Lekarz Rodzinny Tychy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "San-Med" Sp. z o.o.
Biblioteczna 17
43-100 Tychy

Bardzo dobry lekarz. Trafne diagnozy jednak zawsze konsultowane i przebadane. Wyczerpujące i wszechstronne informacje dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Siergiej Waszkiewicz

Pediatra, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna LUX-MED
ul. Damrota 47 A
43-100 Tychy

Pan dr Waszkiewicz to lekarz jakiego do tej pory nie spotkałam. leczyłam się u Pana doktora jak jeszcze pracował w Katowicach w Medycynie Rodzinnej. Gdyby nie Pan doktor , to skończyłabym w szpitalu na 100% / obustronne zapalenie płuc/. Bardzo żałuje , że pracuje juz w Katowicach...:(Polecam wszystkim, odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Pozdrawiam Pana doktora .Nadal mam Pana nr telefonu w komórce:))

Jadwiga Matysik, Katowice

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Bardzo miła, kulturalna i profesjonalna opieka ze strony Pani Doktor. Wszystkie objawy choroby oraz jej przebieg zostały wytłumaczone, zaproponowana terapia szybko postawiła mnie na nogi. Zdecydowanie lolecam!
Opinia dodana przez: Marek

lek. med. Marcin Sowiński

Parazytolog, Lekarz rodzinny

Neomed
ul. Bielska 130
Tychy

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe

NZOZ Przychodnia nr 4

Zawiść, Tychy

Prawdziwe powołanie, życzliwość, troskliwość, uprzejmość, ogromna wiedza, EMPATIA, to tylko telegraficzny skrót zalet Pana Doktora... Lekarz w stu procentach godny polecenia.
Opinia dodana przez: Wiola

ulica Husarii Polskiej 28a/3
43-100 Tychy

Trochę dziwię się panującym tu opiniom. Pani Grabowska jest moją lekarką od wielu lat. Zawsze miła, uprzejma i kompleksowo starająca się znaleźć przyczynę złego samopoczucia. Wszelakie zaświadczenia, L4 czy skierowania na badania nie są dla niej problemem. Zawsze wychodząc od niej w przypadku, gdy nie jest pewna mojej choroby dostaję skierowanie na dokładniejsze badanie. Kobieta dobrze wykształcona, z wielkim sercem do swojego zawodu.
Opinia dodana przez: Wiktoria

Jolanta Langer-Kużel

Lekarz rodzinny, Internista

Vita Med Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Tychy

Mila i kompetentna osoba. Tlumaczy zalecenia w przystepny sposob. Moim zdaniem, lekarz z powolania i przydaloby sie wiecej takich
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Barbara Spot

Lekarz rodzinny, Internista

Hutnicza 121
43-100 Paprocany, Tychy

Lekarz taki sobie jak ma wypisać jakieś skierowanie za które i tak płaci NFZ to niestety przerzuca koszty na pacjenta i twierdzi iż to nie jest refundowane .Co do leczenia to coś tam wie ale głownie to leczy środkami przeciwbólowymi a nie eliminuje przyczyny.Jedyne co ma to jest uprzejma ale tez do czasu.

Rękodzielnicza 21
43-100 Tychy

Jak na razie jej terapia bardzo mi pomogła. Postawiła mnie na nogi. Nabrałem znowu chęci do życia. Wystarczyło, że dostosowałem się do jej zaleceń.

Zawiść, Tychy

najgorszy rodzaj lekarza,brak kompetencji, brak możliwości dokładnej diagnostyki,nadaje się na pogaduszki z ,,emerytkami" i pacjentami którzy są zdrowi albo z góry wiedzą co im dolega,
żałuję że do niej trafiłem, straciłem 2 lata, gdyby wcześniej zdiagnozowano u mnie chorobę miałbym szansę przeżycia, dzięki tej pożal się P.Dr. moje szanse przeżycia zmalały,unikajcie jak ognia

Lekarze rodzinni w Tychach