tego lekarza może być wynikiem tylko i wyłącznie nieżyczliwości pojedynczych osób , którym ten Pan doktor nie poszedł na tzw.'rękę' w jakiejś konkretnej sprawie. Wystarczy nawet zerknąć na zsumowane wyniki opinii .

Wystarczy nawet zerknąć na zsumowane wyniki opinii .