Filtruj terminy

Lekarz Rodzinny Tychy

Adam Pawlik

NZOZ Przychodnia nr 4

Zawiść, Tychy

Prawdziwe powołanie, życzliwość, troskliwość, uprzejmość, ogromna wiedza, EMPATIA, to tylko telegraficzny skrót zalet Pana Doktora... Lekarz w stu procentach godny polecenia.
Opinia dodana przez: Wiola

lekarz Małgorzata Grabowska

ulica Husarii Polskiej 28a/3
43-100 Tychy

Trochę dziwię się panującym tu opiniom. Pani Grabowska jest moją lekarką od wielu lat. Zawsze miła, uprzejma i kompleksowo starająca się znaleźć przyczynę złego samopoczucia. Wszelakie zaświadczenia, L4 czy skierowania na badania nie są dla niej problemem. Zawsze wychodząc od niej w przypadku, gdy nie jest pewna mojej choroby dostaję skierowanie na dokładniejsze badanie. Kobieta dobrze wykształcona, z wielkim sercem do swojego zawodu.
Opinia dodana przez: Wiktoria

Jolanta Langer-Kużel

Vita Med Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Tychy

Mila i kompetentna osoba. Tlumaczy zalecenia w przystepny sposob. Moim zdaniem, lekarz z powolania i przydaloby sie wiecej takich
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Olimpia Jagodzińska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "San-Med" Sp. z o.o.
Biblioteczna 17
43-100 Tychy

Bardzo dobry lekarz. Trafne diagnozy jednak zawsze konsultowane i przebadane. Wyczerpujące i wszechstronne informacje dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Ewa Tomaszewska-Kryk

Rękodzielnicza 21
43-100 Tychy

Pani Doktor jest niesamowita. Ma ogromną wiedzę, którą sciąż pogłębia. Patrzy holistycznie, szuka przyczyny chorób, przeprowadza niesamowicie wnikliwą rozmowę, potrafi łączyć wiele różnych faktów, które zbliżają do diagnozy. Jedyny lekarz który nam pomógł. Jedyny lekarz, któremu ufamy i jesteśmy ogromnie za nią wdzięczni.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Magdalena Ignacy

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Bardzo miła, kulturalna i profesjonalna opieka ze strony Pani Doktor. Wszystkie objawy choroby oraz jej przebieg zostały wytłumaczone, zaproponowana terapia szybko postawiła mnie na nogi. Zdecydowanie lolecam!
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Barbara Spot

Lekarz rodzinny, Internista

Hutnicza 121
43-100 Paprocany, Tychy

Lekarz taki sobie jak ma wypisać jakieś skierowanie za które i tak płaci NFZ to niestety przerzuca koszty na pacjenta i twierdzi iż to nie jest refundowane .Co do leczenia to coś tam wie ale głownie to leczy środkami przeciwbólowymi a nie eliminuje przyczyny.Jedyne co ma to jest uprzejma ale tez do czasu.

lekarz Sylwia Koczar Markowska

Lekarz rodzinny, Internista

Zawiść, Tychy

najgorszy rodzaj lekarza,brak kompetencji, brak możliwości dokładnej diagnostyki,nadaje się na pogaduszki z ,,emerytkami" i pacjentami którzy są zdrowi albo z góry wiedzą co im dolega,
żałuję że do niej trafiłem, straciłem 2 lata, gdyby wcześniej zdiagnozowano u mnie chorobę miałbym szansę przeżycia, dzięki tej pożal się P.Dr. moje szanse przeżycia zmalały,unikajcie jak ognia

lekarz Aneta Korczak

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Okulistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lens-Med" s.c.
ulica Narcyzów 24
43-100 Tychy

Nie polecam. Pani doktor o ile można ta kobiete tak nazwać jest zbulwersowana od progu ze przyszło się z grypa, daje same leki OTC bez większego znaczenia, nie tłumaczy nic natomiast nie powstrzymuje się od uszczypliwych i ironicznych uwag typu "pierwszy raz pani choruje?", oraz traktuje pacjenta dziecinne bez szacunku " Chyba wie pani jak się poucze gardło?" zachowując przy tym minę pogardy(nie nie w żadnym z przypadków nie czeka ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Antoni Dzido