lekarz Krzysztof Sirant

ardzo dory lekarz leczy moje dzieci od 12 lat.Nie ma lepszego w okolicy ,uśmiechnięty życzliwy w 100 procentach polecam .

Dzięki niemu starsza córka może i nawet żyje, nikt z 3 innych pediatrów nie zauważył, że noworodek nie ulewa lecz wymiotuje, że ma silną skazę białkową i potrzebuje specjalnej diety, jak potrzeba bez problemu przyjeżdża do domu( to od Niego dowiedziałam się, że do chorych dzieci też pediatra ma obowiązek przyjechać na wizytę domową), nie ukrywam, że raz ściągnęłam go do domu z urlopu gdzieś tam.... Na dzień dzisiejszy jest wręcz rozrywany, w Słupsku, w Ustce i innych miejscowościach.

bardzo dobry specjalista,w pełni profesjonalny .zła opinia na temat tego lekarza może być wynikiem tylko i wyłącznie nieżyczliwości pojedynczych osób , którym ten Pan doktor nie poszedł na tzw.'rękę' w jakiejś konkretnej sprawie. Wystarczy nawet zerknąć na zsumowane wyniki opinii .

Wystarczy nawet zerknąć na zsumowane wyniki opinii .

bada dzieci w powietrzu, w godzinach od 8 do 14 przyjmuje tylko od 10 do 11, ciagle sie spóźnia, poza miłym podejsciem do dziecka, uwazam że nie posiada lub niewykorzystuje wiedzy specjalistycznej na temat choroby - mylne diagnozy

Uwielbia przepisywać antybiotyki dzieciom.W ciągu roku przepisał mojemu synowi tyle antybiotyków co inny lekarz przez 5 lat. 2tyg dziecku przepisał antybiotyk,na plesniawki tez antybiotyk.U mojej córki stwierdził angine,dziecko miało czop!Pojechał do dwóch innych lekarzy i każdy z nich wykluczył angine tylko trzydniówke co się potwierdziło wysypką.Na wsi traktuje ludzi gorzej.Jeśli kochasz swoje nie idż do tego lekarza ,który wypisuje tylko antybiotki!!!!!!Doktorze Stus jak taki lekarz może pracować w szpitalu z noworodkami?????

Wspaniały lekarz. Znajomi mi zazdroszczą, że w mojej małej miejscowości Sirant jest pediatrą, że córka chodzi do niego w ramach NFZ. Zawsze uśmiechnięty i kompetentny, a jak trzeba to skierowanie wypiszę - nie robi z tym problemu. Nie znam innego lekarza tak przemiłego.

NIGDY GO NIE MA JAK JEST POTRZEBNY.NIE DORADZI GDY JEST TAKA POTRZEBA.

NIGDY GO NIE MA JAK JEST POTRZEBNY.NIE DORADZI GDY JEST TAKA POTRZEBA.

Wszystko w biegu ... często nieobecny - liczy się polityka i prywata...

Wszystko w biegu ... często nieobecny - liczy się polityka i prywata...

Polecam tego lekarza ,rozwiązał mój problem z anginami u synka

Polecam tego lekarza ,rozwiązał mój problem z anginami u synka